خواندنی های امروز رسانه های ایران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۳۳۹۵۴۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۹
۴۸۱۸
خواندنی ترین یادداشت ها و مقالات روزنامه های امروز ایران را در اینجا آورده ایم، چکیده ای از قابل توجه ترین ها:
برترین ها: خواندنی ترین یادداشت ها و مقالات روزنامه های امروز ایران را در اینجا آورده ایم، چکیده ای از قابل توجه ترین ها:

خواندنی های امروز رسانه های ایران

سید محمد بهشتی در اعتماد نوشت:

شبكه‌هاي اجتماعي به ما اين احساس را مي‌دهد كه جهان با اشاره انگشتان در محضر ما حاضر است و به كمكش در مقياس‌هاي مختلف و در هر زمينه‌اي كه مطلوب‌مان است مي‌خوانيم و مي‌بينيم و باخبر مي‌شويم. ولي اين شبكه‌ها در بدو امر كاربران ايراني را به دشواري‌هايي انداخت؛ عموم مردم حواس‌شان نبود كه صاحب‌خبر شدن به واسطه اين برنامه‌ها تفاوتي عمده با رسانه‌هاي سابق دارد و آن در دوسويه و تعاملي بودن آنهاست؛ يعني ما در اين رسانه‌ها «مي‌خوانيم» و «خوانده مي‌شويم»، «مي‌بينيم» و «ديده مي‌شويم»، «مي‌شنويم» و «شنيده مي‌شويم». كوچك‌ترين فعاليت ما، حتي سكوت و حضور و غياب ما معني‌دار و در انظار عمومي هويداست.

اطهری در اعتماد:

اين تئوري در بيشتر كشورهاي جهان سوم مثل ايران وجود دارد. اين سه فرهنگ عبارتند از: فرهنگ ملي، فرهنگ جهاني غربي و فرهنگ ديني. در تركيه بر خلاف ايران تعجيل صورت نگرفت. ايرانيان خيلي عجله مي‌كنند، چند شورش، چند انقلاب، چند كودتا در طول تاريخ معاصر ايران رخ داده است، يعني همه‌چيز را مي‌خواهند در خيابان‌ها حل كنند. در حالي كه در تركيه گام به گام به اين سمت رفت. بحث اين نيست كه آنها تحركاتي نداشته‌اند، اما ما مي‌خواهيم خيلي زود همه‌چيز را عوض كنيم.

خواندنی های امروز رسانه های ایران

کیوان کثیریان در شرق نوشت:

آقای وزیر به‌جای این می‌توانند با سران تازه تلویزیون وارد مذاکره شوند و تبلیغات تلویزیونی فیلم‌ها را تسهیل کنند و امتیازات بیشتری بگیرند. می‌توانند قدرتمندتر پای سینما بایستند. می‌توانند فضا را برای دخالت‌های نامربوط و سیاسی‌کاری‌های مخرب ببندند. می‌توانند به سینماگران اعتماد کنند و بستر آرامی برای رشد و بالندگی سینما و هنر فراهم آورند. به گمانم اینها به شرح وظایف جناب وزیر نزدیک‌ترند تا سانسورکردن و توقیف فیلم‌ها. اصلا نمی‌دانم آیا وزرا شرح وظایف مدون و مشخصی دارند یا نه. اگر دارند نمی‌دانم آیا در این شرح وظایف صیانت و حفاظت از موجودیت و اساس فرهنگ و هنر و سینما تصریح شده یا نه

خسرو پناه در شرق و در واکنش به دفن حبیب در رامسر:

به نظر من، این پدیده از عدم تحمل دیگری، عدم مدارای دیگری و دیگری را از خود ندانستن، ریشه گرفته و حتی به برخورد با شخص مرده هم تعمیم پیدا می‌کند. جامعه‌ای که در سطوح مختلف نمی‌تواند پذیرای دیگری باشد، باعث می‌شود که به‌جای خانواده فرد- به‌عنوان تصمیم‌گیرنده اصلی- مکان دفن را گروه ديگري تعیین کند؛ گروهي که صرفا سیاسی نیست و گاه قبیله‌ای، عرفی و... است.

خواندنی های امروز رسانه های ایران

گزارش قانون در مورد هک های زنجیره ای:

اگر بپذيريم كه هك هاي صورت‌گرفته به لحاظ فني خيلي پيچيده نبوده و همانطور كه رئيس پليس فتا نيز گفته است يك دولت پشت آن‌ها نبوده است ، بايد به اين پرسش پاسخ دهيم كه چرا سايت هاي دولتي كشورمان در مقابل اين حملات به سادگي از پا در آمده اند؟ ريشه وقوع چنين رويدادهايي كجاست و چه بايد كرد؟

خواندنی های امروز رسانه های ایران

قرارداهای کلان در فصل نقل و انتقالات صدای روزنامه جوان را در آورده است:

پول‌هاي حيف و ميل شده از جيب مديران خرج نمي‌شود كه دغدغه‌اي براي آنها داشته باشد. اين پول‌ها سال‌هاست كه از بيت‌المال و جيب مردم خرج مي‌شود. به همين دليل است كه حتي مديراني كه چهره موجهي نيز دارند به يكباره براي آنكه گزينه مورد نظر خود را از چنگ حريف در آورند، به طور ناگهاني نيم ميليارد روي پيشنهاد او مي‌گذارند و قرارداد و رقمي مي‌نويسند كه بازيكن در خواب و خيال خود هم نمي‌ديده!

خواندنی های امروز رسانه های ایران

مسیح علی نژاد و کیهان:

«مسیح. ع» خبرنگار سابق «اعتماد ملی»، در جدیدترین برنامه‌اش که هر هفته از رسانه دولتی V.O.A (بخش فارسی آمریکا) پخش می‌شود ادعا کرد: کیهان از من درخواست کرده که اگر جرات دارم در بخش فارسی آمریکا هولوکاست را انکار کنم.

وی طی یک فرافکنی در برنامه‌ای که ساختگی بودن آن اظهرمن الشمس بود، با مقوایی در دست به محله یهودیان نیویورک رفت و با این مقوا که روی آن هولوکاست انکار شده بود ایستاد که مطابق برنامه چند تن از کنار او بی‌تفاوت عبور کردند. در ادامه وی در خیابانی خلوت نوشته روی مقوا را خواند اما شهروندان آمریکایی به جای برخورد فیزیکی به وی یادآور می‌شدند: اینجا کشور آزادی‌هاست. شما می‌توانی هر ادعایی را به زبان بیاوری. بعد هم نشان داد که تک‌تک زن و مرد مصاحبه‌شوندگان را در آغوش می‌گیرد و می‌بوسد!

خواندنی های امروز رسانه های ایران

نگاهی تازه به تنبیه داشن آموزان در روزنامه ایران:

دوره‌های آموزشی ویژه برای خانواده‌ها و دانش‌آموزان باید برگزار شود چرا که هم‌اکنون جامعه تحت تأثیر شرایط تک فرزندی است و همین موضوع فعالیت معلمان را نیز تحت تأثیر قرار داده است، دانش‌آموزی که تک فرزند است، سختی تحمل نکرده، هرآنچه خواسته از سوی خانواده در اختیارش قرار گرفته و تحمل رفتار مخالف را ندارد، در کلاس درس ممکن است رفتارهای خاصی را داشته باشد یا تحمل انتقاد معلم را نداشته باشد باید با توجه به این مسائل اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه خانواده‌ها و دانش‌آموزان کرد.

خواندنی های امروز رسانه های ایران

گزارش شهروند از تابستان خوزستان:

ظهر که می‌شود خودرو‌ها با سرعت در خیابان‌ها درحال رفت‌وآمد هستند. باد گرم لای برگ درختان کنوکارپوس بازی می‌کند. به‌ازای هر ١٠ درخت از این نوع به سختی می‌توان یکی دو نخل دید. گربه‌ای که نتوانسته سرپناهی برای در امان ماندن از گرما پیدا کند، با دهان نیمه باز و سری رو به پایین می‌رود.

سال گذشته در همین خیابان دو بچه گربه وقتی که دمای هوا از ٥٠درجه بالاتر رفت، تلف شدند. آدم‌های این‌جا برای حفظ سلامتی و جان‌شان مجبورند کولر داشته باشند، حتی آنهایی که بضاعت مالی ندارند با خرید کولر کارکرده هم که شده خود را حفظ می‌کنند. چند وقت پیش برای یک خانواده که استطاعت مالی نداشت، در شبکه‌های مجازی درخواست یاری نوشتند و افراد خیر برایش کولر تهیه خریدند، چون همه می‌دانند تابستان خوزستان شوخی‌بردار نیست.

آلبوم های میلیونی مختص جنین!

در آلبوم جنینی از ماه‌های مختلف بارداری مادر عکس تهیه می‌شود و هماهنگی‌های برای ثبت نخستين لحظات تولد با خانواده‌ها انجام می‌شود. علاوه برعکس‌های آتلیه‌ای، تصاویر سونوگرافی، مچ‌بند لحظه تولد، بند ناف و ... کودک نیز ازجمله مواردی است که برای ثبت در آلبوم جنینی از والدین درخواست می‌شود. در آلبوم‌های نوزادی نیز اولین‌های کودک مانند نخستین خنده‌ها، رویش دندان‌ها، نخستین تجربه غذا خوردن، راه رفتن و... در آلبوم نوزادی ثبت می‌شود. پروسه تهیه این آلبوم‌ها طولانی است و پس از هر عکاسی تنها چند قطعه عکس در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد و در انتها گلچینی از عکس‌های ثبت شده به صورت آلبوم تحویل مشتری می‌شود.

قیمت آلبوم‌های رشد متفاوت است و حداقل از ٨٠٠‌هزار تومان شروع می‌شود و گاهی به ١٠‌میلیون تومان هم می‌رسد

خواندنی های امروز رسانه های ایران

بخشی از واکنش ها به تعطیلی یاهو مسنجر در وقایع اتفاقیه:

یکی از کاربران در واکنش به تعطیلی مسنجر قدیمی نوشته: «چراغا رو خاموش کنین، دهه شصتیا میخوان گریه کنن.» و «اول یاهو رو باز می‌کردیم بعد وصل می‌شدیم به اینترنت.» دیگر کاربران نیز این‌طور نوشته‌اند: «ولی اینو مطمئن هستم، سال‌های هشتاد تا هشتاد و پنج، نصف فروش کامپیوتر در ایران به خاطر یاهومسنجر بود» از نگاه یکی دیگر از کاربران توییتر به نام محسن، «تعطیلی یاهومسنجر حسی عجیبی دارد. یعنی کوله بارت رو ببند و آماده مرگ باش. جایی برای پیرمردها نیست


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
عارفی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
ادیب_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالازم_فوتر
کلینیک النا_فوتر