چگونه وسوسه خیانت را از خود دور کنیم؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
کلاسینو_1
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۳۴۱۶۸
۰۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۷
۲۰۶۰۹
اشخاصی هستند که به راحتی وسوسه می شوند و به همسر خود خیانت می کنند. برخی دستشان رو می شود و برخی هم قِسِر در می روند. اگر نمی دانید چطور به همسرتان وفادار بمانید یا از خیانت زناشویی اجتناب کنید، نکاتی که در ادامه به آن اشاره می شود به تقویت حس وفاداری در شما کمک خواهد کرد

برترین مجله اینترنتی ایران

مجله راز: خیانت های زناشویی می تواند شیرازه زندگی را تخریب کند و در واقع یکی از علل اصلی جدایی بین همسران به شمار می آید. وقتی می خواهیم درباره وفاداری به پیوند زناشویی صحبت کنیم، پرسشی که به ذهن می رسد، این است که آیا در جامعه امروزی می توان به همسر خود وفادار ماند یا نه.

در پاسخ باید گفت وسوسه ها و فرصت ها برای خیانت به همسر نه تنها امروز، بلکه در گذشته هم وجود داشته است. از این رو اگر کسی بخواهد به همسر خود وفادار بماند یا به او خیانت کند، به تصمیم و انتخاب خودش بستگی دارد.

چگونه وسوسه خیانت را از خود دور کنیم؟

اشخاصی هستند که به راحتی وسوسه می شوند و به همسر خود خیانت می کنند. برخی دستشان رو می شود و برخی هم قِسِر در می روند؛ اما حتی اگر همسرتان هرگز متوجه این رفتارتان نشود، احساس گناه ناشی از خیانت و دروغ هایی که به او گفته اید، همیشه روی وجدانتان سنگینی می کند.

اگر نمی دانید چطور به همسرتان وفادار بمانید یا از خیانت زناشویی اجتناب کنید، نکاتی که در ادامه به آن اشاره می شود به تقویت حس وفاداری در شما کمک خواهد کرد:

1- زمانی که ازدواج می کنید مطمئن باشید همسرتان تنها فردی است که باید نیازهای احساسی و جنسی تان را برطرف کند. اگر عشق، اعتماد و احساسات شما به اندازه کافی قوی باشد، می توانید در مقابل همه وسوسه های خیانت مقاومت کنید.

2- این واقعیت را بپذیرید که شما دیگر مجرد نیستید، بلکه ازدواج کرده اید و مسوولیت دارید که به پیمان زناشویی تان احترام بگذارید. ازدواجتان را از هیچ کس پنهان نکنید. به همکاران و دوستانتان بگویید که زندگی مشترکِ شادی دارید و در هر فرصت مناسبی، همسرتان را با خودتان همراه کنید.

3- به جنس مخالف خود هیچ فرصتی ندهید که از طرز نگاه، رفتار یا حرف هایتان گمان کند که به او احساسی دارید. وقتی با فردی که همسرتان نیست، با عشوه و دلبری یا خیلی خودمانی حرف می زنید و رفتار می کنید و لباس های تحریک آمیز می پوشید، به یاد داشته باشید که به نحوی در حال خیانت هستید.

4- خودتان را در شرایطی قرار ندهید که در مکانی نامناسب با جنس مخالف تنها بمانید. چنین شرایطی می تواند شما را به عمل خیانت وسوسه کند یا باعث شود مورد سوء استفاده قرار بگیرید.

5- اگر کسی به هر نحوی می خواهد با شما ارتباط برقرار کند، به او بگویید هیچ علاقه ای به چنین روابطی ندارید، چون ازدواج کرده اید و زندگی شادی دارید و در واقع عاشق همسرتان هستید. خیلی محکم و قاطعانه عمل کنید و احتمال ایجاد هرگونه ارتباطی را با او از بین ببرید. درباره مشکلاتی که با همسر خود دارید، با جنس مخالف صحبت نکنید.

چگونه وسوسه خیانت را از خود دور کنیم؟

6- از مصرف مواد مخدر و الکل اجتناب کنید، زیرا این مواد می توانند شما را به کارهایی وادارند که بعد موجب پشیمانی تان خواهد شد.

7- همیشه همسرتان را از اتفاق هایی که در زندگی تان می افتد، مطلع کنید. صادق باشید و آنچه را که احساس می کنید باید همسرتان بداند، از او پنهان نکنید.

8- گذشته از خطر بارداری یا ابتلا به بیماری های آمیزشی، درک روشنی را از پیامدهایی که روابط نامشروع ممکن است برای شما و همسرتان داشته باشد، مد نظر قرار دهید. با خود فکر کنید که اگر همسرتان متوجه شود، چه اتفاقی خواهد افتاد و با توجه به آنچه از دست می دهید، آیا چنین روابطی ارزش دارد یا نه. همچنین فکر کنید اگر همسرتان به شما خیانت کند، چه احساسی خواهید داشت.

9- به تمام جوانب ارتباطی تان توجه نشان دهید و همه مشکلات را در این باره بی درنگ بررسی و برای آن راه حل پیدا کنید. اگر مشکل شما مواردی همچون مسائل مالی، روابط جنسی یا هر مورد دیگری است، خیلی زود باید برطرف شود. زمان مفیدی را به طور منظم با همسرتان سپری کنید و با هم برای رشد رابطه تان تلاش کنید.

10- همسرتان را در اولویت قرار دهید. ازدواج موفق به طور اتفاقی رخ نمی دهد، بلکه باید باید رسیدن به آن تلاش کنید؛ به ویژه وقتی زوجین درگیر کار، بچه داری و مسوولیت های خانه هستند، رعایت این نکات بسیار مهم به شمار می آید؛ اما اولویت با همسر و نیازهای اوست.

11- فیلم های مبتدل تماشا نکنید؛ زیرا چنین فیلم هایی برای یک ازدواج سالم، مضر است و توقعات غیرواقع بینانه ای از بدن و تمایل جنسی همسرتان در ذهن شما خلق می کند. افزون بر این، چنین فیلم هایی موجب می شود احساس کنید که همسرتان نمی تواند شما را ارضا کند و آنگاه ذهن و چشم هایتان به سوی دیگری جذب می شود.

12- رمانتیک باشید. نوشتن نامه، ایمیل یا پیامک عاشقانه فقط چند لحظه طول می کشد؛ اما این رفتارهای عاشقانه به همسرتان نشان می دهد که به فکر او هستید. در نتیجه به شما در تقویت تعهد به خود و همسرتان کمک می کند.

چگونه وسوسه خیانت را از خود دور کنیم؟

13- به طورمنظم با همسر خود ارتباط جنسی داشته باشید. بیشتر مردها از آنجا که از زندگی جنسی با همسرشان لذت نمی برند، به انحرافات جنسی کشیده می شوند. مشکلات کاری و تولد فرزندان می تواند رابطه جنسی را تحت تاثیر قرار دهد. با این وجود زندگی جنسی تان را در اولویت قرار دهید. ارتباط جنسی منظم با همسرتان کشش احساسی و جسمانی تان را به وی تقویت می کند.

14- زمانی  را فقط برای صحبت کردن با هم اختصاص دهید و گفتگوی معناداری داشته باشید. به کارهایی که در طول روز انجام داده اید، بیندیشید و درباره رؤیاها و برنامه آینده صحبت کنید. گفتگوی معنادار، موجب تقویت پیوند بین شما و همسرتان می شود.

خلاصه، خیانت به همسر، عملی نیست که اتفاقی رخ دهد یا چیزی نیست که نتوانید آن را کنترل کنید، بلکه به خود شما بستگی دارد که آیا می خواهید به همسرتان وفادار بمانید یا خیر. شما توان وفادار ماندن را دارید، انتخاب با خودتان است. از این رو همواره این نکته را به خاطر بسپارید که خیانت از وفاداری دشوارتر است.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:3
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:37 - 1391/08/08
بسيار زيبا و آرام بخش/ مرسي مجله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:36 - 1391/08/09
اگه زن و شوهر واقعا همدیگر رو دوست داشته باشند. هیچ وقت به هم خیانت نمی کنن.اگه می بینید خیانت رخ می ده ممکنه تو یه مقطع زمانی زن و شوهر از هم دور شدند. یا بر اثر یه دعوایی از هم دلخورن ممکنه برای تخلیه روحی و عاطفی خود این کارو کنن. و بعد از پر شدن این خلا عذاب وجدان بگیرن که چرا این کارو کردن.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
زمردی_فوتر اصلی