صحبت های شریک زندگی سابق جانی دپ
۳۴۶۳۶۰
۰۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷
۱۱۲۱۳
وینونا رایدر، هنرپیشه امریکایی و شریک سابق زندگی جانی دپ و همبازی او در ادوارد دست‌قیچی، درباره او صحبت کرده است.
وب‌سایت کافه سینما: وینونا رایدر، هنرپیشه امریکایی و شریک سابق زندگی جانی دپ و همبازی او در ادوارد دست‌قیچی، درباره او صحبت کرده است.
 
«از تجربه‌های خودم می‌گویم...»

ویونا رایدر، هنرپیشه چهل و چار ساله امریکایی که از محبوب ترین هنرپیشگان هالیوودی دهه 90 میلادی بود، در تازه ترین مصاحبه اش درباره جانی دپ و اتهامی که این روزها متوجه اوست صحبت کرده است.

«از تجربه‌های خودم می‌گویم...»

 رایدر که سال ها پیش چهار سال همراه جانی دپ بود، درباره اتهام خشونت فیزیکی دپ علیه همسرش امبر هرد گفت: من فقط می توانم از تجربیات خودم صحبت کنم، که با چیزهایی که گفته شده بسیار تفاوت دارد. او هیچ وقت آن طوری که توصیفش می کنند با من رفتار نکرده است. هیچ وقت سواستفاده گر نبوده است. من فقط او را به عنوان مرد خوب، دوست داشتنی و مهربانی می شناسم که خیلی خیلی زیاد از آنهایی که دوستشان دارد حمایت می کند.

«از تجربه‌های خودم می‌گویم...»

رایدر که در فیلم ادوارد دست قیچی همبازی جانی دپ بوده است، درباره اتهام هایی که امبر هرد به جانی دپ زده است گفت: من آنجا نبوده ام. نمی دانم چه اتفاقی افتاده است، نمی گویم هیچ کسی دروغگو است. فقط می گویم سخت است راجع به چنین حرف هایی سکوت کنم. درست است که رابطه ی ما به سالیان دور برمی گردد، اما ما چهار سال باهم بودیم و آن برای من رابطه بزرگی بود. فقط تصور کنید، یک روزی به دوست دوران 17 سالگی تان - همان سنی که من با جانی آشنا شدم- چنین تهمت هایی بزنند. شوکه کننده است. من هیچ وقت او را نسبت به هیچ کس خشن ندیده ام.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Italy
13:36 - 1395/04/08
ادمها با گذشت زمان عوض میشن خانوم.منم بچه بودم خوب بودم الان گذر زمان و مشکلات عصبیم کرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج