برترین آنتی‌ویروس‌های اندرویدی
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۳۴۷۷۴۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴
۸۱۶۸
اندروید با تمام مزایا و معایبش، یک سیستم عامل آزاد و متن‌باز است. به این جهت، امنیت این سیستم عامل بسیار پایین است که آن را برای مورد حمله‌ی ویروس‌ها قرار گرفتن ایده آل می‌کند.
zoomit.ir - مهران قندی: اندروید با تمام مزایا و معایبش، یک سیستم عامل آزاد و متن‌باز است. به این جهت، امنیت این سیستم عامل بسیار پایین است که آن را برای مورد حمله‌ی ویروس‌ها قرار گرفتن ایده آل می‌کند. در مطلبِ زیر، لیستی از برترین آنتی‌ویروس‌های اندرویدی وجود دارد که تماماً تست شده و عملکرد مناسبی نشان داده‌اند.

برترین آنتی‌ویروس‌های اندرویدی

ایده‌ی نصب یک نرم‌افزار آنتی ویروس بر روی سیستم عامل اندروید ممکن است زیاده روی به نظر برسد. اما حقیقت امر این است که دلایل بسیاری وجود دارد که انجام چنین کاری را تبدیل به یک ضرورت می‌کند.

یک) هر کسی می‌تواند نرم‌افزارش را در گوگل پلی ثبت کند؛ فارغ از اینکه این نرم‌افزار مشکل امنیتی ندارد و یا اینکه ویروسی را در کنار خود منتقل نمی‌کند، هیچ چیزی جلوی کسی را در پروسه‌ی افزودن یک نرم‌افزار به گوگل پلی نمی‌گیرد. همینطور منابع بسیار دیگری هم وجود دارند که اَپ های اندرویدی را بدون هر گونه تست امنیتی ارائه می‌دهند و همه ممکن است حامل ویروس باشند. همین موضوع احتمال ویروسی شدن دستگاه اندرویدی را در قیاس با دستگاه آیفون بسیار بالا می‌برد.

دو) ذاتِ آزاد و متن‌باز اندروید این سیستم عامل را در مقابل ویروس بسیار شکننده می‌کند. AV-TEST، دیتابیسی متشکل از ۱/۸ میلیون ویروس اندرویدی دارد؛ ویروس‌هایی که اکثراً برای دزدیدن اطلاعات گرانبها و البته‌ شخصیِ شما طراحی شده‌اند.

سه) حتی اگر شما با یک سری روش‌ها مثل چک کردن صفحات مربوط به توسعه دهنده و نرم‌افزار و صرفاً دانلود نرم‌افزار از گوگل پلی و عدم دانلود نرم‌افزارهای کوچکِ ناشناخته غیرضروری، رویه‌ای خوب و امن در این موضوع در پیش بگیرید، این گونه آنتی‌ویروس‌ها هنوز یک سری مزیت کاربردی دارند؛ اکثر آن‌ها قابلیت‌های برای زمانِ دزدیدن‌شدن و یا گم‌شدن گوشی تلفن دارند. این آنتی ویروس‌ها عموماً، به شما اجازه می‌دهند تنظیماتی را بر روی گوشی قرار دهید تا در هنگام دزدیده شدن، یک سری اعمال رخ دهد؛ برای مثالِ ویدئویی/عکسی گرفته شود، اطلاعات شخصی روی گوشی پاک شود، دسترسی به یک سری اطلاعات رمزگذاری شود و یا در صورتی که صرفاً آن را جایی جاگذاشته اید، یک پیام نشان می‎‌دهد که شامل شماره ی تماس و یا آدرسی برای تحویل گوشی است.

چهار) یک ویژگی کاربردی این گونه اَپ‌ها قابلیت call blocking و یا بلاک کردن تماس هاست؛ که اگر دائماً در حال دریافت پیامک‌های تبلیغاتی و یا تماس‌های مزاحم هستید، غالباً دارای یک ویژگی برای بلاک کردن این گونه شماره‌ها هستند. بعضی از این اَپ‌ها همینطور به شما اجازه می‌دهند برای مرورگر وب و یا یک سری فولدرها و فایل‌ها رمز بگذارید.

و در انتها، بعضی قابلیتِ بک‌آپ گرفتن دارند که آنچنان کاربردی نیست؛ چراکه با استفاده از ویژگی های پیش فرض خود اندروید مثلِ ذخیره تماس‌ها، و یا ذخیره‌ی تصاویر با کمک گوگل پلاس در چندین گیگابایت فضا، دیگر نیازی به چنین ویژگی‌یی در یک نرم‌افزار ثالث نیست.

برترین آنتی ویروس‌های اندرویدی

Avast Mobile Security & Anti-Virus

برترین آنتی‌ویروس‌های اندرویدی

Avast Mobile Security & Antivirus یک بسته امنیتی بسیار قدرتمند و عالی شامل اینترنت سکوریتی و آنتی ویروس می باشد. از آنتی ویروس این بسته می توانید برای حفاظت گوشی خود در برابر انواع بدافزارهای مختلف و از اینترنت سکوریتی می توانید برای حفاظت از گوشی در هنگام وبگردی استفاده کنید. این نرم افزار قدرتمند امنیتی قادر است تا به صورت RealTime امنیت شما را در اینترنت و در حالت افلاین نیز تامین نماید و شما هیچ گونه نگرانی از بابت آلوده شدن گوشی خود نداشته باشید.Kaspersky Internet Security

برترین آنتی‌ویروس‌های اندرویدی

قابلیت ضد سرقت نرم افزار این امکان را برای شما فراهم می نماید تا گوشی خود را در صورت گم شدن یا دزدیده شدن بیابید، بصورت کنترل از راه دور آنرا بلاک نموده یا اطلاعات دستگاه را از بین ببرید. قابلیت رمزنگاری اطلاعات نرم افزار نیز حساس ترین فایلهای و پوشه های شما را برای جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز ایمن می نماید، قابلیت ضد اسپم نرم افزار نیز تماس های تبلیغاتی و پیامک های مزاحم این نوع را بلاک می نماید، قابلیت کنترل والدین نیز از تماسها و ارسال پیام های ناخواسته برای فرزندان شما جلوگیری می نماید، ویژگی های انتی ویروس و دیوار آتش نیز بصور کامل از تلفن همراه هوشمند شما محافظت نموده و می توانید از قابلیت های نرم افزار که کنترل انعطاف پذیر تنظیمات عملکرد برنامه، مشاهده وضع فعلی سطح محافظتی و گزارش رویداد که در آن فعالیتهای برنامه ضبط می شوند را ارائه می نماید.Norton Mobile Security

این آنتی ویروس شامل بسیاری از ویژگی‌های مدیریت فایلی که در بالا صحبتش را کردیم به علاوه‎‌ی یک سری قابلیت‌های امنیتی گسترده است. از قابلیت‌های این آنتی ویروس می‌توان به کنترل امنیتی برای همه دستگاه ها با مدیریت مبتنی بر وب و حتی یافتن دستگاه های گم شده از روی نقشه اشاره کرد.

برترین آنتی‌ویروس‌های اندرویدی Qihoo 360 Mobile Safe

آنتی ویروسی فوق‌العاده، که کاملا رایگان بوده و قابلیت‌های گسترده مدیریتی به علاوه‌ی توانایی‌ فوق‌العاده بالا در تشخیص ویروس را دارا است. نتایج تست‌های آنتی ویروس تشخیصی نزدیک به ۹۹/۹% را نشان می‌داد.

برترین آنتی‌ویروس‌های اندرویدی
در انتها، برترین برترین‌ها کدام است؟

در زمینه‌ی تشخیص و یافتن ویروس‌های موجود بر روی گوشی و یا تشخیص آن ها در هنگام نصب یک نرم‌افزار حامل ویروس، همه‌ی آنتی ویروس‌های رایگان بالا، به خوبی عمل می‌کند و تقریباً بدون خطا تمام ویروس‌ها را شناسایی می‌کنند.

تفاوت اصلی مربوط به قابلیت‌ها و ویژگی‌های جانبی است که همه ارائه می‌دهند؛ ویژگی‌های مربوط به ضدسرقت به دلیل کاربردشان بسیار موردتوجه بود. از میان این آنتی ویروس‌ها، Norton Mobile Security بسیار ناامیدکننده عمل کرد و ویژگی‌های بسیار کمتری داشت. در حالی که kaspersky با وجود اینکه ویژگی‌های فوق‌العاده زیادی در اختیار می‌گذارد یکسری خطا و مشکلات استفاده داشت (که ممکن است برای شما مسئله‌ای نباشد و بهتر است این موضوع را امتحان کنید) و در آخر رقابت اصلی را می‌توان بینِ Avast و Qihoo دانست؛ چرا که هر دو کاملاً رایگان بوده و قابلیت‌های بسیار متنوع و خوبی در زمینه ضدسرقت ارائه می‌دهند. بعد از در نظر گرفتن همه‌ چیز به نظر می‌رسد برترین انتی ویروس اندرویدی در حال حاضر Avast Mobile Security می‌باشد هر چند که Qihoo 360 هم آنتی ویروس بسیار خوبی است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر
اورانوس_فوتر2
پارسیان طب - فوتر
تنورستان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر