حال کیارستمی رو به بهبودی است
۳۴۸۴۰۶
۱۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۱
۴۶۹۳
پس از انتقال عباس کیارستمی کارگردان سرشناس ایرانی به فرانسه، تنها یک عکس از این فیلمساز مطرح در رسانه ها منتشر شد.
روزنامه بانی فیلم: پس از انتقال عباس کیارستمی کارگردان سرشناس ایرانی به فرانسه، تنها یک عکس از این فیلمساز مطرح در رسانه ها منتشر شد.

حال فیلمساز بزرگ ایرانی رو به بهبودی است

کیارستمی پس از انجام چند عمل جراحی در ایران، با صلاحدید خود و خانواده اش برای ادامه درمان توسط هواپیمای مخصوص شرکت mk2 –تهیه کننده آخرین ساخته این کارگردان- به بیمارستانی در پایتخت فرانسه منتقل شد.

از روزی که عباس کیارستمی برای ادامه روند درمان خود به بیمارستانی در پاریس منتقل شد، خبر چندانی از این فیلمساز روی خروجی رسانه های فرانسوی منتشر نشد. به نظر می رسید این شیوه اطلاع رسانی بنا به درخواست مدیران کمپانی فرانسوی بوده باشد که می خواستند تا رسیدن به یک وضعیت اطمینان بخش از بیان چگونگی وضعیت جسمانی کیارستمی، از انتشار هر گونه خبری خودداری کنند.

پیگیری های خبرنگار بانی فیلم در فرانسه برای آگاهی از آخرین وضعیت کیارستمی و روال درمان این سینماگر بزرگ ایرانی به گفت و گوی تلفنی همکارمان با یکی از مسوولان ارشد شرکت فیلمسازی mk2 منتهی شد.

این مسوول ارشد کمپانی mk2 پنجشنبه شب گذشته در مکالمه ای تلفنی با خبرنگار بانی فیلم خبرداد که این فیلمساز بزرگ از لحظه ای که به پاریس منتقل شده توسط یک تیم پزشکی با تجربه تحت مراقبت های ویژه قرارگرفته و درحال حاضر حال او رو به بهبودی است. این مقام مسوول در ادامه ضمن تاکید بر اهمیتی که درمان عباس کیارستمی دارد در ادامه به خبرنگار ما گفت: انتظار می رود در روزهای آینده بتوان نتایج آزمایشات انجام شده این فیلمسازرا اعلام کرد.

بنا به دلیلی این کمپانی ترجیح داده است از اعلام نام بیمارستان عباس کیارستمی اطلاعاتی منتشر نکند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج