لامبورگینی آونتادور، سوپراسپرت خشمگین
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۵۰۳۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۱
۳۰۷۱۲
به یک حساب سرانگشتی و نوشتن ارقام برروی کاغد می توان به جرأت گفت شتاب صفر تا صد این خودرو درکمتر از 2.8ثانیه صورت خواهد گرفت. همچنین حداکثر سرعت این سوپر اسپرت دو نفره به بیش از 360 کیلومتر در ساعت خواهد رسید.مجله تخت گاز: 900 اسب بخار از پیشرانه 12سیلندر خورجینی؟!شاید کم بنظر برسد، اما برای لامبورگینی آونتادور که در حالت استاندارد 700 اسب بخار قدرت تولید می کند راضی کننده است. تیونر نه چندان نام آشنایDMC که اکثر پروژه های خود را در زمینه طراحی بدنه خودروها صورت می دهد در پروژه ای جدید به سراغ سوپر اسپرت ایتالیایی لامبورگینی آونتادور رفته است. این تیونر بیشتر کارها را در بخش ظاهری خودرو صورت داده است.

وقتی لامبورگینی آوانتادور خشمگین می شود

  12سیلندر با 900 اسب بخار

ابتدا اجازه بدهید از قسمت فنی آغاز کنیم. جایی که نیروگاه 12سیلندر استاندارد آونتادور می تواند شتاب صفر تاصد را در مدت زمان 2.9ثانیه طی نماید. استفاده از سیستم اگزوز جدید، تراشکاری در بخش های از پیستون ها و همچنین تعویض سیستم ECU و برنامه ریزی مجدد در آن باعث بدست آمدن رقم شگفت انگیزی شد. با انجام آزمایش و استفاده از دستگاه DYNO قدرت ثبت شده برای LP900 مورد نظر به 900اسب بخار رسید. یعنی 200اسب بخار از حالت استاندارد بیشتر. البته نصب فیلترهوای اسپرت و بهینه سازی رادیاتورها جزو بخش دیگری از برنامه تیونر DMC بوده است. درکنار این موارد DMC برای کنترل هرچه بهتر LP900آونتادور از ترمزهای جدید و دیسک های سرامیکی استفاده کرده است که این امکان را به شما می دهد در هرسرعتی بتوانید این خودرو را رام کنید. هنوز رکورد دقیقی از شتاب صفرتاصد جدید LP900آونتادور گرفته نشده است، اما به یک حساب سرانگشتی و نوشتن ارقام برروی کاغد می توان به جرأت گفت شتاب صفرتاصد این خودرو درکمتر از 2.8ثانیه صورت خواهد گرفت.همچنین حداکثر سرعت این سوپر اسپرت دونفره به بیش از 360کیلومتر درساعت خواهد رسید.

وقتی لامبورگینی آوانتادور خشمگین می شود


  خشن تر از قبل

آونتادور در حالت استاندارد هم بسیار جذاب است. رنگ سفارشی نارنجی هم این جذابیت را دوچندان کرده است. اما متخصصین DMC برای این خودرو از یک کیت بدنه فیبرکربنی استفاده کرده اند. کیت بدنه ای که در قسمت جلو شامل یک اسپویلر و هواکش های طرفین است. این اسپویلر کربنی که در زیر سپر تعبیه شده چند میلیمتری بر طول آونتادور افزوده است اما درعوض با نزدیک بودن به سطح زمین از نفوذ باد به زیر خودرو تا حدود زیادی جلوگیری می نماید.

وقتی لامبورگینی آوانتادور خشمگین می شود

همچنین لبه های هواکش های درون سپر نیز با فیبرکربن مزین شده است. برروی درصندوق بار نیز هواکش های کوچکی قرار دارد که روکش آنها نیز از فیبرکربن است. درقسمت کناری یک رکاب اسپرت منقش به نام DMC جلوه خاصی ایجاد کرده است. هواکش های جلوی گلگیر نیز از فیبر کربن تهیه شده اند، البته بهتر بود آینه های جانبی نیز از پوشش فیبرکربن بهرمند می شدند. در این قسمت نیز شما شاهد استفاده از رینگ های جدید 5پره دوبل همرنگ بدنه هستید. اما درقسمت انتهایی خودرو مهندسین DMC تمام سعی خود را کرده اند تا به بهترین نحو ممکن ظاهری خاصی، اسپرت و خشن برای آونتادرو درنظر بگیرند.

وقتی لامبورگینی آوانتادور خشمگین می شود


  براي هر بودجه ،​يک آونتادور

وقتی به پشت خودرو نگاه می کنید باله بزرگ کربنی ظاهری اسپرت را تداعی می‌کند.درپوش پیشرانه که در قسمت انتهایی قرار دارد نیز با فیبرکربن پوشانده شده است. در این قسمت نیز لبه های خروجی های هوا نیز با فیبرکربن پوشانده شده است.اما مهمترین قسمت نصب دیفیوزر تمام کربنی است که علاوه بر افزایش نیروی روبه پایین باعث کاهش چشمگیر وزن خودرو شده است.با تغییراتی که این تیونر برروی LP900آونتادور درنظر گرفته است وزن کلی خودرو 34کیلوگرم کاهش یافته است یعنی وزن آن از 1575 به 1541 کیلوگرم کاهش پیدا کرده است. البته تعویض و نصب سیستم اگزوز جدید در این خودرو با افزایش قدرت خروجی و تولید صدای بسیار طنین اندازه تر روبرو شده است. وزن کل این سیستم اگزوز تنها 3.4کیلوگرم است. این تیونر برای مالکین ثروتمند آونتادور از دو پکیج جداگانه استفاده کرده است. کسانی که دوست دارند خودرویشان را با تمام تجهیزات و تغییرات تحویل بگیرند باید مبلغی در حدود 165 هزار دلار را پرداخت کنند. اما این تیونر برای کاهش هزینه ها پشنهاد دومی را هم به اجرا گذاشته است. خرید جداگانه قطعات و برنامه های تقویتی پیشرانه که به درخواست خود مالک برروی خودرو انجا می پذیرد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:07 - 1391/08/20
میره یا باید حل بدیم؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۱
با نگاهش "هل" ات ميده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:04 - 1391/08/20
وای قلبمممممممممممممممم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۱
الو 115 ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
چوب و هنر _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر