ملی پوش بوکس: کابوس المپیک می‌بینم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۵۰۶۱۰
۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
۷۵۵۶
بوکسور وزن 69 کیلوگرم ایران که به دلیل لغو سفر ونزوئلا شانس کسب سهمیه المپیک ریو را از دست داد گفت: از روزی که این اتفاقات فاجعه‌بار رخ داد نخوابیده‌ام و اگر هم چشم برهم گذاشته‌ام کابوس المپیک را دیده‌ام.
خبرگزاری ایسنا: بوکسور وزن 69 کیلوگرم ایران که به دلیل لغو سفر ونزوئلا شانس کسب سهمیه المپیک ریو را از دست داد گفت: از روزی که این اتفاقات فاجعه‌بار رخ داد نخوابیده‌ام و اگر هم چشم برهم گذاشته‌ام کابوس المپیک را دیده‌ام.

امین قاسمی پور در مورد لغو اعزام تیم ملی به ونزوئلا و از دست رفتن شانس کسب سهمیه المپیک ریو برای بوکسورهای ایران اظهار کرد: در این سالها از همه چیزم گذشته بودم و تمرین می کردم، بدترین شرایط اردوهای تیم ملی را تحمل می کردم تا سهمیه بگیرم اما به لغو این سفر همه داشته ها و رویاهایم به باد رفت. نمی دانم مقصر کیست و چه بگویم و الان باید چه کار کنم؛ فقط می‌دانم که چندین سال از بهترین سالهای عمرم از دست رفت.

وی درباره اینکه فکر می کند مقصر این اتفاق کیست؟ افزود: نمی دانم چه کسی باعث لغو این سفر شد اما اینطور که فدراسیون بوکس و مسئول روابط بین الملل می گویند پیگیر ماجرا بودند و شاهد بودم اکبر احدی سرمربی تیم ملی هم بیش از 50 بار به آژانس های مختلف و دوستانش زنگ زد تا بتواند کارهای اعزام را ردیف کند اما نشد.

بوکسور وزن 69 کیلوگرم ایران در المپیک 2012 لندن در پاسخ به این سوال که آیا در لغو این سفر سهل انگاری و یا کم کاری از سوی فدراسیون رخ داده است؟گفت: این مساله بعید نیست اما نمی شود آن را ثابت کرد. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که از وقتی این اتفاق افتاده نخوابیده‌ام و یا اگر خوابیده‌ام با کابوس های المپیک از خواب پریده ام. این یک فاجعه است و شرایط روحی و روانی ام اصلا خوب نیست.

وی گفت: در این سال‌ها همه هزینه های حضور در اردوها، ایاب و ذهاب، خرید مکمل ها، تجهیزات و بقیه موارد را از جیب خودمان پرداخت کردیم و با هر نبود امکانات و مشکلات هم ساختیم تا بلکه سهمیه المپیک بگیریم و با پاداش آن مرهمی بزنیم بر زخم‌های‌مان، اما این زخم ها با این فاجعه پرخون شد. حقوق هم نمی گرفتیم که الان از لغو اردوها زیاد نارحت شویم.

قاسمی پور در پاسخ به این سوال که فکر می کرد بتواند سهمیه المپیک ریو را بگیرد؟ گفت: شانس خوبی داشتم. بعد از آسیب دیدگی در مسابقات جهانی باکو تمریناتم را با شدت ادامه دادم به امید کسب سهمیه اما این فاجعه باعث شد تا خستگی بیش از 15 سال حضور در اردوهای تیم ملی بوکس روی تنم بماند.

وی ادامه داد: در مسابقات جهانی باکو بدشانس بودم و در همان دور دوم به قهرمان اروپا خوردم و اگر این‌طور نمی شد شاید می توانستم سهمیه بگیرم. نکته جالب مسابقات باکو این بود که کار من در همان دو روز اول تمام شد و خواستم به ایران برگردم اما سرپرست تیم اجازه نداد و من هشت روز را در این کشور ماندم بدون انکه تمرینات مناسبی را انجام دهم شاید اگر زودتر به ایران می آمدم می توانستم کارهای رفتن به ونزوئلا را فراهم کنم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر