مایلی کهن: به سجاد گفتم در استقلال بمان
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۵۱۰۹۲
۲۰ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۰
۷۴۹۹
از محمد مایلی‌کهن درباره اینکه آیا منصوریان از او خواسته با شهباززاده حرف بزند تا در استقلال بماند سوال شده که او پاسخ‌هایی داده است.
ایران ورزشی: از محمد مایلی‌کهن درباره اینکه آیا منصوریان از او خواسته با شهباززاده حرف بزند تا در استقلال بماند سوال شده که او پاسخ‌هایی داده است. مایلی‌کهن این گفت‌وگو را با خبرگزاری فارس انجام داده است: «آقای منصوریان از من چنین درخواستی نکرده چون او کلاسش بالا رفته و دیگر ما را تحویل نمی‌گیرد. منصوریان دیگر فقط کی‌روش را تحویل می‌‌گیرد و ما دیگر به درد او نمی‌خوریم. با این حال در مقطعی راهنمایی من باعث شد که تغییراتی در کار منصوریان ایجاد شود. من آن زمان مربی تیم ملی بودم و او می‌خواست به گیلانک سنگاپور برود و تقریبا شرایط امروز شهباززاده را داشت. با این تفاوت که الان در قرارداد شهباززاده بندی وجود دارد که می‌تواند برود اما در قرارداد منصوریان خبری از این بندها نبود. در هر صورت آن زمان منصوریان را راهنمایی کرده و بعدا اتفاقات دیگری افتاد. او بازیکن تیم ملی بود و من منصوریان را در آن مقطع دعوت نکردم چون اعتقاد داشتم اساس کار تیم ملی، باشگاه‌ها هستند و باید بین تیم‌ ملی و باشگاه‌ها تعامل باشد چون در غیر این صورت تیم ملی هم وجود ندارد.»

مایلی‌کهن با اشاره به مشکلات آن زمان منصوریان با باشگاه استقلال توضیحات دیگری داد: «در آن زمان منصوریان با باشگاه استقلال مشکلاتی داشت و من اعلام کردم تا این مشکل حل نشود این بازیکن را به تیم ملی دعوت نمی‌کنم. او حتی به اردوی تیم ملی آمد و من به خودش هم گفتم تا زمانی که استقلال از او راضی نباشد به تیم ملی دعوتش نخواهم کرد و از وی خواستم تا برود و مشکلش را حل کند. به هر حال چیزی که به ذهنم می‌رسید و به نفع خودش و باشگاه بود را ارائه کردم و به او گفتم به برخی مسائل عمل کند تا مشکلش حل شود. او جزو بازیکنان دعوت شده من بود و به او گفتم تا زمانی که مشکلش حل نشود به خاطر استقلال به تیم ملی دعوتش نخواهم کرد. بعدا مشکل او حل شد و ما هم او را کمک کردیم.»

مایلی کهن ادامه داد: «‌اکنون هم وضعیت شهباززاده به همین شکل است. با این تفاوت که اگر بخواهد برود مشکلی برای او وجود ندارد. با این حال شهباززاده به من لطف دارد و بعضا با من مشورت می‌کند. او حتی به من زنگ زد و نظرم را خواست که من در پاسخ به درخواست شهباززاده گفتم تمایل دارم یک سال قراردادی که با استقلال دارد، در این تیم بماند. سجاد یک پسر باشخصیت، نجیب و دوست‌داشتنی است و در این دو سه سالی که اسم و رسمی به دست آورده کوچکترین تغییری در رفتار او مشاهده نشده و حتی از لحاظ ظاهر نیز ساده‌تر شده است. این نشان دهنده شخصیت خاص این جوان دوست‌داشتنی است و من به او گفتم بمان چون برای خودت بهتر است. هر چند که من در اینگونه مسائل به فکر منافع ملی هستم و هیچ گاه رنگ‌ها را نمی‌بینم.»
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر