فیلم: مانور هواپیمای بوئینگ 787 دریم لاینر
۳۵۱۴۱۹
۲۱ تير ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۱
۵۸۰۰
بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر را باید یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین هواپیماهای بوئینگ خواند. این هواپیما به دلیل چالاکی زیاد قادر است مانورهای بسیار حیرت انگیزی انجام دهد که بیشتر در هواپیماهای جنگنده شاهد آن بوده‌ایم.
zoomit.ir: بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر یک هواپیمای برد بلند سایز متوسط است که از وجود دو موتور پرقدرت بهره می‌برد. این هواپیما را می‌توان در سه کلاس مختلف چینش صندلی سفارش داد که از این‌ رو ظرفیت آن از ۲۴۲ به ۳۳۵ نفر متغیر می‌شود. بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر در حال حاضر بهینه‌ ترین هواپیمایی است که بوئینگ در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد، بطوریکه مصرف سوخت این هواپیما در مقایسه با ۷۶۷ بیش از ۲۰ درصد کمتر شده است. همچنین باید به بهره‌گیری از مواد کامپوزیتی در این هواپیما نیز اشاره کرد که وضعیت را بیش از پیش برای این هواپیما بهبود بخشیده است.

فیلم: مانور هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر

پیش از این نیز شاهد انتشار ویدیوهایی بودیم که مانورهای فوق‌العاده‌ی بوئینگ ۷۸۷ را نمایش می‌داد. برای مثال می‌توان به اوج‌گیری عمودی بلافاصله پس از برخواستن از زمین اشاره کرد که به طور حتم هیچ مسافری دوست ندارد چنین اوج‌گیری را تجربه کند. بوئینگ ۷۸۷ به قدری چالاک است که دیدن این تصاویر کمی تعجب برانگیز به نظر می‌رسد، چراکه انجام چنین مانورهایی برای یک هواپیمای مسافربری کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد. هواپیمای مورد نظر متعلق به All Nippon Airways است که توسط خلبانان تست کننده‌ی بوئینگ مورد آزمایش قرار می‌گیرد.


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
فیلم: مانور هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج