مجری ممنوع التصویر:شهاب حسینی تپق میزد
۳۵۲۸۸۸
۲۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹
۱۲۵۵۰
شهاب حسینی قبل از آن که وارد بازیگری شود در تلویزیون برنامه هایی مانند “اکسیژن” و “آفتابگردان” را در شبکه های دو و جام جم رسانه ملی اجرا می کرد.
تماشاگران امروز: شهاب حسینی قبل از آن که وارد بازیگری شود در تلویزیون برنامه هایی مانند "اکسیژن” و "آفتابگردان” را در شبکه های دو و جام جم رسانه ملی اجرا می کرد و البته که همین حضورهای تلویزیونی بود که باعث دیده شدن شهاب شده و توسط محمدهادی کریمی فیلمنامه‌نویس و مجری طرح "رخساره”  به امیر قویدل کارگردان این فیلم معرفی شد و در نهایت اولین حضور سینمایی اش را تجربه کرد.

وقتی مجری ممنوع التصویر شهاب حسینی را زیر سوال برد+ تصاویر

جواد یحیوی مجری ممنوع التصویر رسانه ملی که در هفته های اخیر به سراغ فضای اینترنت رفته و برنامه ای تصویری را برای فضای مجازی اجرا می کند در گفتگو با ما ضمن اشاره به خاطرات همکاری با شهاب حسینی در رسانه ملی گفته است: شهاب حسینی هیچ وقت در تلویزیون استار نشد…”اکسیژن” برنامه اش گرفت ولی من بعد از آن هم با شهاب یک برنامه اجرای دونفره داشتیم ولی برنامه دیده نشد. شهاب خیلی کار هوشمندانه ای کرد که سراغ بازی رفت. او مغز اجرا نداشت.

جواد یحیوی و انتقاد از اجراهای شهاب حسینی در تلویزیون

یحیوی ادامه داد: امروز با شهاب که حرف میزنی متوجه می شوی سوادش هم افزایش پیدا کرده اما آن روزها برای اجرا سواد خوبی نداشت.
شهاب یادش نمی ماند و تپق می زد…

جواد یحیوی خاطرنشان ساخت: من و شهاب یک برنامه ضبط می کردیم که تولیدی بود. با من جدا می گرفتند با شهاب هم جدا ضبط می کردند. من می رفتم در استودیو پلاتوهای ۸ برنامه را می گفتم و می آمدم. بعد قرار بود فردایش با شهاب بگیرند و دوباره پس فردا، من. می دیدم سه روز من را آفیش نمی کنند. می پرسیدم، می گفتند برنامه شهاب پیش نمی رود.

یکی از عکسهای قدیمی شهاب حسینی زمانیکه در تلویزیون مجریگری می کرد

وقتی مجری ممنوع التصویر شهاب حسینی را زیر سوال برد+ تصاویر

یحیوی افزود: بعد شهاب مرا می دیدی می گفت چطور می روی ۸ برنامه را می گویی و می آیی؟ می گفت من یادم نمی ماند؛ تپق می زنم و… سرعت را پایین بیاور تا با هم برویم. شهاب حضور ذهن و تمرکز و حاضرجوابی اجرا را نداشت. امروز از این نظرها خیلی بهتر شده. مساله این است که شهاب مال این کار نبود و استعداد خودش را پیدا کرد.
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1395/04/23
مثلن چی شما نابغه تشریف داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ مشکلت اینه موفقیت کسی رو نمیتونی ببینی؟؟؟؟؟ استعداد ادما فرق میکنه کسی با 1 بار میفهمه و لی کسی با چند بار تکرار این عیب نیست * عیب ازشماست که با این حرفا خودتو موچک کردی نه حسینی رو پس بر مرد بودن رو یاد بگیر و حرفای خاله زنکی رو بزار کنار
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1395/04/23
آقاي يحيوي فقط شما خوبيد
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1395/04/23
جز گزینه حسادت....چیزی به ذهن ادم نمیرسه
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1395/04/23
واقعا هم به جز حس حسادت ایشون دلیل دیگه ای برای این حرفها به ذهن آدم نمیرسه
پاسخ ها
طرفدار
United States
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
من طرفدار سرسخت بازی آقای حسینی هستم. ولی به نظرم تو هیچ کدوم از اظهارات آقای یحیوی نشونه ای از حسادت نبوده.فقط گفتن ایشون ابتدا راهشو اشتباه انتخاب کرده و بعدها تونسته بفهمه استعداد اصلیش در بازیه نه اجرا.
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1395/04/23
مثلا که چی؟ حسادت موج میزنه تو لحن گفتار.
پس بیخود نبوده ممنوعش کردن
Turkey
13:25 - 1395/04/23
بدم میاد چه بعنوان مجری و چه بعنوان بازیگر چقدر خوب شد از تلویزیون بیرونش کردن و بازیگریشم ....خیلی چیپه
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1395/04/23
با سلا م....استاد....یحیوی.... ..فلفل هندوسیاه خا ل مهرویان سیاه....هردوجا ن سوزندولی این کجا ان کجا ان نام کشور را برروی فرش قر مزپرا وازه می کند ولی... .
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1395/04/23
آقای یحیوی ایشون شاید اول ندونسته سراغ کاری رفته بودن که استعدادی درش نداشتند ولی به قول شما بلاخره مسیر درست رو پیدا کردن ولی شما که از اول مسیرتون درست بوده و مجری قهاری بودین چرا رفتین سراغ بازیگری میخواستین ببینین بخت با شما هم یار هست که بشین شهاب حسینی؟
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1395/04/23
باش
قبوله
ولی اینا یعنی چی ؟ دقیقا
United States
16:07 - 1395/04/23
من سعی میکنم مثبت ببینم.
فرض میکنم این فقط یه بخش جزیی از یه مصاحبه بلندتر باشه با نظرات منصفانه تر، که احتمالا برای جذب خواننده گزینش شده.
امیدوارم اینطور باشه!
همینطوره آقای یحیوی؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1395/04/23
واقعا که ؛تشت آب یخ بدم خدمتت جناب یحیوی!؟
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1395/04/23
واسم همیشه یه سوال مطرح بود که چرا چندوقتی است که مردم درمحاورات روزانه خودشون دربعضی جاها درحالی از کلمه جواد استفاده میکنند که معنایی غیر از معنای واقعی کلمه جواد داره.بعداز خوندن مصاحبه های جواد یحیوی وجواد خیابانی و.،...ملتفت قضیه شدم،بد جور جوادی جوادیحیوی
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1395/04/23
مثلا که چی مردبودن وبزرگی به کوچیک کردن دیگران نیست مهم این هست که چقدرتلاش کردید تا به موفقیت برسید شهاب البته بااحترام فراوان استادشهاب حسینی باتلاش وریاضت وصف ناپزیرش الان به جای رسید که نخل طلا می گیرد وباافتخاران راتقدیم امام زمان می کندحالا شما کجای کارید هنوز اندرخم یک کوچه سرگردان ومنتظرهستیدکه کی دوباره باغروروتکبرتان اجازه اجراپیدا می کنید آقای به اصطلاح باهوش
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1395/04/24
آقای یحیوی حالا کی از شما نظر خواست؟! مثلا میخاستی سطح سواد و توانایی های شهاب حسینی را زیر سوال ببری؟! حسود
Iran, Islamic Republic of
02:53 - 1395/04/24
خیلی روداری.حالادلشون سوخت اوردنت پرروبازی درنیار.
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1395/04/26
مطمئن باش ازتوباسوادتروباهوشتره.توکه نه توبازیگری نه تومجری گری چیزی نشدی.بااین حرفاتم شعورت بیشترثابت شد.حسادت میکنی که هردوتون ازمجری گری شروع کردین وبعدبازیگرشدین اماخیلیااسم توروهم نشنیدن اماشهاب حسینی چی؟
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1395/04/26
الآن توخوبی.میخوای بگم شهاب بیادپیشت کلاس خصوصی؟یابگم وصاتت کنه دوباره توتلویزیون رات بدن؟خجالت نکش.اجازه کارتوواسه شهاب اندازه یه تلفن کردن دودیقه ای کارداره.آخه بس که سوادومغزداری،الآن داری حیف میشی.تلویزیون ایران دوتاپاش بدون تولنگه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج