تاج: نگران پیراهن تیم ملی نباشید
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۵۲۹۴۶
۲۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵
۷۴۸۴
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هدف فدراسیون فوتبال آهسته و پیوسته پیش رفتن است و با عجله و تعجیل کاری انجام نخواهیم داد.
خبرگزاری فارس: مهدی تاج در حاشیه مراسم بازدید از صندلی‌گزاری طبقه دوم ورزشگاه آزادی در خصوص شرایط استادیوم گفت: اولویت ما این بود که صندلی‌های طبقه دوم تا 20 مرداد آماده شود اما ابتدا جا دارد از طباطبایی و شرکت توسعه تجهیز تشکر کنم.

وی افزود: طی صحبتی که با دوستان داشتم قرار است روز اول شهریور مجموعه کامل در اختیار ما قرار بگیرد و صندلی‌‌ها آماده استفاده باشد که ان‌شاءالله باری روز 11 شهریور که دیدار ایران و قطر است همه چیز به خوبی آماده میزبانی باشد.

وی تاکید کرد: ما تصمیم داریم اگر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آمادگی داشته باشند بلیت‌فروشی را به خودشان واگذار کنیم. البته این را هم بگویم که سازمان لیگ باید مطمئن شود زمینه برای این کار فراهم است. اگر قرار باشد بلیت‌فروشی را بدهیم و به یکباره در روز برگزاری مسابقه دچار مشکل شویم اتفاق خوبی نمی‌افتد و این مسئله دردسر ایجاد می‌‌کند. حالا که سازمان لیگ خودش پا پیش گذاشته که بلیت‌فروشی را به دو باشگاه واگذار کند توصیه می‌کند استقلال و پرسپولیس به سرعت وارد عمل شده و این موضوع را پیگیری کند.

وی در خصوص اینکه در فوتبال اروپا باشگاه‌ها بلیت‌های کلی مسابقات را می‌فروشند، گفت: ما هم به دنبال همین موضوع هستیم. دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اگر بلیت‌فروشی را خودشان در اختیار گرفتند باید آن را با قیمت خوب در اختیار مردم بگذارند. یکی از مشکلات ورزشگاه آزادی وضعیت جایگاه VIP بود. خودتان می‌دانید که برخی مواقع از این جایگاه حتی ترقه به داخل زمین می‌انداختند. من در اواخر لیگ گذشته VIP را بلیت‌فروشی کرده و 50 هزار تومان قیمت گذاشتم. حتی پذیرایی و مسائل دیگر هم در این جایگاه انجام دادیم که خوشبختانه جواب داد. امسال هم تصمیم دارم این کار را انجام دهم و امیدوارم که اول استقلال و پرسپولیس خودشان پیش‌قدم شده و بلیت‌فروشی را بگیرند و سپس این مباحث ریز در کنار موضوع پیش برود.

خبرنگاری گفت: آیا احتمال دارد دیدار ایران و قطر در شهر تبریز برگزار شود که تاج پاسخ داد اصلا این اتفاق نمی‌افتد و بازی صددرصد در تهران است. ما ورزشگاه را قبلا به فیفا اعلام کرده‌ایم و اصلا نمی‌توانیم مکانش را تغییر دهیم. شک ندارم که تا روز مسابقه این استادیوم آماده در اختیار ما خواهد بود.

رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید براینکه اردوی ایتالیا قطعی شده است، گفت: قرار است 4 بازی در لیگ انجام شود و سپس ملی‌پوشان در کوران بازی‌ها به مصاف قطر بروند.

تاج در خصوص انتخاب کاظمی و بقای اسدی در فدراسیون فوتبال و انتقاداتی که طالقانی مطرح کرده است، گفت: متاسفانه رسانه‌ها در این گونه موارد کمی تند عمل می‌کنند. من دیروز با طالقانی صحبت کردم که او ادعا کرد این حرف‌ها را نزده و از قول او مصاحبه زده‌اند. من از رسانه‌ها می‌خواهم که اخلاق حرفه‌ای را رعایت کنند. می‌دانید که کاظمی هم انسانی دوست‌داشتنی است و همه از حضور او در سازمان لیگ استقبال کردند.

وی در خصوص اینکه ظاهرا کاظمی نمی‌تواند رئیس باشد، گفت: من نمی‌دانم رسانه‌ها برای چه چیزی با این موضوع مخالفند. حرف ما هم همین است که کاظمی به دلیل شرایط سنی نمی‌تواند عنوان ریاست را داشته باشد و فعلا به عنوان سرپرست کار می‌کند. خودتان می‌دانید تمامی انتخابات ما منطقی بوده و از عابدینی گرفته تا براتی و آصفی و دیگران با فکر و عقل انتخاب شدند. ما آهسته و پیوسته پیش می‌رویم و به دنبال تعجیل نیستیم. چند تعویض دیگر هم انجام خواهیم داد اما آرام و بی‌حاشیه. همانطور که می‌دانید سن 65 سال آخرین فرصت برای تصدی پست ریاست یک مجموعه است که آقای کاظمی سنش از این حد عبور کرده و فعلا به عنوان سرپرست فعالیت می‌کند اما او کاملا توانایی اداره سازمان لیگ را دارد.

تاج در خصوص البسه تیم ملی فوتبال گفت: لباس‌های تیم ملی مشکلش یک جورهایی در حال حل شدن است. البته پیراهن اولی که ارائه کرده بودند مورد تایید ما هم نیست و اگر آنها نتوانند لباس جدیدی به ما معرفی کنند با برندهای دیگر مذاکره می‌کنیم. خیلی نگران پیراهن تیم ملی نباشید. این موضوع حل می‌شود.

به گزارش فارس، رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: شما کمپ تیم های ملی را ببینید که شرایط بسیار خوب است و امکانات خوبی شامل استخر و سونا دارد حتی فقط برای تیم ملی خودمان استفاده نمی‌شود بلکه باشگاه‌های دیگر هم می‌توانند استفاده کنند. ما روز گذشته نیمچه افتتاحی داخل مجموعه داشتیم و دور از چشم رسانه‌ها این امکانات را بررسی کردیم.

وی در خصوص اینکه ظاهرا ساختمان ایفمارک و جابه‌جایی‌های رخ داده در آن باعث ایجاد اختلافاتی شده است، گفت: اصلا اختلافی وجود ندارد. ما یک جای بسیار عالی برای ایفمارک در نظر گرفته‌ایم و جای قبلی هم که در اختیار تیم‌های ملی قرار گرفته است. اگر عده‌ای بخواهند بگویند اختلاف وجود دارد دیگر نمی‌شود حرفی درموردش زد اما اختلافی وجود ندارد.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: روز گذشته به خانه کشتی رفتم و دقایقی در کنار ملی‌پوشان بودم. به آنها دست‌مریزاد گفتم و در کنار آقای بنا با توجه به اعزام تیم به المپیک قصد خسته‌نباشید گفتن داشتم. وقتی از کمپ بیرون آمدم یک نفر پرسید آیا برای تیم ملی پرواز چارتر می‌گیرید که من پاسخ دادم بله ولی بعدا دیدیم که نوشته‌اند تاج در تمرین تیم ملی کشتی و در حضور ملی‌پوشان این رشته گفته که برای تیم ملی فوتبال پرواز چارتر گرفته‌ایم.

وی در خصوص آخرین وضعیت نکونام نیز گفت: در حال مذاکره با او هستیم و فکر می‌کنم در اولویت کارهایم وجود دارد که باید شرایط او را بررسی کنم.

رئیس فدراسیون در خصوص جام شهدا و مراسم برترین‌های لیگ گفت: این را باید از سازمان لیگ بپرسید چون آنها پیگیر موضوع هستند.

تاج در خصوص قیمت بلیت‌های لیگ برتر و اینکه آیا قرار است بلیت گران شود، گفت: بلیت‌فروشی گران نمی‌شود ولی ما تصمیم داریم نشستی را با طاهریو افشارزاده برگزار کرده و اگر آنها خودشان بلیت‌فروشی را در اختیار داشتند تصمیم بگیرند با چه قیمتی بلیت را به مردم ارائه کنند. شاید آنها دوست داشته باشند مجانی به مردم بلیت بدهند.

به گزارش فارس، تاج در پایان در خصوص بحث فیش‌های حقوقی که این روزها رنگ و بوی  جدی در نهادهای مختلف گرفته است، گفت: ما هم این حق را قائل هستیم که از هر نهادی بیایند و فیش‌های کارمندان فدراسیون فوتبال را ببینند. من در دو سال گذشته در سازمان لیگ قراردادها را منتشر کردم که اتفاقا وزیر هم روی این موضوع تاکید داشت چون این مسائل از فساد جلوگیری می‌کند. شاید در ورزش با توجه به فعالیت زیادی که صورت می‌گیرد نسبت به اقشار دیگر جامعه رقم‌های دریافتی کمی بالاتر باشد اما باید روی این موضوع‌ها نظارت ویژه انجام داد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر