خودروی گلف پیشرفته‌ی مرسدس بنز
۳۵۵۴۳۴
۲۹ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۱
۶۴۴۶
مرسدس بنز از خودروی گلف پیشرفته‌اش رونمایی کرد. این خودروی اسپرت سه سال پس‌ از اینکه شرکت از هواداران خواسته بود، ایده‌شان را برای “خودروی گلفی برای آینده” ارائه دهند، ساخته‌شده است. البته این خودرو مانند ایده‌ی هواداران یک خودروی بدون راننده نیست. اما محصول نهایی مرسدس بنز که حاصل همکاری این شرکت با شرکت گاریا است، مجهز به تبلتی ۱۰٫۱ اینچی است که سرعت، میزان مصرف سوخت و کنترل‌های خودرو را نمایش می‌دهد.
وب سایت بیتلاگ: مرسدس بنز از خودروی گلف پیشرفته‌اش رونمایی کرد. این خودروی اسپرت سه سال پس‌ از اینکه شرکت از هواداران خواسته بود، ایده‌شان را برای "خودروی گلفی برای آینده” ارائه دهند، ساخته‌شده است. البته این خودرو مانند ایده‌ی هواداران یک خودروی بدون راننده نیست. اما محصول نهایی مرسدس بنز که حاصل همکاری این شرکت با شرکت گاریا است، مجهز به تبلتی ۱۰٫۱ اینچی است که سرعت، میزان مصرف سوخت و کنترل‌های خودرو را نمایش می‌دهد.

رونمایی مرسدس بنز از خودروی گلف پیشرفته خود

راننده می‌تواند با تپ کردن بر روی صفحه‌نمایش، حالت‌های رانندگی را (اسپرت و یا اکو - سازگار با محیط‌ زیست) را تغییر دهد. همچنین او از طریق این صفحه‌ نمایش امکان روشن و خاموش کردن چراغ‌های جلو، بخاری، برف پاکن‌ها را نیز دارد. از دیگر امکانات این تبلت دسترسی به موقعیت خودرو در زمین گلف و به برنامه‌های متنوعی مانند اپلیکیشن‌های هواشناسی است. علاوه بر تبلت، این خودرو مجهز به اسپیکرهای بلوتوث و یک یخچال‌فریزر نیز هست.

 mercedes-gold02 این ماشین گلف از طریق این تبلت کنترل می‌شود مرسدس بنز می‌گوید، در آینده یک اسمارتفون را در خودرو یکپارچه‌سازی خواهد کرد. در حال حاضر برنامه‌ی شرکت، به نمایش گذاشتن خودرو در برخی از نمایشگاه‌های چند ماه آینده ازجمله، اوپن بریتیش و رویدادهای مشابه دیگری در دانمارک، فرانسه و آلمان است.


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
رونمایی مرسدس بنز از خودروی گلف پیشرفته خود
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج