گالری گلستان میزبان «صد اثر صد هنرمند»
۳۵۵۴۷۵
۲۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱
۴۷۸۹
گالری گلستان مانند هر سال، مرداد ماه میزبان رویداد تابستانی «صد اثر صد هنرمند» می شود که از آن به قدیمی‌ترین رویداد تجسمی بخش خصوصی در ایران یاد می شود.
خبرگزاری مهر: گالری گلستان مانند هر سال، مرداد ماه میزبان رویداد تابستانی «صد اثر صد هنرمند» می شود که از آن به قدیمی‌ترین رویداد تجسمی بخش خصوصی در ایران یاد می شود.

میزبانی «صد اثر صد هنرمند» از ۱۹۵ هنرمند

 بیست و چهارمین نمایشگاه «صد اثر صد هنرمند» در حالی عصر جمعه اول مرداد ۱۳۹۵ در گالری گلستان آغاز به کار می کند که امسال میزبان ۱۹۵ هنرمند و حدود ۲۲۰ نقاشی، نقاشی خط و مجسمه خواهد بود.

به گفته لیلی گلستان، مدیر گالری گلستان، حضور پرشمار هنرمندان شهرستانی و نیز ارائه مجسمه دو وجه بارز تفاوت این دوره «صد اثر صد هنرمند» است.

وی تاکید دارد که کیفیت بالا و نیز قیمت های مناسب دو مولفه ای است که گالری گلستان به آنها توجه داشته است.

گرانترین اثر این دوره به تابلوی نقاشی از سهراب سپهری اختصاص دارد که ٢٥٠ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. این در حالی است که برای جلب توجه اقشار مختلف مردم به خرید آثار هنری و تحقق شعار «هر خانه ایرانی، یک اثر هنری» آثاری با قیمت یکصد هزار تومان نیز در این نمایشگاه ارائه می شود.

از مجموع ١٩٥ هنرمند حاضر در این نمایشگاه ١٣٠ نفر هنرمند زن و ٦٥ نفر هنرمند مرد هستند که بیش از ٣٠ مجسمه و بالغ بر ١٩٠ نقاشی و نقاشی خط به نمایش و فروش می گذارند.

بیست و چهارمین «صد اثر صد هنرمند» گالری گلستان، عصر جمعه اول مرداد ماه افتتاح و تا ٢٧ مرداد در این گالری به نشانی دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴ دایر خواهد بود. علاقمندان می توانند همه روزه غیر از پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این رویداد دیدن و خرید کنند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج