تهمینه میلانی با دو سناریو در راه سینما
۳۵۵۷۶۹
۲۹ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۲
۲۵۷۱ 
تهمینه میلانی که همواره فیلمنامه‌های متعددی را نگاشته است، در حال حاضر نگارش دو سناریوی «پابرهنه درهند» و « ملی و راه‌های نرفته اش» که به ترتیب کمدی و اجتماعی هستند را به پایان رسانده است.
خبرگزاری صبا: تهمینه میلانی که همواره فیلمنامه‌های متعددی را نگاشته است، در حال حاضر نگارش دو سناریوی «پابرهنه درهند» و « ملی و راه‌های نرفته اش» که به ترتیب کمدی و اجتماعی هستند را به پایان رسانده است.

میلانی نگارش «پابرهنه در هند» و « ملی و راه‌های نرفته‌اش» را تمام کرد

آخرین اثر سینمایی که از تهمینه میلانی به نمایش درآمده است، «آتش‌بس2» نام دارد که از اوایل پائیز سال 1393 نمایش عمومی خود را در تهران آغاز کرد.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون بهرام رادان، میترا حجار، آتیلا پسیانی و مهرانه مهین‌ترابی حضور دارند. این فیلم داستان یک زوج جوان است که بعد از سالها به صورت تصادفی مشاور خود را در فرودگاه می‌بینند و در فرصتی که تا زمان پرواز دارند از زندگی خود برای مشاور تعریف می‌کنند.

گفتنی است که به تازگی تهمینه میلانی طی مراسمی خوانش فیلمنامه فیلم سینمایی «دو زن» را به کارگردانی خود توسط نیکی کریمی، آتیلا پسیانی، نوید محمدزاده و مریلا زارعی در چهارمین برنامه فیلمنامه خوانی از مجموعه «فیلم‌های که دوست داشتیم»، شنبه ۲۶ تیرماه در پردیس سینمایی کورش برگزار کرد که با استقبال مخاطبان روبه رو شد.

کارگردانی این بازخوانی به عهده مریلا زارعی بود و بازخوانان نقش عبارت بودند از نیکی کریمی در نقش فرشته، آتیلا پسیانی در نقش احمد، نوید محمدزاده نقش‌خوان حسن، مریلا زارعی در نقش رویا به همراه فرشید زارعی‌فرد نقش‌خوان پدر فرشته و نیما رئیسی. نسیم ادبی هم روایت این خوانش را بر عهده داشت.

مجموعه فیلمنامه‌خوانی‌های «فیلم‌هایی که دوست داشتیم» (فیلمنامه‌خوانی فیلم‌های ماندگار سینمای ایران به نفع بانوان کم‌بضاعت سینما و تئاتر)، زیر نظر فرشته طائرپور، رسول صدرعاملی، مجید مظفری و روزنامه صبا برگزار می‌شود
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج