لندروور تکنولوژی آفرود خودران را معرفی کرد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
استخدام_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۵۶۲۸۷
۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۹
۴۵۳۳
لندروور نیز همراه با اکثر خودرو سازان مطرح دنیا از سیستم خودران مخصوص به خود رونمایی کرد؛ البته سیستم لندروور قابلیت‌های منحصر به فردی دارد که به خودرو قابلیت عبور از مسیر‌های ناهمواره آفرود را نیز می‌دهد.
zoomit.ir -  علی اصغر کریمی: لندروور نیز همراه با اکثر خودرو سازان مطرح دنیا از سیستم خودران مخصوص به خود رونمایی کرد؛ البته سیستم لندروور قابلیت‌های منحصر به فردی دارد که به خودرو قابلیت عبور از مسیر‌های ناهمواره آفرود را نیز می‌دهد.
 
 لندروور تکنولوژی آفرود خودران را معرفی کرد

لندروور تکنون چند تکنولوژی جدید خود در زمینه‌ی هدایت خودکار خودرو روی جاده و خارج از آن به نمایش عمومی در آورده است. این شرکت به همراه جگوار اعلام کرده است که برنامه‌ای برای تست بیش از ۱۰۰ خودروی آزمایشی تا آخر دهه‌ی کنونی در خیابان‌های شهری را دارد تا تکنولوژی خودروهای خودران را در شراطی واقعی بررسی کند. حال لندروور در نمایشگاه سالانه تکنولوژی‌های جدید در انگلستان از تکنولوژی جدید خود در زمینه‌ی هدایت خودکار خودرو در شرایط خارج از جاده رونمایی کرد.

 لندروور تکنولوژی آفرود خودران را معرفی کرد

لندروور اعلام کرده که در آزمایش‌های اولیه‌ی تکنولوژی هدایت خودرو، ارتباط بین دو خودرو به یکدیگر و هم‌چنین خودرو به شبکه‌ی جامع ارتباطی وسایل نقلیه، مورد آزمایش قرار خواهد داد؛ تا بدین وسیله این امکان را به خودروها بدهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و شرایط جاده و حتی چراغ‌های راهنمایی را برای سایر خودروها شرح دهند.

لندروور پیش‌تر در جهت هوشمندسازی خودروها چندین تکنولوژی را به نمایش درآمده است که می‌توان به نمایش ویدئویی سیستم هدایت خودکار در خودروهایی چون رنج روور اسپرت و لندروور دیسکاوری اشاره کرد. این تکنولوژی‌ها شامل مواردی برای هدایت خودرو در خارج از جاده است که اطلاعات مهمی مانند تغییرات در ارتفاع تعلیق، هرزگردی در چرخ‌ها، چرخش در اکسل‌ها و ناهمواری‌های زمین را با خودروهای اطراف به اشتراک می‌گذارند تا بدین وسیله سایر خودروها آمادگی لازم برای عبور از مناطق صعب العبور را داشته باشند.

 لندروور تکنولوژی آفرود خودران را معرفی کرد

سیستم بررسی سطح، با استفاده از سنسورهای مختلف شرایط سطح زمین را بررسی می‌کند و بدین ترتیب خودرو می‌تواند شرایط پیش رو را پیش از آن که روی آن رانندگی کنید، تخمین بزند و تنظیمات سیستم تعلیق، پیشرانه و فرمان را بهینه کند. با این سیستم هوشمند، عملکرد خودرو و تمام مجموعه سیستم‌های آن به نحوی بهینه‌سازی می‌شوند که در گشتاور اعمالی و کنترل خودرو کاهشی اتفاق نیافتد.

سیستم بررسی سطح و سیستم مسیر سه بعدی حاصل ترکیب عملکرد دوربین، امواج مافوق صوت، رادار و سیستم رادار لیزی است که نمایی سه بعدی و دقیق بصورت ۳۶۰ درجه از فضای اطراف خودرو به وجود می‌آورد.

 لندروور تکنولوژی آفرود خودران را معرفی کرد

یکی دیگر از تکنولوژی‌های لندروور در راستای هوشمندسازی خودروها توقف ایمن نام دارد؛ این تکنولوژی، سیستمی است که با استفاده از دوربین و بررسی مداوم جلوی خودرو از برخورد آن با موانع جلوگیری می‌کند و در ترافیک خودرو را در فاصله‌ی ایمن از خودروی جلویی قرار می‌دهد.

همچنین این تکنولوژی از برخورد خودرو به دیوار، درهای گاراژ و خودروهای پارک شده‌ی دیگر جلوگیری می‌کند. البته این سیستم در صورتی فعال خواهد بود که شما حالت رانندگی خودکار را انتخاب کرده باشید؛ اگر سیستم خطر احتمالی را تشخیص دهد ترمز‌ها عمل کرده و راننده با یک صدای هشدار دهنده از این خطر آگاه می‌شود.

هشدار اضطراری خودرو یکی دیگر از قابلیت‌های هوشمند خودروهای نسل جدید لندروور خواهد بود که به واسطه‌ی آن به خودرو‌های امدادی متصل به این سیستم مانند آمبولانس این امکان را می‌دهد تا به خودرو‌های جلویی هشدار دهند و آن‌ها نیز به صورت خودکار لاین مربوطه را خالی کنند.

 لندروور تکنولوژی آفرود خودران را معرفی کرد

تونی هارپر رئیس تحقیقات جگوار-لندروور اظهار کرده که تحقیقات آن‌ها بر روی سیستم‌های خودران تنها برای هدایت آن‌ها در خیابان‌ها و شرایط خارج از جاده نیست بلکه بخشی از کار، کمک دو خودرو به یکدیگر برای برای عبور امن از مسیرهای مختلف و ناهموار است. اولین خودروی خودران تحقیقاتی لندروور در یک مسیر ۶۶ کیلومتری حرکت خواهد کرد که شامل در بزرگراه و خیابان‌های شهری خواهد بود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر