آزادی 110 زندانی غیرعمد از طریق «دورهمی»
۳۵۸۰۱۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
۲۴۸۲
عوامل برنامه تلویزیونی «دورهمی» چک 5 میلیارد و 500 میلیون ریالی این مجموعه را برای آزادی 110 زندانی واجد شرایط به مدیرعامل ستاددیه کشور اهدا کردند.
خبرگزاری ایسنا: عوامل برنامه تلویزیونی «دورهمی» چک 5 میلیارد و 500 میلیون ریالی این مجموعه را برای آزادی 110 زندانی واجد شرایط به مدیرعامل ستاددیه کشور اهدا کردند.

سید اسدالله جولایی مدیرعامل ستاددیه کشور با حضور در  برنامه «دورهمی» با اشاره به «عملکرد این نهاد مردمی در راستای آزادی بیش از  96 هزار زندانی نیازمند جرایم غیرعمد» گفت: هرچند تمرکز این مجموعه حمایتی در ابتدای فعالیت تنها به حمایت از محکومان دیه تصادفات اختصاص داشت اما در ادامه به‌دلیل افزایش برخی جرایم غیرعمد مربوط به حوادث‌کارگاهی و همچنین محکومیت‌های‌‎مالی غیرکلاهبرداری، طیف مددجویان مورد حمایت این ستاد هم گسترش یافت؛ به طوری که تنها سال گذشته تعداد 8565 محکوم نیازمند دربند بواسطه کمک‌های مردمی اهدایی به ستاددیه، از بند حبس رهایی یافتند.

وی با تقدیر از« مردم نوعدوست ایران‌اسلامی در راستای آزادی زندانیان غیرعمد»، اظهار کرد: اول مارکت با اختصاص بخشی از مبالغ واریزی هموطنانی که به منظور خرید محصولات نرم‌افزاری این شرکت انجام شده بود، زمینه آزادی 110 زندانی واجد شرایط را فراهم کرد که از این رهگذر علاوه بر این محبوسان خانواده‌های آسیب‌دیده و چشم انتظار بسیاری بهره‌مند شدند.

وی مبلغ اهدایی برای این منظور را 550 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: با همکاری هنرمندان و حامی مالی برنامه «دورهمی» درصدد هستیم در آینده‌ای نزدیک ضمن درج نام ستاددیه در سامانه # 3080 * ضمن جلب حداکثری مشارکت‌های مردمی، در زمینه پیشگیری از وقوع بسیاری از جرایم ناخواسته و اطلاع‌رسانی در حوزه قوانین و قواعد به ظاهر ساده حقوقی نیز برنامه‌های مشترکی را باهمکاری «اول مارکت»اجرا نماییم.

ستاددیه پس از وصول این مبلغ اهدایی و اخذ گذشت 40 درصدی از سوی شکات در طرحی ویژه به طور مشترک با «اول مارکت» نسبت به استخلاص این محکومان اقدام می‌نماید که به ترتیب استان‌های فارس، خراسان‌رضوی و گیلان بیشترین آزادی را در این طرح خواهند داشت.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج