لاریجانی حادثه تروریستی کابل را محکوم کرد
۳۵۸۳۰۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۴
۴۷۳۴
رئیس مجلس در پیامی وقوع حادثه تروریستی در شهر کابل را محکوم کرد و آن را به عبدالرئوف ابراهیمی همتای افغانستانی خود تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی وقوع حادثه تروریستی انفجار در شهر کابل را محکوم و آن را به «عبدالرئوف ابراهیمی» ریاست مجلس نمایندگان افغانستان تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای عبدالرووف ابراهیمی

ریاست محترم مجلس نمایندگان افغانستان

وقوع حادثه تروریستی انفجار در شهر کابل که باعث کشته و مجروح شدن جمع کثیری از شهروندان و مردم بی‌دفاع شد، موجب تأسف و تاثر شد.

متأسفانه عملیات گروه‌های تروریستی علیه مردم در نقاط مختلف جهان، این روزها شکل گسترده‌ای یافته است و تلاش این دشمنان ضد‌بشری ایجاد ناامنی و رعب و وحشت در بین ملت‌هاست که ضرورت مقابله با این گونه اقدامات را ضروری و اجتناب ناپذیر کرده است.

ملت دوست و برادر افغانستان سال‌هاست که از تهاجم گروه‌های تروریستی و تکفیری، آسیب‌های فراوانی دیده است اما هیچگاه اراده و ایمان خویش را از دست نداده و راسخ و استوار در برابر اینگونه توطئه‌ها ایستادگی و مقاومت کرده است.

اینجانب از سوی خود و مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن این فاجعه ضدانسانی و با اظهار همدردی با آسیب‌دیدگان، برای دولت، پارلمان و ملت شریف افغانستان آرزوی امنیت کامل و موفقیت در زندگی را از خداوند متعال خواستارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج