بازی‌های ذهنی که مردها روی زن‌ها امتحان می‌کنند
۳۵۸۹۶۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
۱۲۸۹۸۵
عضی مردها واقعاً عاشق این هستند که با زن‌ها بازی‌های ذهنی انجام دهند. اگر از خودتان می‌پرسید که بازی‌های ذهنی چه هستند، باید بگوییم که این بازی‌ها انواع مختلفی دارند ولی همه آنها یک ویژگی دارند: فرستادن سیگنال‌های مختلط برای بازی کردن با احساسات کسی.
وب‌سایت مردمان - زینب آرمند: بعضی مردها واقعاً عاشق این هستند که با زن‌ها بازی‌های ذهنی انجام دهند. اگر از خودتان می‌پرسید که بازی‌های ذهنی چه هستند، باید بگوییم که این بازی‌ها انواع مختلفی دارند ولی همه آنها یک ویژگی دارند: فرستادن سیگنال‌های مختلط برای بازی کردن با احساسات کسی.

چرا مردها بازی‌های ذهنی انجام می‌دهند؟

اگر شک دارید که طرفتان ممکن است با شما بازی کند، هنوز دیر نیست. این بازی‌ها به دلایل مختلف انجام می‌شوند. اگر درک می‌کنید که چطور و چرا این بازی‌ها را با شما انجام می‌دهد، آنوقت می‌توانید شما هم با او بازی کرده و از او جلو بیفتید. ما در اینجا به دلایلی که ممکن است باعث شود کسی این بازی‌ها را با طرفش انجام دهد اشاره می‌کنیم و بعد متداول‌ترین این بازی‌ها را توضیح می‌دهیم و به شما آموزش می‌دهیم چطور آن بازی‌ها را ببرید. اینها سه دلیل اصلی این بازی‌های ذهنی فریبنده هستند:

۱. اولین دلیل که باعث می‌شود مردی این بازی‌ها را انجام دهد این است که زنی را امتحان کند؛ عشق او، وفاداری‌اش، توانایی احساسی‌اش، درکش و هوشش را.

۲. دلیل دومی که ممکن است مردی دست به این بازی‌ها بزند این است که واقعاً بخواهد چیزی از طرف مقابل خود به دست آورد و می‌داند که تنها راهی که می‌تواند او را متقاعد به انجام آن کند این است که از راه احساسات او وارد شود. این مردها همان بازیکن‌های واقعی هستند. این بازیکن‌های واقعی فهمیده‌اند که احساسات تا چه اندازه می‌تواند افراد را آسیب‌پذیر کند و آنها از این نقطه‌ضعف به سود خود استفاده می‌کنند.

۳. بعضی مردها هم هستند که فقط محض تفریح دست به این بازی‌ها می‌زنند. بعضی وقت‌ها خارج کردن کسی از حالت متعادلش برای ما رضایت‌بخش و جذاب است.
متاسفانه بعضی‌ها نمی‌توانند عمق این بازی‌ها را ببینند. بازی کردن با احساسات کسی می‌تواند منجر به دعوا، فحاشی، جدایی، طلاق و خیلی چیزهای بد دیگر شود. بنابراین توصیه ما به آقایان عزیز این است که بااینکه این کار بسیار مفرح است ولی خیلی مهم است که بدانید کی باید دست از بازی بکشید و قبل از اینکه دیگر راه بازگشتی نباشد، عقب بروید.
 
 بازی‌های ذهنی که مردها روی زن‌ها امتحان می‌کنند

دوست دارید بدانید مردها چطور این بازی‌ها را با شما انجام می‌دهند؟

در زیر به چند علامت هشدار اشاره می‌کنیم:

۱. آیا خواسته‌هایی غیرمنطقی یا ناممکن دارد؟

این اتفاق معمولاً بدون هشدار قبلی می‌افتد. طرفتان یکدفعه شروع به درخواست‌های عجیب و غریب و غیرمنطقی از شما می‌کند. ممکن است یکدفعه پیشنهاد کند که دوتایی به ملاقات کسانی بروید که شما هیچ علاقه‌ای به دیدن آنها ندارید. یا مثلاً اصرار می‌کند که برنامه ورزشی موردعلاقه‌اش که شما اصلاً از آن خوشتان نمی‌آید را همراه با او تماشا کنید.

حتی ممکن است یکدفعه نگذارد کارهایی که به طور معمول انجام می‌دادید را انجام دهید – حتی ممکن است نگذارد از خانه خارج شوید. دختران عزیز لطفاً مراقب باشید. واکنش بیش از حد نشان ندهید چون ممکن است فقط بخواهد آزمایشتان کند.

اگر اینطور باشد، احتمالاً می‌خواهد قدرت اراده، انعطاف‌پذیری و مهمتر از اینها قدرت شما را امتحان کند. اگر واقعاً می‌خواهید جایی در قلب او داشته باشید، این زمانی است که باید به او نشان دهید تا چه اندازه درکتان بالا است و سیاست دارید. باور کنید اگر از این آزمایش موفق بیرون بیایید، اعتماد او به شما صدچندان خواهد شد.

۲. آیا ناگهان دیگر تماس نمی‌گیرد؟

این برای دخترها بسیار کلافه‌کننده است. وقتی دختری به پسری واقعاً علاقه داشته باشد، به طور طبیعی به چنین جنگ روانی‌ای یک واکنش احساسی قوی نشان می‌دهد. بیشتر دخترها در چنین شرایطی دچار افکار ترسناک می‌شوند. دختر ممکن است نگران شود و از خودش بپرسد که آیا این پسر واقعاً به او علاقه دارد یا نه، اینکه شاید به کس دیگری وارد رابطه شده است، دچار مشکلی جدی شده، مریض است یا هزار فکر دیگر. یک عالم سوال در ذهنش ایجاد می‌شود بدون اینکه پاسخی داشته باشد چون از مردی که باید جواب این سوال‌ها را بدهد هیچ خبری نیست. نه زنگ می‌زند و نه تماس‌هایش را جواب می‌دهد.

وحشت نکنید، اینطوری به آن نگاه کنید: ممکن است بخواهد ببیند که تا چه اندازه به او نیازمند هستید یا اینکه اگر دیگر نباشد چه اندازه دلتان برایش تنگ می‌شود. اگر موضوع این باشد، رفتار شما ممکن است همه چیز را برایتان بدتر یا بهتر کند. او می‌خواهد ببیند شما تا چه اندازه به او علاقه دارید و تا چه اندازه به او متعهد هستید و اینکه آدم شکاکی هستید یا نه. توصیه ما این است که به هیچ عنوان وحشت نکنید و واکنش افراطی نشان ندهید. حواستان باشد که هیچ پیغام اشتباهی برایش نفرستید. درعوض، به او پیام دهید که برایتان مهم است و اگر خودش دوست داشته باشد کنارش هستید ولی او را محبور به این کار نمی‌کنید.

۳. آیا سکوت می‌کند یا تلگرافی جوابتان را می‌دهد؟

بیشتر زن‌ها از این رفتار خوششان نمی‌آید. آنها دوست دارند با همسرشان حرف بزنند و وقتی می‌بینند که جواب‌های او کم‌کم تلگرافی می‌شود، بلافاصله می‌فهمند که مشکلی وجود دارد. اگر این اتفاق برای شما هم افتاده است، بدانید که مردتان کاملاً آگاه است که با این کار اعصاب شما را به هم می‌ریزد. به حرف ما گوش کنید: ریلکس باشید.

وحشت نکنید یا وسوسه نشوید که حرف بدی به او بزنید که ممکن است بعداً پشیمان شوید. او فقط می‌خواهد توانایی تحمل شما را بسنجد. پس به او اثبات کنید که می‌توانید و خودتان را نیازمند نشان ندهید، البته خیلی مهم است که به او نشان دهید که دوستش دارید.

۴. بی‌دلیل پرخاشگر شده است؟

کم‌کم متوجه می‌شوید که مرد مهربانی که به او عادت داشتید، به غریبه‌ای وحشتناک تبدیل شده است. این خشونت ممکن است نه فقط به سمت شما بلکه به سمت همه نزدیکانش باشد و فضایی از رعب و وحشت ایجاد کند.

می‌دانم اصلاً موقعیت خنده‌داری نیست ولی هدف این بازی افتضاح نه آسیب رساندن به شما بلکه امتحان کردن شهامت و قدرتتان است. او می‌خواهد ببیند تا چه اندازه شوکه شدن را تاب می‌آورید. هیچکس دوست ندارد با یک ترسو زندگی‌اش را تقسیم کند.

حتی اگر طرفتان قبول نکند، بیشتر مردها لازم دارند بدانند که شما کسی هستید که می‌توانید کنار او بایستید و آنها می‌توانند در مواقع لزوم به شما پناه بیاورند. اگر موفق از این امتحان بیرون بیایید به او نشان خواهید داد که زنی قوی و شجاع هستید.

۵. دیگر تحسینتان نمی‌کند؟

با این راه هر دختری را می‌توان حسابی عصبانی کرد. زن‌ها عاشق این هستند که از آنها تعریف شود، خودشان هم این را انکار نمی‌کنند. آنها دوست دارند که به آنها بگویید چقدر زیبا شده‌اند، چقدر فلان لباس به آنها می‌آید و … اصلاً به همین دلیل نیست که این همه وقت را صرف رسیدن به ظاهر خودشان می‌کنند؟

پس بعد از اینکه زنی حسابی وقت گذاشته و خود را خوشگل کرده است، دوست دارد مردش به او بگوید که از نتیجه کارش راضی است. این مسئله درمورد آشپزی یا حتی مهارت‌های او در رابطه‌جنسی هم صدق می‌کند. زن‌ها عاشق این کلمات شیرین‌اند. حالا مرد چه می‌کند؟ طوری رفتار می‌کند که انگار متوجه هیچ چیز نیست. انگار اصلاً آن زن وجود ندارد.

اگر این اتفاق برای شما هم می‌افتد، می‌توانید مطمئن باشید که او شاهد عصبانی‌ شدنتان است. ممکن است وسوسه شوید که داد و غال راه بیندازید که بازی را به نفع او تمام می‌کند. او می‌خواهد شما را آزمایش کند تا نقطه شکست شما دستش بیاید. می‌خواهد ببیند که فردی طبیعی هستید یا نه و اینکه می‌توانید وقتی فردی واکنش موردانتظارتان را ندارد، با اوضاع کنار بیایید؟

۶. شما را با دیگران مقایسه می‌کند، با خواهرتان یا دوستتان؟

این بدترین نوع این بازی‌های ذهنی است. با مقایسه کردن منفی یک زن با زنان دیگر، مرد از مخرب‌ترین روش برای نشان دادن نقص‌ها و اشتباهات آن زن استفاده کرده است. همه ما می‌دانیم که اشتباه کردن جزء انسان بودن ماست ولی وقتی کسی فردی که در زندگی‌اش است را مجبور می‌کند به چنین روش مسخره‌ای نگاهی به خودش بیندازد، به طور کل پیامی کاملاً متفاوت و افتضاح به او می‌فرستد. چه واقعاً قصدش اصلاح اشتباهات نامزدش باشد چه گفتن اینکه دیگر نمی‌تواند با او باشد، در هر حال او آن زن را با نشان دادن اینکه به نظرش دیگران بهتر از او هستند، ناراحت می‌کند.

اگر این اتفاق برای شما هم افتاده است، خوب گوش کنید. ممکن است بخواهید با گفتن و برملا کردن چیزهایی که به او ثابت کند آن افراد هم آنقدرها که او فکر می‌کند خوب نیستند، تلافی کنید. ولی قبل از اینکه چنین کاری انجام دهید، بیشتر فکر کنید. نباید اجازه دهید وادارتان کند که با زبانی زشت بدی‌های دیگران را برملا کنید. اگر اینکار را بکنید، به او نشان خواهید داد که خیلی زود و راحت کسانی که به شما اعتماد کرده‌اند را زیر پا له می‌کنید.

علاوه بر این، ممکن است واقعاً قصدش این است که شما بهتر شوید و تغییر کنید. بله حقیقت تلخ است ولی بعضی وقت‌ها فقط این نزدیکانتان هستند که می‌توانند چنین حقایقی را به شما بگویند.

۷. با دخترهای دیگر طنازی میکند؟

این مردها می‌دانند که زن‌ها همیشه مراقب اینگونه رفتارهای آنها که خیلی وقت‌ها به صورت ناخودآگاه انجام می‌شود هستند. خوب حالا این بازیکن‌ها چه می‌کنند؟ البته معلوم است که این سیگنال‌ها را برایتان می‌فرستند. چنین مردی آنقدر طنازی میکند تا مطمئن شود که شما این پیام را دریافت کرده‌اید که او ممکن است به دیگران بیشتر از شما توجه و علاقه نشان دهد. این کار آنها سه دلیل می‌تواند داشته باشد که واقعیت این است که می‌ترسیم آنها را عنوان کنیم. چون ممکن است اصلاً دلتان نخواهد چنین چیزهایی را درمورد مردها بدانید.

۱) او برای ایجاد حس حسادت در شما و بیشتر کردن علاقه‌تان طنازی میکند.

۲) ممکن است برای تفریح کردن با زن‌های دیگر طنازی کند و بعد بخواهد که واکنش شما را ببیند و بفهمد می‌تواند یک روز که دلش خواست مرزهایش را زیر پا بگذارد و با دختر دیگری رابطه برقرار کند یا نه.

۳) همچنین ممکن است برای فرستادن این پیام که می‌خواهد همین روزها رابطه‌اش را با شما تمام کند، اینکار را بکند و بعد وقتی شما اعتراض کردید بگوید که دیگر نمی‌تواند با این رفتار انحصارطلبانه شما کنار بیاید. اگر این کار او به دلیل اول بود، باید به او نشان دهید که دوستش دارید. این همان چیزی است که او می‌خواهد – اینکه به او نشان دهید او را واقعاً می‌خواهید.

اگر اینکار او به دلیل دوم باشد، جلو روید و به او بگویید که بااینکه می‌داند برای تفریح اینکار را می‌کند ولی این چیزها حد و مرزی دارد. مطمئناً وقتی ببیند که شما بازی او را خوانده‌اید شوکه خواهد شد. این به او نشان می‌دهد شما زنی باهوش، با درک بالا، مسئول و باتوجه هستید.

بیایید دعا کنیم که این رفتار او به دلیل سوم نباشد. چون اگر اینطور باشد دیگر کار چندانی از دست شما برنمی‌آید. اگر واقعاً خیلی انحصارطلبانه با او رفتار می‌کنید باید کاری برای این عادتتان بکنید چون بیشتر مردها از این رفتار متنفرند.

۸. مرموز شده است؟

یکدفعه متوجه می‌شوید که مردتان روز به روز مرموزتر می‌شود. اگر مردی وارد چنین جنگ روانی‌ای می‌شود، ممکن است روش‌های مختلفی برای آن داشته باشد. ممکن است اول با پاسخ ندادن به بعضی از سوالاتتان شروع کند. ممکن است دیگر فکرهایش را با شما در میان نگذارد و ترجیح دهد که خودش تنها باشد. ممکن است تظاهر کند که دور از شماست و یادش رفته‌اید. همه این رفتارها عدم علاقه به شما را نشان می‌دهد.

بازیکن‌های واقعی می‌دانند که این استراتژی مثل جادو عمل می‌کند، البته اگر زن موردنظر به شما علاقه‌ای داشته باشد. چون دور کشیدن شما باعث میشود علاقه او بیشتر شود. شک و تردیدهایی که مرد در ذهن زن ایجاد کرده است، زن را نگران کرده و باعث می‌شود همه تلاشش را برای پیدا کردن دلیل این رفتارها به کار ببندد.

اگر مردتان این بازی را با شما شروع کرده است، احتمالاً می‌خواهد ببیند که می‌تواند به شما اعتماد کند یا نه. می‌خواهد ببیند شما چه واکنشی دربرابر غیبت‌ها و شایعات نشان می‌دهید. او دوست دارد بداند که آیا می‌توانید خودتان مستقل فکر کنید و با جدا کردن واقعیت از شایعات بتوانید حقیقت را درمورد او بفهمید یا نه.

هر زن علاقه‌مندی دوست دارد بداند که چه اتفاقی برای مردش می‌افتد. به همین دلیل سعی خواهد کرد با نشان دادن وفاداری خود به او، به او بفهماند که طاقت دیدن مشکل او را ندارد. در این راستا حتی ممکن است یکی از رازهایش را هم با او در میان بگذارد – که فهمیدن همین راز احتمالاً می‌تواند دلیل اصلی شروع چنین رفتاری از طرف مرد باشد. آنوقت مرد قانع خواهد شد که واقعا برای آن زن مهم است.

ولی درمقابل اگر هیچ اثری از نگرانی از خود نشان ندهد، مرد این پیام را دریافت خواهد کرد که زن توجهی به او ندارد و به هیچ عنوان فرد وفادار و قابل‌اعتمادی نیست. بنابراین باید خیلی نسبت به واکنشی که در چنین شرایطی می‌دهید مراقب باشید. حواستان باشد بدون برملا کردن رازهای خودتان، از مردتان حمایت کنید. یک حرکت اشتباه باعث می‌شود برچسب سرد بودن یا غیرقابل‌اعتماد بودن به شما بخورد.

۹. علاقه‌ای به رابطه‌جنسی نشان نمی‌دهد؟

یکی از سلاح‌های خانم‌ها در قبال مردان رابطه‌جنسی است. مردها سیری‌ناپذیرند. گاهی حتی دعوا، مشاجره و کینه هم باعث نمی‌شود که نخواهند با شما رابطه‌جنسی داشته باشند. برای آنها رابطه‌جنسی مسئله‌ای فقط جسمانی است. بنابراین وقتی شوهرتان که همیشه مشتاق به برقراری این رابطه با شما بوده است، یکدفعه علاقه‌ای به آن نشان نمی‌دهد، احتمالاً مشکلی وجود دارد.

انتظار او این است که شما نگران می‌شوید و از او در این مورد سوال می‌کنید. اگر اینکار را بکنید، نشان می‌دهد که حواستان هست و دوست دارید برای حل مشکلاتتان با هم گفتگو کنید. این یک علامت مثبت بزرگ برای شما خواهد بود. اگر اینکار را نکنید، ممکن است تصور کند که توجهی به او ندارید و نیازهای او برایتان اهمیتی ندارد.

حرف آخر

بعضی‌ها، درواقع خیلی‌ها، از این فکر که کسی با آنها بازی می‌کند متنفرند. ممکن است احساس کنند که مورد سوءاستفاده قرار گرفته‌اند. که البته هم ممکن است درست باشد و هم ممکن است درست نباشد. علاوه بر این، قابل درک است که این بازی‌های ذهنی را دوست نداشته باشید چون بازی‌های بسیار خطرناک و ریسکی هستند. ممکن است هیچوقت نتوانید حدس بزنید که او چه بازی‌ای با شما می‌کند و این یعنی یک حرکت اشتباه رابطه‌تان را به طور کل بر هم می‌زند.

بنابراین باید مراقب علائم و نشانه‌های این بازی‌ها باشید و در واکنش دادن به آنها با تکیه به غریزه زنانه‌تان استاد شوید. همیشه به خاطر داشته باشید که این بازی‌ها معمولاً بدون هشدار قبلی شروع می‌شوند. بنابراین این یک راه ساده برای تشخیص آنهاست. وقتی یک تغییر ناگهانی در رفتار طرفتان مشاهده می‌کنید، آنجاست که باید کمربندتان را سفت ببندید و برای یک ترن‌هوایی احساس آماده شوید.

رمز موفقیتتان در این است که هیچوقت چیزی نگویید یا کاری نکنید که بعداً پشیمان شوید. همیشه یادتان باشد که بعضی وقت‌ها، بعضی مردها فقط به دنبال بهانه‌های احمقانه برای جدایی هستند. حواستان باشد که بهانه واقعی دست آنها ندهید.

ولی، بااینکه ممکن است به نظرتان غیرقابل‌باور یا مسخره بیاید، این بازی‌ها می‌توانند باعث مستحکم‌تر شدن رابطه هم بشوند. دلیل آن این است که جنگ روانی کمکتان می‌کند بفهمید با چه کسی در رابطه سروکار دارید. وقتی هر دو بازیکن خوب بازی کنند، احترامشان نسبت به قدرت و سیاست هم بیشتر می‌شود. و تا یادمان نرفته، این بازی‌ها می‌توانند خیلی مفرح باشند چون بعدها موضوعی برای حرف زدن، شوخی کردن و خندیدن در اختیارتان قرار می‌دهند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1395/05/13
خیلی ببخشید اما اینایی که شما توصیف کردید بیشتر علایم یک آدم غیرنرمال و عدم تعادل روانیه... بازی؟!!! بازی با احساس؟
یه دفعه تصمیم بگیره زنگ نزنه؟! یا جواب نده!!! مگه کمبود توجه داره که میخواد اینطوری توجه بگیره؟
من این آدم با این ویژگی ها رو فقط یه مریض میدونم و از رابطه باهاش میام بیرون
پاسخ ها
هانیه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
بله این ادم بااین مشخصات بیماره من هم طلاق گرفتم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳
نامزد من تمام این کارا رو میکنه یه جور شده که من دیگه میگه سلامم میترسم جوابشو بدم و باز یه آزمایش و یه نقشه باشه کلا اعتمادمو بهش از دست دادم و از انجام دادن رفتارای عادی خودمم میترسم میخوام ازش جدا بشم
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1395/05/13
مسخره ست. اگه قراره يه مرد با اين جنگولك بازي ها پيش عشقش بمونه مي خوام صد سال سياه نمونه. پدر و مادر و پدر بزرگ و مادر بزرگامون صد سال با هم به خوشي زندگي مي كردن ، از اين غر و اطوارام نداشتن به خدا. حالا با اينهمه مباحث روانشناختي كه مد كردين از هر 3 تا ازدواج يكيش طلاقه. والااااااااااااااا به خدا
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1395/05/13
میخوام بدونم تاب و تحمل ی مرد اگه خانومش این رفتارارو انجام بده چقده؟اگه اون تونست تحمل کنه و ریلکس باشه ماهم با هر مسخره بازیش میسازیم.میخواد بازی کنه بره کلششو بازی کنه اعصاب ما اسباب بازی نیست ک.بعدم الان مردی جرات نداره این کارارو کنه ی شبه زندگیش بر باده ازین بیمزگیها دربیاره حالا خود داند :)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
احسنگ
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1395/05/13
همون بهتر كه رابطه ي خود رو با اين موجود رواني سريعا قطع كنين بازيكن ها موجودات قابل اعتمادي نيستند.شما هماكه مطلب كم داريد بهتره هيجي ننويسيد اين جرت و برتا جيه به خورد مردم ميدين؟ به قول يكي حرف خوبي براي كفتن نداري ساکت كه ميتوني بشي:دي
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1395/05/14
واقعااااااا مسخره اس متنتون , اين اولين باريه ك تو عمرم همچين متني ميخونم جوري حرف زده انگار ما زنها برده هستيم . به تو هم ميگن روانشناس با اين متن مسخره، همچين مردي ك شما گفتين يه مريض رواني بيش نيست . بعد داره غير مستقيم ميگه كه هر غلطي خواست كنه اون مرد بعد ما زنها هيچي نگيم
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1395/05/14
مردها موجوداتی مزخرف اندر مزخرف هستند به خدا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
:| شما هم كه خيلي متفاوتيد
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1395/05/14
این علایم بیشتر مربوط به یه ادمیه که نیاز به مشاوره دراه .
لطفا رو مطالبی که منتشر میکنین دقت نظر داشته باشین.
United States
19:29 - 1395/05/14
كامنتها رو خوندم، خوشحال شدم كه چه كاربرهاي فهميده اي پيدا ميشند. جالبه نويسنده اش يك خانم هست!!
پاسخ ها
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۲
نویسنده خانم باشه. دلیل نمیشه که از نظر مغزی سالمه
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1395/09/01
" رمز موفقیتتان در این است که هیچوقت چیزی نگویید یا کاری نکنید که بعداً پشیمان شوید. همیشه یادتان باشد که بعضی وقت‌ها، بعضی مردها فقط به دنبال بهانه‌های احمقانه برای جدایی هستند. حواستان باشد که بهانه واقعی دست آنها ندهید"


اولا که همه مطلب مزخرف بود . دوما این تیکش دیگه چی بود ؟؟؟؟ نوشتین شاید دنبال بهونه برای تموم کردن رابطه بود و شما بهونه دستش ندین؟؟؟ خب بلانسبت مگه زنا احمقن؟؟؟ خب مردی که دنبال بهونه برای جدایی هست رو برای چی باید به زور نگه داشت ؟؟؟ یعنی با سکوت و فرو خوردن خشم درمقابل این بازیهای مسخره سعی کنیم نگهش داریم؟! مگه زنا برده ان؟؟ یا مگه مردها چه موجودات خوبی هستن که بخوایم به هر راهی برا موندنشون متوسل بشیم؟؟ دوستان درست گفتن واقعا . اینها فقط نشونه های یه آدم روان پریش و مریض و فوق العاده عقده ای هست که باید اتفاقا هرچه زودتر از رابطه باهاش خارج شد ؛ نه اینکه وقت باارزش گذاشت و دستشو خوند تا مثلا فکر و بازیشو فهمید . شرمنده ام ولی مطلبه فوق چرتی بود . مزخرف محض . و مطمئنم خانوما اونقد عاقل هستن که با مرد روانی ای که همچین نشونه هایی در وجودش هست حتی یه لحظه هم نمونن و عمرشونو هدر ندن . لطفا به شعور و شخصیت و ارزش خانومها با ارائه اینجور مطالب توهین نکنید
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1397/01/28
خانوم‌مثلا روانشناس ی مطلبو‌جاانداختین اینکه ی لباس برده هم بپوشیمو فقط هرچی گفت بگیم چشم سرورم چشم سرورم اگه شوهر من ازاین کارابکنه شاید دوروز تحمل کنم ولی بعدش پدرشو درمیارم
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/02/07
واااااقعا براتون متاسفم متن فوق العاده ضعیف بود
United Arab Emirates
11:13 - 1397/05/12
واقعن متاسفم واس این متنای مسخره ومزخرف من که به شخصی حاضر نیستم با همچین مرد روانی ب زندگی ادامه بدم صد سال سیاه نمیخام ی مرد و با چنگ ودندون نگه دارم جمع کنین این متنای مزخرفتونو
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1397/05/14
اتفاقا متن کاملا منطقی و قابل لمس بود
من خودم شخصا گرفتار یه همچین آدم روان پریشی هستم
که مدام دنبال نقشه س و دنبال بهونه س که یه برچسب دروغ و تهمت و .....به من وصل کنه
خیر سرش آخونده
اونقدر شیرین با روایات و احادیث وصله به آدم می چسبونه
ان شاءالله به زودی خبر مرگشو براتون بفرستم
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/08/02
منظور متنو بد گرفتید به نظر من توی وجود مرد و زن یه خصوصیاتی هست که باید از طرف یکدیگه درک بشه این مطالبی هم که گفته شده یعنی این رفتار برای فهمیدن بعضی چیزا تو وجود مرد هست که خانوما باید توجه داشته باشن به نظرتون چرا توی قرآن اومده که زنها باید در مقابل شوهر خضوع داشته باشن البته درمورد رفتار با خانوما هم گفته ولی موضوع بحث ما اینه که مطالب بالا و رعایت اونا از طرف خانوما خضوعشونو میرسونه به هر حال خدا مارو خلق کرده و خصوصیاتمونو میدونه
United States
11:53 - 1397/08/30
واقعا مردها موجوات مزخرفی هستن.یعنی چی امتجان و آزمایش کنن؟این علائم یعنی مشکل روانی داره.چرا زنها باید همیشه مظلوم واقع بشن.؟چراااااااااااااااا؟ای خدا چراااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟
United States
22:10 - 1397/10/08
بنظرم یک سری رفتارهای زن باعث میشه این اتفاق بیفته من هم تجربه کردم اگه از گذشتتون واس یه پسری بگید حتما این بلا سرتون میاد واون شخص شمارو امتحان میکنه ببینه چقدر میتونید تنهایی رو تحمل کنین وسریع وارد یه رابطه جدید میشین یا نه یه رفتار طبیعیه
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1398/03/15
درسته،منم یه بار امتحانش کردم که چقدر تلاش میکنه برا دیدنم،فهمیدم که عاشقمه.
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1399/01/05
وافعا من با یه چنین مردی روبرو بودم من الان رابطه ندارم باهاش اما هنوزم دنبال متحان کردن منه هیچی بین ما نیست ، ولی یک کارایی میکنه اگه بگم شاخ در میارید ان یک بیمار روانیه!!!!
Netherlands
05:55 - 1399/06/23
به نظرم بهتره وقت تون رو با چنین مردی هدر ندید. بره با افکارش زندگی کنه. اینا بیماران روانی هستند. قرار نیست آدم زندگیش رو برای یک بیمار روانی هدر بده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج