واکنش ایران به سر بریدن کودک سوری
۳۶۰۳۰۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱
۵۱۲۶
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به سربریدن کشیش فرانسوی و کودک سوری گفت: این اقدامات شرک آمیز مشابه، حاوی یک پیام نکوهیده واحد است که ریشه تمام این جنایات الهام گرفته از یک تفکر انحرافی و منحط تولید شده نزد پدران داعش و القاعده است.
خبرگزاری فارس: بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در پاسخ به سئوال خبرنگاری در مورد دو حادثه بریدن سر یک کشیش فرانسوی و یک کودک سوری در حلب اظهار داشت: ما از این اقدامات ضدبشری، ددمنشانه و نفرت انگیز در کنار تمام وجدان های بیدار جامعه بشری به یک اندازه اندوهگین و غمگین هستیم.

وی افزود: این اقدامات شرک آمیز مشابه، حاوی یک پیام نکوهیده واحد است که ریشه تمام این جنایات الهام گرفته از یک تفکر انحرافی و منحط تولید شده نزد پدران داعش و القاعده است و بی شک اینگونه رفتارهای وحشیانه در هر کجا که باشد منفور و محکوم است.

سخنگوی وزارت خارجه عنوان کرد: بی توجهی به دردها و مصائب مردم آواره و بی پناه برخی کشورهای منطقه و دست اندازی و دخالت اربابان و حامیان داعش و القاعده و ترویج تقکر داعشی آنها در راستای تولید، تربیت و صدور نفرت، خشونت و ترور، موجب شد که این فاجعه با سهل انگاری دیگر کشورها همچون طاعونی مزمن همه جا را فرا گیرد.

قاسمی با اشاره به اینکه هدف از اینگونه اعمال رودرو قرار دادن مردم جهان و در صورت امکان به راه انداختن جنگ های فرقه ای است، تصریح کرد: ما همواره تاکید کرده ایم جهانیان باید در مبارزه با تروریسم متحد شوند و با تکیه بر عزم و اراده مشترک بین المللی و افزایش تلاش های متمرکز جهانی با هدف ریشه کنی افکار تروریستی، که متاسفانه  از کانونی واحد و عیان سرچشمه می گیرد، به یک مبارزه واقعی و جدی روی آورند.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1395/05/29
سلام بنظر من کار خوبی است تا مردم مسِلمان دنیا ازاین فاجعه باخبر شوند
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1395/05/30
اینامیخوان خودشون روروی چه چیزی ثابت نگهدارن هدفشون چیه وکیه یه کودک 7ساله روبه چه جرمی وگناهی دلش میادسرببره مابایدهرچه سریعترجلوی انهابایستیم خطرتمام دنیاروتهدیدمیکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج