دیزنی «موشک » هوا می کند!
۳۶۱۹۷۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸
۳۴۴۲
اکشن کمیک استریپی و ابرقهرمانه «موشک شناس» هم احیا می شود. نسخه اصلی فیلم، در سال 1991 اکران عمومی شد.
جام جم: اکشن کمیک استریپی و ابرقهرمانه «موشک شناس» هم احیا می شود. نسخه اصلی فیلم، در سال 1991 اکران عمومی شد.

داستان نسخه تازه فیلم در باره یک قهرمان مونث سیاه پوست است، که با کمک یک موشک به جنگ با نیروهای شر می رود.

دیزنی «موشک » هوا می کند!

به این ترتیب، کمپانی والت دیزنی قصد دارد نگاه تازه ای به ماجراهای داستان نسخه اصلی و کاراکتر محوری آن بیندازد.

فیلم سال 1991 را کمپانی والت دیزنی در زمانی تولید و روانه پرده سینماها کرد، که فیلم های ابرقهرمانانه مثل امروز پرطرفدار نبودند.

حالا که این ژانر مورد توجه فراوان تماشاگران سینما در سراسر جهان قرار گرفته، مدیران کمپانی قصد دارند «موشک شناس» را هم وارد معرکه فیلم های کمیک استریپی کنند.

به نوشته ورایتی، هنوز مشخص نیست این نسخه تازه قرار است به احیای داستان نسخه اصلی بپردازد یا این که قسمت دوم آن خواهد بود.

جو جانسن کارگردان نسخه اصلی، آن را براساس داستان مصور معروف دنی بیلسون و ویلیام بیر ساخت. این داستان در دهه هشتاد میلادی منتشرشد.

در داستان این فیلم، بیلی کمپل در نقش کاراکتری به نام کلیف به مبارزه با عوامل ارتش نازی هیتلری، جنایت کاران و حتی هاوارد هیوز تهیه کننده سرشناس سینما می رود.

منتقدان سینمایی می گویند فیلم «موشک شناس» مربوط به دوران جنگ سرد است و تهیه کنندگانش باید نسخه تازه را براساس شرایط روز جامعه جهانی تولید کنند.

در اطلاعیه کمپانی والت دیزنی، اشاره ای به زمان احتمالی تولید نسخه جدید و عوامل آن نشده است. منابع نزدیک به کمپانی می گویند تولید فیلم، ابتدای سال 2017 آغاز خواهد شد.

رسانه های گروهی به این نکته اشاره می کنند که کمپانی والت دیزنی طی چند سال اخیر، تعدادی فیلم کمیک استریپی با همکاری شرکت مارول به بازار سینما ارائه کرده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج