وزارت نیرو دست یاری به سمت بانوان دراز کرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۶۲۸۱۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰
۴۸۷۷
مدیریت مصرف انرژی
درحالی که چندسال است دولت به‌طور مستمر از ضرورت مدیریت مصرف انرژی در صنایع و خانه‌ها صحبت می‌کند، بخش قابل توجهی از مصرف آب و برق در منازل توسط بانوان قابل مدیریت است، موضوعی که در کانون توجه وزارت نیرو نیز قرار گرفته است.
ایسنا: درحالی که چندسال است دولت به‌طور مستمر از ضرورت مدیریت مصرف انرژی در صنایع و خانه‌ها صحبت می‌کند، بخش قابل توجهی از مصرف آب و برق در منازل توسط بانوان قابل مدیریت است، موضوعی که در کانون توجه وزارت نیرو نیز قرار گرفته است.

به همین منظور روز گذشته تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و وزارت نیرو با رویکرد فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب و برق بین خانواده‌ها با محوریت بانوان و رویکرد اقتصاد مقاومتی به امضا رسید.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر نقش زنان در بحث بحران آب گفت: بدون حضور نیمی از جمعیت کشور نخواهیم توانست گام‌های موثری در زمینه بهینه‌سازی مصرف منابع آب و برق برداریم. شهیندخت مولاوردی وی در ادامه گفت: در این راستا به این نتیجه رسیدیم که تفاهم‌نامه‌ای با وزارت نیرو منعقد کنیم و از پتانسیل زنان جامعه در جهت مدیریت مصرف بهره‌مند شویم.

مولاوردی افزود: طبق تفاهم‌نامه‌ای که با وزارت نیرو امضا شد، در چارچوب برنامه پنجم توسعه و ماده 230 قانون و با توجه به اینکه، بحران آب یکی از موضوعات خاص کشور است، قرار شد در این راستا طبق تعهدات طرفین از ظرفیت و توان زنان جامعه و نقش موفق آنان در حوزه مدیریت مصرف استفاده شود.

وی با اشاره به نقش موفق زنان در تحقق سیاست‌های کلی در مدیریت مصرف و اقتصاد مقاومتی، دانش‌بنیان و و درون‌زا بودن، قدم‌های موثری در راستای اصلاح الگوی مصرف و مدیریت انرژی برداشته شده است، گفت: در این راستا کمیته مشترکی خواهیم داشت که طبق یکی از بندهای آن، نمایندگانی از دو طرف بر اجرای مفاد تفاهم‌نامه و تعهدات دو طرف نظارت خواهند کرد.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده یکی از راهبردهای دولت یازدهم را عدالت جنسیتی بین زنان و مردان دانست و افزود: تسهیلاتی برای زنان در نظر گرفته شده تا ضمن اینکه به مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌رسند، بتوانند وظایف اجتماعی و خانوادگی خود را نیز به‌خوبی انجام داده و از امنیت شغلی برخوردار باشند.

وی در پایان تصریح کرد: آنچه باعث شد تا با وزارت نیرو تفاهم‌نامه همکاری امضا کنیم، بحث بحران آب و نقش زنان در جامعه و خانواده بود که می‌تواند بدون توجه به ظرفیت و توانی که در این حوزه وجود دارد، در این راه به دولت کمک کند و یقین داریم بدون حضور نیمی از جمعیت کشور نخواهیم توانست گام های موثری در این زمینه برداریم.

وزیر نیرو نیز بر نقش موفق زنان در مدیریت مصرف در جامعه تاکید کرد و گفت: در خصوص مدیریت مصرف منابع آب و برق‌ نمی‌توان نقش بانوان را نادیده گرفت. حمید چیت‌چیان ادامه داد: نقش زنان در مدیریت مصرف در جامعه، 50 درصد اثربخش‌تر از نقش آقایان است.

وی با بیان این مطلب که نیمی از مصرف کنندگان خدمات آب و برق کشور را بانوان تشکیل می‌دهند اظهار داشت: اعتقاد داریم که نقش زنان در مدیریت مصرف در جامعه، مؤثرتر بوده و زنان در مدیریت مصرف، موفق‌تر از مردان هستند.

چیت‌چیان با اشاره به اینکه بانوان به‌صورت ذاتی و طبیعی به این مسائل توجه بیشتری دارند، ادامه داد: همانگونه که مسئولیت زیست‌محیطی و خانوادگی زنان در جامعه از توجه بیشتری برخوردار است، نقش آنان در مدیریت مصرف نیز بیش از مردان است.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1395/05/12
بابا از تو مدرسه.تو مهد کودک..آموزش بدن..مثل کشور روسیه....بعدم.کشاورزی رو مکانیزه کنید..مثل بقبه کشورهای دنیا..خسته شدیم از بس گفتین صرفه جویی کنید..
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1395/05/12
چه خوب یادی ازبانوان شدزیادخوشحال نشیم برای صرفه جویی ازمادرخواست دارن چنددرصدبانوان ایران زمینم درخط فقرزندگی میکنن ببخشیدزندگی فقط نفس میکشن ازچه امکاماتی درجامعه برخوردارن چه دولتی دست تک تک این بانوان راگرفتن تازمین نخورن آهان میخواستن بیمه شون بیمه زنان خانه دار خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1395/05/12
صرفه جویی فقط برای ماست نه،پاکت پاکت برق درروزمیخوریم کولروزیادروشن نمیکنیم که قبض برق سرسامآورنیاداونوقت میگن صرفه جویی ببخشیدنکنه شب توقع داریدشمع دستمون بگیریم یاهمون آب وقت بارندگی عرضه جمع کردن آب روندارن نه سدی تواین سیلاب هاچقدرمیشه آب جمع کرد
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1395/05/18
مسئولین ما فقط باد گرفته آند که همه چیزها رابه گردن مردم بیندازند ولی از خودشان نمی گویند که برای استفاده از مصرف بهینه برق چه کاری کرده ایم کشورهای دنیا کولر های کم مصرف لوازم برقی کم مصرف درست کر ده آند که مصرف برق پایین بیاد اونوقت تو مملکت ما بی تدبیری مسئولین را نمی گویند همه کاسه کوزه ها را سر مردم خرد می کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
شفا_فوتر