امکان ارسال ویدئو در لینکدین فراهم شد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۳۶۳۷۳۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
۲۷۷۰
لینکدین مطمئنا یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی امروزی محسوب می‌شود. حال امکان ارسال ویدیوهایی به مدت ۳۰ ثانیه در این شبکه‌ اجتماعی فراهم شده است.
zoomit.ir - مجتبی بوالحسنی: لینکدین مطمئنا یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی امروزی محسوب می‌شود. حال امکان ارسال ویدیوهایی به مدت ۳۰ ثانیه در این شبکه‌ اجتماعی فراهم شده است.
 
  لینکدین امکان به اشتراک گذاری ویدیوی ۳۰ ثانیه ای را فراهم کرد

لینکدین اپلیکیشن iOS خود را بروزرسانی کرده و در نسخه جدید آن امکان ضبط و ثبت ویدیوهای ۳۰ ثانیه برای کاربران فراهم شده است. کلیپ‌های ارسالی باید در یکی از موضوعاتی ارسال شوند که توسط تیم ویراستاران این شبکه‌ اجتماعی ایجاد شده‌اند. البته افراد می‌توانند موضوع مورد نظر خود را نیز ایجاد کنند. در حال حاضر این ویژگی در اختیار ۵۰۰ حساب کاربری تاثیرگذار این شبکه اجتماعی در دسترس قرار گرفته ولی به مرور کاربران بیشتری می‌توانند از قابلیت یاد شده بهره ببرند.

علاوه بر این به گفته‌ی رئیس بخش مدیریت محصولات این شبکه اجتماعی، جاسپر شِرمن «حالا لینکدین در حال تبدیل شدن به مکانی است که می‌تواند شغل آینده شما را نیز جستجو کند و این شبکه مکانی برای یافتن اطلاعات است.» شرمن همچنین اعلام کرده که شرکت متبوع‌اش سرمایه‌گذاری‌های عظیمی را روی این ایده انجام داده و دانش حرفه‌ای لینکدین به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند شغل‌هایی که به آن‌ها علاقه دارند را پیدا کنند. معرفی بخش ویدیو نیز گامی است که در راستای هدف یاد شده برداشته است. در واقع می‌توان با یک ویدیو کوچک، مفهومی را که می‌توان با ۱۰۰۰ کلمه بیان کرد را به مخاطبان رساند.

برای ارسال ویدیو، کاربران می‌توانند محتوای خود را در موضوعاتی ارسال کنند که بیشتر به آن موضوعات علاقمند هستند. به عنوان مثال موضوعاتی چون سیاست‌های آموزشی، نیازهای تکنولوژیک، هوش مصنوعی، یا حتی موضوع ایجاد شده توسط خود افراد. سپس کاربران باید ویدیو مورد نظر خود را درست همانند اسنپ‌چت ضبط کرده و بدون هیچ فیلتری ذخیره کنند. پس از اینکه ویدیو مورد نظر آماده شد، می‌توان آن را برای افراد دنبا‌ل‌کننده ارسال کرد.

 لینکدین امکان به اشتراک گذاری ویدیوی ۳۰ ثانیه ای را فراهم کرد

در حال حاضر فقط امکان اشتراک گذاری ویدیوها وجود دارد و نمی‌توان از آن‌ها در سایر وب‌سایت‌ها استفاده کرد، اگرچه قرار است این مورد به زودی در دستور کار لینکدین قرار گیرد. علاوه بر این، هنوز نمی‌توان بخش نظرات ویدیوها را به طور مکالمه‌ای و تو در تو مشاهده کرد و این یعنی کاربران نمی‌توانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

شما می‌توانید ویدیوهای افرادی که آن‌ها را دنبال می‌کنید در بخش صفحه‌خانگی اخبار لینکدین خود چه در نسخه تحت وب و چه در نسخه موبایلی، مشاهده کنید. پس از اینکه مشاهده کلیپ‌ به اتمام برسد، ویدیوهای مشابه نیز به کاربر پیشنهاد داده می‌شوند.

اگرچه لینکدین پیش از این ویدیوهایی را تولید کرده ولی فقط آن‌ها را از طریق وب‌سایت آموزشی معروف Lynda.com در اختیار کاربران خود قرار می‌داد اما حالا اضافه شدن امکان اشتراک‌گذاری ویدیو در این شبکه‌ اجتماعی، یک اقدام کاملا جدید برای این شرکت محسوب می‌شود. لینکدین اعلام کرده که حالا و پس از چندین سال تلاش و تمرکز بر گسترش این پلتفرم از طریق خرید شرکت‌های دیگری چون Pluse، حالا اضافه شدن امکان اشتراک‌گذاری ویدیو، گام دیگری است که در راستای همین هدف برداشته شده است.

شرمن در ادامه می‌گوید: «ما بدون هیچ حاشیه‌ای در حال تست سرویس ویدیو در لینکدین هستیم که این تست‌ها بر پایه ویدیوهای کاربران مهم ما صورت پذیرفته‌ و بارها مورد استفاده‌ی دیگر کاربران قرار گرفته‌اند. بسیاری از کاربران از این پس قادر خواهند بود تا هر روز با مراجعه به لینکدین، بتوانند موفقیت شرکت‌ها و افراد مورد نظر خود را مشاهده کنند.»

از آنجا که بسیاری از سرویس‌های مشابه پیش از لینکدین اقدام به اضافه کردن امکان ارسال ویدیو کرده‌اند، نمی‌توان این حقیقت را کتمان کرد که این شبکه اجتماعی در بخش ارائه خدمات ویدیو، فعلا پس از رقبای خود قرار می‌گیرد. به عنوان مثال فیسبوک و توییتر هر دو سرمایه‌گذاری‌های زیادی را در بخش ویدیو انجام داده‌اند. اما آیا لینکدین قصد دارد تا امکان استریم زنده‌ی ویدیو را مثل سرویس‌هایی نظیر پریسکوپ یا فیسبوک‌لایو ارائه دهد؟ این موضوع از جمله آخرین مواردی است که در ذهن تیم لینکدین قرار دارد و شرمن نیز این حرف را تایید کرده است. شرمن در ادامه گفت است: «تمرکز ما بر این است که به کاربران خود کمک کنیم تا تولیدکننده و موفق باشند و برای رسیدن به این هدف، مهم نیست که کاربران چگونه از لینکدین استفاده می‌کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
تنورستان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
آیلین_تزریق چربی موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
فنی آتل_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو