تصاویر وزیران وحشت زده اسرائیلی از موشک
۳۶۵۱۳
۰۱ آذر ۱۳۹۱ - ۰۷:۵۴
۱۹۸۹۳
رسانه های رژیم صهیونیستی تصاویری را از وحشت مقامات این رژیم به سبب شلیک موشکهای مقاومت فلسطین به تلافی تجاوزات مستمر به نوار غزه، منتشر کرده اند.
خبرگزاری مهر: رسانه های رژیم صهیونیستی تصاویری را از وحشت مقامات این رژیم به سبب شلیک موشکهای مقاومت فلسطین به تلافی تجاوزات مستمر به نوار غزه، منتشر کرده اند.

 رسانه های رژیم صهیونیستی صحنه هایی از وحشت"گلعاد آردان" وزیر محیط زیست رژیم صهیونیستی در کنار یکی از دیوارها در شهر بئر السبع را پس از شنیدن صدای آژیر خطر منتشر کردند.کانال ده رژیم صهیونیستی افزود: آردان در سفری برای ارزیابی خسارات ناشی از حملات موشکی مقاومت فلسطین و نیز کاستن از خشم اسرائیلی هایی که زندگی روز مره آنها به سبب موشکباران مقاومت به تلافی تجاوزات بی رحمانه صهیونیستها، مختل شده است، به شهر بئرالسبع سفر کرده بود.

المنار در ادامه می نویسد: شهر بئر السبع از ابتدای عملیات نظامی در غزه با دهها موشک مقاومت فلسطین هدف قرار گرفته است.

این حملات در حالی صورت می گیرد که سامانه گنبد آهنین در این شهر نصب شده است با وجود آن موشکهای مقاومت فلسطین یکی پس از دیگری در این شهر فرود می آیند.
المنار می افزاید: در صحنه دیگری که کانال ده تلویزیون رژیم صهیونیستی منتشر کرد عمیر پرتس از حزب کار و وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی در کنار یکی از دیوارها از ترس موشکها پناه گرفته است.وی به یکی از شهرهای جنوبی فلسطین اشغالی رفته بود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:28 - 1391/09/01
بد بختای ترسو ، اینا سلاح نداشته باشن مفت نمی ارزن ......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:47 - 1391/09/01
گور باباشون ولی اینم باید گفت که رسانه هاشون چقدر ازادن که این تصاویر رو نشون دادن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:41 - 1391/09/01
مطمئنم اگه یه قدرتی مثل ایران وارد عمل بشه اونوقت اتفاقای جالبتری میفته.. بهتون قول میدم که از ترسشون حتی قدرت مقاومت هم ندارن.. اسراییلیها آدمای بزدل و ترسویی هستن..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:50 - 1391/09/02
از ترس بمیرید
بدبخت های ترسو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج