کودکان را تشویق به راه رفتن کنید
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۶۵۶۸۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۶
۳۵۷۲
هنگامی که شما علاقه ی خود را به راه رفتن کودک نشان می دهد، دست های او را بگیرید. سپس، با آرامش برای ایستادن به او کمک نمایید.
وب‌سایت مامانم: هنگامی که شما علاقه ی خود را به راه رفتن کودک نشان می دهد، دست های او را بگیرید. سپس، با آرامش برای ایستادن به او کمک نمایید. شما همچنین می توانید با گرفتن دست های او تا برداشتن چند قدم بر روی سطح صاف، کودک خود را همراهی کنید.
 
مطمئن باشید که کودک شما تنها با چند قدم در یک زمان کوتاه خسته می شود. پس اجازه ندهید که او با راه رفتن بیشتر و تحرک بیشاز حد، زیاد خسته شود. به یاد داشته باشید که شما با گرفتن دست کودک خود به او در راه رفتن، حفظ تعادل و بهبود بخشیدن طریقه ی راه رفتنش بسیار کمک خواهید کرد.

چگونه می توان کودک را تشویق به راه رفتن کرد؟

• بیشتر پزشکان و متخصصان اطفال استفاده از واکر کودک یا روروئک را برای کودکان توصیه می کنند. این که کودک خود را در داخل واکر قرار دهید تا او خودش به تنهایی تلاش کند، کودک را از راه رفتن و تلاش بیشتر دلسرد خواهد نمود.

• هنگامی که شما کودک را در داخل روروئک نشانده اید، تا او به نقطه عطفی در رشد خود برسد و راه رفتن را یاد بگیرد، ابتدا مطمئن شوید که همه جای خانه برای کودک اثبات شده و امن است. سپس ارتفاع روروئک را تنظیم کنید تا کودک به راحتی به همه چیز نگاه کند. هر چیزی را که شما احساس می کنید در سر راه او قرار دارد و می تواند به کودک شما آسیب بزند را از سر راهش بردارید. هنگامی که کودک شروع به کمک گرفتن از مبلمان و سایر اشیا منزل کند، از محکم بودن چیزهایی که او به آن ها دسترسی دارد و تکیه می کند مطمئن شوید تا خدای نکرده کودک سرنگون نشده و آسیب نبیند.

• کودکان برخی مواقع از اسباب بازی های خود استفاده کرده و با فشار آوردن بر آن ها شروع به راه رفتن می کنند. بنابراین، قبل از اینکه به کودک خود راه رفتن را بیاموزید، او را به راه رفتن با کمک اسباب بازی هایش تشویق کنید، تا از راه رفتن لذت ببرد.

• کودک خود را برای مدت زمان طولانی در داخل کالسکه نگذارید و برای انجام کارهایتان او را ترک نکنید. ممکن است این کار برای شما مناسب باشد و احساس راحتی کنید، تا کارهایتان را با خیال راحت انجام دهید، اما اثبات شده که برای راه رفتن بچه های شما ضرر فراوانی دارد. به او اجازه دهید تحت نظارت بزرگسالانش، خود مسئول راه رفتنش باشد و مستقل عمل کند. به کودک اجازه دهید با چهار دست و پا رفتن و خزیدن به مدت بیشتر و تحرک زیاد عضلات، خود را قوی نماید که این کار کودک شما را برای رسیدن به رشد مناسب، یاری کرده و در راه رفتن هم به او کمک خواهد نمود.

• هنگامی که کودک شما شروع به راه رفتن کند، باید اطمینان پیدا کنید که به اندازه ی کافی فرصت برای تمرین راه رفتن به او داده اید. همیشه به کودکان اجازه دهید در اطراف اتاق پرسه بزند و او را از راه رفتن زیاد در داخل خانه به خاطر ریخت و پاش و شلوغ کردنش منع نکنید. هر بار که شما او را در آغوش می گیرید و دوباره روی زمین می گذارید، به او اجازه دهید به جای نشستن روی زمین در حالت ایستاده شروع به راه رفتن نماید. این کار از تنبلی در کودکان جلوگیری خواهد کرد.

وقتی که دیدید کودک راه رفتن را در داخل منزل را به طور کامل یاد گرفته، می توانید با اطمینان به او اجازه دهید تا در اطراف خانه و یا جاهای امن و بی خطر بیرون از منزل راه برود و گردش کند. در این زمان به هیچ وجه او را به حال خودش رها نکنید. همیشه و در همه حال برای اطمینان از امنیت و نگهداری از کودک خود، در آن محل حاضر باشید. لذت بردن از برداشتن اولین گام های کوچک فرزندتان را از دست ندهید و پا گرفتن او و گامهای اول در راه رفتن را به همراه کودکتان تجربه نمایید.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فنی آتل_فوتر