انتشار حذفیات «مختارنامه» خبرساز شد
۳۶۵۷۰
۰۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۵
۶۱۹۴
داوود میرباقری در واکنش به انتشار صحنه‌های مربوط به شهادت حضرت عباس(ع) از سریال "مختارنامه" در فضای مجازی تأکید کرد: به‌عنوان صاحب معنوی اثر نسبت به این جریان معترضم.
خبرگزاری مهر: داوود میرباقری در واکنش به انتشار صحنه‌های مربوط به شهادت حضرت عباس(ع) از سریال "مختارنامه" در فضای مجازی تأکید کرد: به‌عنوان صاحب معنوی اثر نسبت به این جریان معترضم.

داوود میرباقری کارگردان مجموعه "مختارنامه" در واکنش به انتشار صحنه‌های مربوط به شهادت حضرت عباس(ع) از مجموعه تلویزیونی "مختارنامه" در فضای اینترنت به خبرنگار مهر گفت: بنده کاملاً از این جریان بی‌اطلاع بودم و از شما این خبر را می‌شنوم.

وی افزود: قطعاً نسبت به این جریان معترضم و معتقدم باید مسئولان سازمان و تهیه‌کننده فیلم پیگیری کنند تا مشخص شود این فیلم از چه کانالی در فضای مجازی منتشر شده است.
 


کارگردان "مختارنامه" تأکید کرد: به‌عنوان کارگردان مجموعه تلویزیونی "مختارنامه" این صحنه‌ها را ساخته بودم تا مخاطبان آن را ببینند اما اصلا تمایل نداشتم این صحنه‌ها با کیفیت نازل آن هم در فضای اینترنت منتشر شود.
 
میرباقری افزود: این صحنه‌ها پس از ‌آنکه فهمیدیم امکان نمایش در مجموعه مختارنامه را ندارد از کار حذف شد و هیچ تروکاژ و مرحله فنی دیگری که برای نهایی شدن کار و نمایش ‌آن لازم بود، روی آن انجام نشده‌است.
 
وی تأکید کرد: این نسخه تنها در اختیار تهیه‌کننده و چند دفتر فنی که سریال مختارنامه‌ در آن‌ها آماده می‌شد بوده‌ و تنها مرحله تدوین را طی کرده‌است.
 
کارگردان "مختارنامه" تأکید کرد: قطعاً نسبت به این جریان به عنوان کارگردان و صاحب معنوی اثر معترضم و معتقدم باید پیگیری لازم انجام شود تا مشخص شود این اتفاق از چه کانالی صورت گرفته‌است.
 
وی افزود: در این زمینه تهیه‌کننده سریال صاحب حقوق مادی است و باید پیگیری این جریان را تا رسیدن به نتیجه نهایی انجام شود.
 
داوود میرباقری در پاسخ به این سوال که آیا خود برنامه‌ای برای انتشار این صحنه‌ها در‌ آینده داشته‌است یا خیر، تأکید کرد: در این زمینه هیچ برنامه‌ای نداشتیم چراکه پس از حذف صحنه‌ها از سریال احساس کردیم شرایط برای نمایش آن فراهم نیست و به همین دلیل مراحل فنی آن را نهایی نکردیم.
 
لازم به ذکر است در روزهای اخیر صحنه‌هایی از مجموعه مختارنامه به‌عنوان حذفیات این سریال در فضای مجازی منتشر شده است که با توجه به اختصاص این صحنه‌ها به نبرد و شهادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و هم‌زمانی آن با ایام محرم با استقبال فراوانی در فضای مجازی مواجه شده‌است.
 
تا لحظه انتشار این خبر سازمان صداوسیما، سیمافیلم و تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "مختارنامه" هیچ واکنشی نسبت به این اتفاقی نشان نداده‌اند.
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:45 - 1391/09/01
من هم مشاهد کردم.
بنظرم بایستی در فیلم گنجانده میشد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:02 - 1391/09/01
یعی موقعی که دیدم ای کلیپ رو می خواستم زار زار گریه کنم اما نمی شد.همه ی سریال به این یه تیکش بوده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:26 - 1391/09/01
هر وقت آب خوردی و گفتی یاحسین
آب نخوردی بگو یا ابوالفضل.
حیف به این صحنه ی زیبایی که نشان ندادند یا ابوالفضل العباس.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۲
من آدرس رو گذاشتم مجله چاپ نمیکنه متاسفم برات مجله.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۲
یا ابوالفضل العباس خیلی بزرگ مردی قربون مرام و معرفتت خیلی صحنه ی زیبا و تکان دهنده ای بود حیف که نشون ندادند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:41 - 1391/09/01
کجا میشه دید ؟ ادرسشو میدید؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:26 - 1391/09/02
mishe adresesho bedin mam bebinim!
پاسخ ها
پاتته آ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۳
دوستان تو يه موتور جست و جو، جست و جو بفرماييد، كلي سايت براتون مياد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج