قانون ممنوعیت برهنگی در سانفرانسیسکو
۳۶۶۵۲
۰۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۰
۷۵۳۸
قانونگذاران سانفرانسیسکو طرح رعایت حداقل استانداردهای رفتاری منع کننده ممنوعیت برهنگی را تصویب کردند.
الف: قانونگذاران سانفرانسیسکو طرح رعایت حداقل استانداردهای رفتاری منع کننده ممنوعیت برهنگی را تصویب کردند.

به ادعای منتقدان این طرح، طرح مذکور علی رغم احتمال به خطر افتادن آوازه این شهر به عنوان پناهگاهی امن برای آزادی بیان و حضور افراد با تفکرات و رفتارهای متفاوت تصویب شد.

این نمایندگان با شش رای مثبت در برابر پنج رای منفی توانستند این طرح ممنوعیت را تصویب کنند که براساس آن برهنه شدن در محافل عمومی از جمله خیابانها، پیاده رو ها و مکان های عمومی ممنوع می شود.

 
اسکات وینر یکی از این نمایندگان گفت که این طرح ممنوعیت در پاسخ به افزایش شکایات مردم سانفرانسیسکو در مورد گروهی از مردانی بود که تقریبا خود را برهنه می کردند.

این نماینده در سانفرانسیکو خاطر نشان کرد: آزادی بیان و پذیرش افراد با تفکرات و گونه های مختلف در سانفرانسیسکو وجود داشته است اما ازادی بیان بدان معنا نیست که هر کاری تحت هر شرایط می توان انجام داد.

محافل عمومی در این شهر برای همه مردم است و در نتیجه این مناسب است که افراد حداقل استانداردهای رفتاری را رعایت کنند. جان آوالوس یکی از نمایندگان مخالف این طرح گفت: من نگران آزادی های مدنی و آزادی بیان و همچنین تغییر شکل اوضاع در اینجا هستم.


براساس این طرح هر فردی این ممنوعیت را رعایت نکند اگر بار اولش باشد حدود 100 دلار جریمه خواهد شد اما اگر برای سومین مرتبه قانون را در این راستا اجرا نکند  ممکن است تا 500 دلار و حتی یکسال زندان محکوم شود.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1391/09/02
طرح خوبیه ... بعضیا دیگه شورشو در میارن
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1391/09/03
مگه شما اونجا هستید؟
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
خوشم اومد ... مثبت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج