شیرخوارگان، قربانی تجاوز در روسیه!
۳۶۶۵۳
۰۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۳
۷۷۲۹
در کشور روسیه در عرض 9 ماه 1292 بچه به قتل رسیده است. اکثریت این بچه ها بر اثر تجاوز جنسی از دنیا رفته اند.
جام نیوز:  در کشور روسیه در عرض 9 ماه 1292 بچه به قتل رسیده است. اکثریت این بچه ها بر اثر تجاوز جنسی از دنیا رفته اند.

سایت "فاکت خبر" (fakt xaber) جمهوری آذربایجان، خبر تکان دهنده ای را در مورد تجاوز گسترده به کودکان و حتی نوزادان شیر خواره در کشور روسیه منتشر کرد. این سایت نوشت: «در کشور روسیه در عرض 9ماه 1292 بچه به قتل رسیده است. اکثریت این بچه ها بر اثر تجاوز جنسی از دنیا رفته اند.»

فاکت خبر در ادامه نوشت: «"دمیتری مدودف"، نخست وزیر روسیه با ابراز تاسف از چنین وقایعی خواستار تصویب و اجرای قوانین حمایتی از کودکان، تا سن شانزده سالگی شده است.»

این سایت همچنین نوشت: «در بین شهرهای روسیه مسکو بالاترین آمار چنین جنایاتی را به خودش اختصاص داده است.

گفتنی است چنین اقدامات بی شرمانه و غیر انسانی نتیجه کج فهمی دولتمردان غربی از مفهوم آزادی در جامعه می باشد. چندی پیش پارلمان روسیه قانون ممنوعیت حجاب در مدارس و دانشگاههای این کشور را تصویب کرد.

آزادی بی حد و حصر جنسی در جامعه، ممنوع کردن حجاب در اماکن عمومی، تبلیغات شو و بی بند و باری در رسانه های عمومی و... نتیجه ای غیر از هبوط جامعه از آرمان های انسانی به باتلاق های شیطانی نخواهد داشت. و مهمتر اینکه قربانیان اصلی این باتلاق زنان و کودکان خواهد بود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1391/09/03
" کج فهمی دولتمردان غربی از مفهوم آزادی"
بابا جان
روسیه شرق است نه غرب!
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1391/09/06
به نام خدا
نویسنده محترم شما دیگه خیلی اخر ضد استکبار غربی بماند. ولی روسیه شرق است آنهم آخر شرق. بهتر نبود شما مثل مترجم سخنرانی اقای مرسی در اجلاس غیر متعهدها در تهران اساساً این مشکل را ریشه ای حل می کردی و می نوشتی این جنایات در آمریکا اتفاق افتاده. تازه اگر کسی متوجه می شد می گفتی اشتباه لفظی بوده چون آمریکا خیلی شبیه روسیه است (البته از نظر نوشتاری). یا اینکه سوماً شما اصلاً فرق غرب و شرق را نمی دانی؟ خود این سوماً حکایتی دارد شیرین که شاید بعداً گفتم.
پاسخ ها
راضی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
عزیزم منظور نویسنده از غرب به صورت استعاری به کار رفته و روسیه نیز جزء کشور های اروپایی محسوب می شود که برهنگی را آزادی می دانند.
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1391/09/06
ای مردم جزئی نگر : منظور نویسنده اینه که این تفکرات {{مفهوم آزادی}} مال غربه نه شرق
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج