کاریکاتور روزنامه «مغرب» جنجالی شد
۳۶۶۶۱
۰۳ آذر ۱۳۹۱ - ۰۴:۱۶
۱۳۰۲۴
کاریکاتور صفحه نخست امروز روزنامه مغرب (پنج شنبه دوم آذر) متضمن تخلف آشکار از ماده 6 قانون مطبوعات است و درج چنین کاریکاتوری در شرایطی که رهبر معظم انقلاب به وحدت و انسجام بین قوای سه گانه کشور تاکید کردند باعث تاسف و حاکی از بی توجهی به منافع ملی و تکالیف قانونی است.
خبرگزاری فارس: مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد از شکایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روزنامه مغرب خبر داد.
 
پدارم‌ پاک‌آیین اظهار داشت: روزنامه مغرب تا کنون تخلفات زیادی داشته که یکی از آنها درج کاریکاتور امروز در صفحه نخست این روزنامه است.

وی گفت: کاریکاتور و تیتر یک صفحه نخست امروز این روزنامه از جمله تخلفات یاد شده و موضوع شکایت وزارت ارشاد از این روزنامه است.

مدیرکل مطبوعات داخلی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد تصریح کرد:در جلسه هیئت نظارت بر مطبوعات که بلافاصله بعد از تعطیلات ایام سوگواری امام حسین(ع) برگزار می‌شود به تخلفات این روزنامه رسیدگی و با استفاده از ظرفیت های قانونی برخورد قاطع صورت می‌گیرد.

پاک‌آیین با اشاره به این مطلب که رعایت حدود قانونی از تکالیف مطبوعات است ادامه داد: کاریکاتور صفحه نخست امروز روزنامه مغرب (پنج شنبه دوم آذر) متضمن تخلف آشکار از ماده 6 قانون مطبوعات است و درج چنین کاریکاتوری در شرایطی که رهبر معظم انقلاب به وحدت و انسجام بین قوای سه گانه کشور تاکید کردند باعث تاسف و حاکی از بی توجهی به منافع ملی و تکالیف قانونی است که با شناختی که بنده از هیئت نظارت بر مطبوعات دارم مطمئن هستم که از این تخلف چشم پوشی نشده و با آن برخورد قاطع می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل تخلف زیاد این روزنامه از حدود قانونی مطبوعات و مصوبه شورای عالی امنیت ملی از آن شکایت کرده و انتظار داریم قوه قضاییه هرچه زودتر در این زمینه تصمیم گیری کند.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد افزود: ماده 6 قانون مطبوعات بخش عمده ای از حدود قانونی مطبوعات را بیان می‌‎کند که هم تخلف امروز و هم سایر تخلف‌های این روزنامه عدول از این ماده است.

وی اضافه کرد: تاکنون تذکراتی به این روزنامه داده شده بود که این روزنامه به آن توجه نکرده و شاهد استمرار تخلفات این روزنامه طی ماه ها و هفته‌های اخیر بودیم.
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:1
UNITED KINGDOM
12:09 - 1391/09/03
خـــــــــب .............
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:53 - 1391/09/03
خب به جمالت کاریکاتور سانسور شد !!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:42 - 1391/09/06
چه خبــــــــــــــــر كسل كننده اي!!!

بهتر نبود بجاي تكرار اين جملات :

وی گفت
وی تصریح کرد
وي افزود
وی اضافه کرد
و
و
و ....

خود كاريكاتور رو
مي افزودين ؟؟؟؟؟!!!!!

سرگيجه گرفتيم از اينهمه ..... ((سانسور شد))!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
UNITED STATES
17:24 - 1391/09/06
کاش عکس کاریکاتور رو می زاشتین ماهم میدیدیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:56 - 1391/09/07
vaghty khode karikator tou site haye dg hast chera nemizarinesh?

dar zemn karikator hichmoshkeli nadasht masulin janbashouno bala bbaran
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج