عجیب ترین سرگرمی های تاریخ
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۶۷۰۱۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶
۷۸۳۷
این گزارش قصد دارد تا عجیب ترین و در عین حال خنده دارترین روش های سرگرمی را به شما معرفی کند؛ روزگاری که تکنولوژی تا این حد در زندگی مردم دنیا رسوخ نکرده بود.
تابناک باتو: این گزارش قصد دارد تا عجیب ترین و در عین حال خنده دارترین روش های سرگرمی را به شما معرفی کند؛ روزگاری که تکنولوژی تا این حد در زندگی مردم دنیا رسوخ نکرده بود.
 
به فعالیت هایی که توجه افراد را به خود جلب کرده و موجبات خردسندی و خوشی آنها را فراهم کند سرگرمی گفته می شود. این فعالیت ها حس شادی و  خوشی را در مخاطبین خود ایجاد می کند. در طول هزاران سال سرگرمی و تفریح ها تغییر شکل داده، تکامل یافته و یا به طور کامل حذف شده اند.
 
شاید بتوان گفت، امروزه با وجود گوشی های تلفن هوشمند کمتر کسی در جستجوی راه خلاقانه برای پر کردن اوقات بیکاری خود است. این گزارش قصد دارد تا عجیب ترین و در عین حال خنده دارترین روش های سرگرمی را به شما معرفی کند؛ روزگاری که تکنولوژی تا این حد در زندگی مردم دنیا رسوخ نکرده بود.

نشستن روی میله پرچم
 
عجیب ترین سرگرمی های تاریخ
 
یک اکروبات باز به نام الفن کلی، این شکل عجیب از سرگرمی را ابداع کرد که با اقبال گسترده ای در سراسر جهان روبه رو شد. نشستن روی میله پرچم به یکی از سرگرمی های جالب مردم دنیا تبدیل شد و در سال ۱۹۲۰ میلادی به اوج خود رسید و تا پایان «رکود بزرگ » ادامه داشت.

ماراتن هل دادن تختخواب
 
 عجیب ترین سرگرمی های تاریخ

در این مسابقه فردی روی تختخواب می نشست و بقیه آن را هل می دادند. هر گروهی که بیشترین مسافت را می پیمود، برنده می شد.

نمایشگاه سرویس اتاق خواب کودک و نوزاد
 
 عجیب ترین سرگرمی های تاریخ

تا پیش از قرن بیستم بسیاری از کودکان تازه متولد شده به دلیل شرایط نامناسب نگهداری از دنیا می رفتند و تعداد کمی از آنها شانس زنده بودن را داشتند. مارتین کانی بر همین اساس به ابداع سرویس اتاق خواب کودکان  پرداخت. با وجود این، بیمارستان ها از پذیرش این اختراع او سر باز زدند. از این روی  مارتین به فکر برپایی یک نمایشگاه افتاد. او در برلین و آیلند نمایشگاه خود را برگزار کرد. مردم برای دیدن این نمایشگاه سر از پا نمی شناختند و هر فرد برای بازدید از این نمایشگاه ۲۵ سنت پرداخت می کرد.

روش درمانی عجیب
 
 عجیب ترین سرگرمی های تاریخ

مردی به نام جیسی ریس در سال ۱۹۵۰ ادعا کرد که پس از فرو بردن پاهای خود درون خاک مزرعه اش به طرز عجیبی دردپاها و  مفاصلش از بین رفته است. این ادعای او باعث شد تا جمعیت زیادی برای استفاده از خواص درمانی این خاک به مزرعه او بروند و بسیاری از مردم اوقات فراغت خود را در مزرعه جیسی بگذرانند تا این که پس از مدتی متوجه شدند، چنین ادعایی دروغ بوده و جیسی ریس هدفی جز مال اندوزی نداشته است.

مسابقات راه رفتن
 
 عجیب ترین سرگرمی های تاریخ

مسابقات راه رفتن در قرن ۱۹ میلادی و با پایان گرفتن جنگ های داخلی در آمریکا محبوبیت بسیاری به دست آورد. به این مسابقات pedestrianism گفته می شد. این مسابقات یکی از بزرگترین مسابقات ورزشی در آمریکا به شمار می رفت و شرکت کنندگان مسیری را در یک بازه زمانی پنج روزه از دوشنبه تا شنبه هر هفته را می پیمودند. روزهای یک شنبه این مسابقات تعطیل بود. پس از گذشت چندی و با اختراع دوچرخه توسط جان استارلی در سال ۱۸۸۵ میلادی مسابقات راه رفتن جای خود را به مسابقات دوچرخه سواری داد.

پر کردن کیوسک تلفن

 عجیب ترین سرگرمی های تاریخ
 
چه کسی فکرش را می کند که روزی مردم دنیا برای پر کردن اوقات فراغتشان کیوسک های تلفن را تا سقف پر می کردند. این سرگرمی کاملا اتفاقی توسط یک مرد آمریکایی ابداع شد و به سرعت به سرگرمی شماره یک مردم دنیا به خصوص مردم آمریکا و جنوب آفریقا تبدیل شد.

چمباتمه نشستن روی پنجه پا
 
 عجیب ترین سرگرمی های تاریخ

باورتان می شود که چمباتمه نشستن روی انگشتان پا روزی سرگرمی محبوب مردم دنیا بوده است. این سرگرمی را برادران سیگماتچی ابداع کردند. آنها دانشجویان دانشگاه تگزاس بودند.

تا پایان سال ۱۹۵۹ بسیاری از دانشجویان آمریکایی در اوقات فراغت خود چمباتمه می نشستند و حتی در همین حالت مطالعه می کردند. چمباتمه نشستن روی پنجه پا به سرعت جای پر کردن کیوسک ها را گرفت و عده زیادی را از بی حوصلگی بیرون آورد.

عکس های بدون سر
 
 عجیب ترین سرگرمی های تاریخ

در سال ۱۸۵۳ میلادی یک عکاس به نام Oscar  Rejlander روش عجیبی را به دنیای عکاسی معرفی کرد. او با روش های خاص خود قسمت سر عکس را محو می کرد و آن را در جای دیگری تعبیه می نمود. تا مدت های مدید تغییر مکان سر در عکس ها سرگرمی جالبی برای برخی از مردم به حساب می آمد.

پرش روی قطار

 عجیب ترین سرگرمی های تاریخ
 
این روش که یکی از شگردهای متداول  فرار زندانیان در فیلم های قرن پیش است، روزگاری از سرگرمی های مردم به شمار می رفت؛ اما با پر سرعت شدن قطارها این سرگرمی نیز محو شد.

سوزاندن گربه ها
 
 عجیب ترین سرگرمی های تاریخ

در قرن ۱۷ میلادی  در فرانسه، سوزاندن گربه ها نوعی تفریح و سرگرمی بود. مردم در میدان «در غریف » گرد می آمدند و با رقص و پایکوبی کیسه های محتوی گربه ها را درون آتش می انداختند و با تماشای مرگ گربه ها به تفریح می پرداختند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1395/05/20
آخری چقدر غم انگیز بود
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1395/05/20
واقعا عجیب بودن ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان