اتمام‌‌حجت با سینماهای پخش‌کننده فیلم‌‌خارجی
۳۶۸۰۶۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴
۲۵۲۱
معاون سازمان سینمایی در حاشیه مراسم نمایش دستاورد‌های ستاد صیانت، در پاسخ به سؤالی درباره اکران بدون مجوز و غیرقانونی فیلم‌های خارجی در پردیس‌های سینمایی که قاچاقچیان یقه سفید فیلم به شمار می‌روند با اشاره به اتمام حجت با پردیس‌های متخلف گفت: بعد از این متخلفان به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.
روزنامه هفت صبح: معاون سازمان سینمایی در حاشیه مراسم نمایش دستاورد‌های ستاد صیانت، در پاسخ به سؤالی درباره اکران بدون مجوز و غیرقانونی فیلم‌های خارجی در پردیس‌های سینمایی که قاچاقچیان یقه سفید فیلم به شمار می‌روند با اشاره به اتمام حجت با پردیس‌های متخلف گفت: بعد از این متخلفان به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

اتمام‌ حجت با سینماهای پخش‌کننده فیلم‌ خارجی

به گفته او هفته گذشته جلسه‌ای توسط مدیر کل سینمایی حرفه‌ای با دعوت از مدیران پردیس‌ها برگزار شد و در آن آخرین اتمام‌حجت آنها شده که فیلم‌های بدون پروانه نمایش و حق رایت اجازه نمایش در پردیس‌های سینمایی ندارند.

ایل‌بیگی با بیان اینکه دستگاه‌های نظارتی با پردیس‌های متخلف برخورد خواهند کرد، گفت: ما آنچه را باید انجام می‌دادیم، انجام داده‌ایم و نامه بنده به این پردیس‌ها نیز طی امروز و فردا به پردیس‌های سینمایی ابلاغ خواهد شد. بعد از آن برخورد جدی‌تری صورت خواهد گرفت و عواقب خوبی نخواهد داشت. معاون سازمان سینمایی تأکید کرد: ما چه به صورت مکاتبه و چه به صورت حضوری همه نکات را به مدیران پردیس‌ها گفته و تذکر داده‌ایم که این کار غیرقانونی است. پس از این نیز اگر این اتفاق بیفتد، به احتمال زیاد به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج