6 بازیکن جدید در فهرست قلعه‌نویی
۳۶۸۳۰
۰۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۸
۲۳۵۱
امیر قلعه‌نویی برای تقویت استقلال از حالا دست به کار شده، هر چند که دوست ندارد اسم بازیکنانی که می‌خواهد را رسانه‌ها اعلام کنند.
خبرآنلاین: امیر قلعه‌نویی برای تقویت استقلال از حالا دست به کار شده، هر چند که دوست ندارد اسم بازیکنانی که می‌خواهد را رسانه‌ها اعلام کنند.

قلعه نویی که در آستانه قهرمانی نیم فصل هم قرار دارد می خواهد در نیم فصل دوم با جذب نفرات مورد نظرش استقلال را تقویت کند. آبی ها برای تقویت تیم شان دو مهاجم می خواهند که یکی از آن ها رضا عنایتی خواهد بود، بازیکنی که در مس کرمان شرایط مطلوبی هم دارد. گفته می شود او مذاکرات نهایی را برای جدایی از مس انجام داده و به استقلال بازخواهد گشت. دیگر بازیکن مورد نظر آبی ها در خط حمله عمادر ضا است، هر چند که هنوز حضور او در استقلال قطعی نیست و داستان مالیات و بدهی اش به سپاهان، ماجرا را کمی پیچیده کرده است. اگر حضور عماد در استقلال منتفی شود ایگور کاسترو مهاجم سابق ذوب آهن دیگر گزینه قلعه نویی خواهد بود.

محمد مهدی نظری مهاجم جوان فجر هم یکی از مردان مورد نظر قلعه نویی است که البته فجری ها به پیشنهاد استقلال پاسخ منفی داده اند. احمد جمشیدیان هافبک سپاهان که از شرایط خودش در اصفهان راضی نیست دیگر گزینه قلعه نویی است که حتی در ابتدای فصل هم بحث حضور او در استقلال مطرح بود. عباس محمد رضایی بازیکن فجر سپاسی هم که رضایت نامه اش را از این باشگاه دریافت کرده است با آبی پوشان مذاکره کرده ولی هنوز وضعیت او مشخص نیست.یکی دیگر از بازیکنان مورد نظر قلعه نویی احسان حاج صفی است و گویا او هم قصد جدایی از تراکتور را دارد. اگر حاج صفی به سپاهان نرود به احتمال زیاد استقلالی خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج