پرسپولیسی سابق، موناکو را صدرنشین کرد
۳۶۸۳۲
۰۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۶
۲۶۶۸
ابراهیم توره در صدر بهترین گلزنان لیگ دسته دوم فرانسه
مهاجم سابق تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس با گلزنی دوباره برای موناکو، در صدر جدول رده بندی بهترین گلزنان لیگ دسته دوم فرانسه قرار گرفت.
خبرگزاری برنا: مهاجم سابق تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس با گلزنی دوباره برای موناکو، در صدر جدول رده بندی بهترین گلزنان لیگ دسته دوم فرانسه قرار گرفت.

 در آخرین دیدار از هفته پانزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته دوم فرانسه دیشب تیم موناکو ب لطف گلزنی ابراهیم توره در دقیقه 64، 1-0 میزبانش کلرمونت فوت را شکست داد تا با 29 امتیاز و به‌دلیل گل زده بیشتر نسبت به تیم نانت در صدر قرار بگیرد.

توره که حضور درخشانی در ترکیب سپاهان داشت و البته پیش از آن برای پرسپولیس گلزنی می‌کرد، 13 گله شد و در صدر جدول بهترین گلزنان لیگ دسته دوم ایستاد. او 1332 دقیقه تاکنون به میدان رفته و یک پاس گل نیز داده است. او در همه بازی‌های تیمش از ابتدا به میدان رفته و نیمی از گل‌های این فصل موناکو را به نام خود ثبت کرده است.

8 بازی و 5 گل زده در خانه، 7 بازی و 8 گل زده در خارج از خانه و میانگین گلزنی در هر 102 دقیقه آمار این مهاجم سنگالی است. ضمن اینکه او در این مسابقات هنوز حتی یک کارتزرد نیز دریافت نکرده است.

پرسپولیسی سابق، موناکو را صدرنشین کرد

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج