جدال پنج ساعته 100 آتش‌ نشان با آتش
۳۶۸۸۹
۰۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۲
۲۰۹۸
در نخستين دقايق بامداد ديروز يک پاساژ چهارطبقه توليد کيف و کفش در چهارراه استقلال تهران دچار حريق شد.
خبرگزاری ایسنا: در نخستين دقايق بامداد ديروز يک پاساژ چهارطبقه توليد کيف و کفش در چهارراه استقلال تهران دچار حريق شد.

سيد جلال ملکي، سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران  در اين باره گفت: در ساعت 2:07 بامداد روز سه‌شنبه وقوع يک مورد حريق گسترده در يک پاساژ چهار طبقه توليد کيف و کفش به سامانه 125 اطلاع داده شد.

وي با بيان اينکه ستاد فرماندهي بلافاصله آتش‌نشانان 4 ايستگاه را به محل حادثه واقع در چهارراه استقلال (مخبرالدوله)، کوچه نوشين اعزام کرد، افزود: آتش‌نشانان پس از حضور در محل متوجه شدند که طبقه سوم و چهارم اين پاساژ به همراه سقف شيرواني آن دچار آتش‌سوزي گسترده شده است.

ملکي با اشاره به محبوس‌شدن چهار تن از کارگراني که در اين پاساژ مشغول کار بودند نيز گفت: آتش‌نشانان در لحظات اوليه عمليات متوجه شدند که چهار تن از کارگران اين پاساژ در طبقات فوقاني در محاصره دود و آتش قرار گرفته‌اند که بلافاصله با تجهيزاتي که داشتند اين چهار تن را از محل خارج و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه، تحويل دادند.

وي مساحت دو واحد شعله‌ورشده را در حدود 250 متر مربع اعلام کرد و گفت: حدود 14 واحد کارگاهي در اين دو طبقه قرار داشتند که خسارت سنگيني به آنان وارد شد.سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران با اشاره به تلاش 100 آتش‌نشان به همراه 20 دستگاه نجات و اطفاي حريق در اين عمليات خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان پس از حدود 5 ساعت آتش را مهار و اطفا کردند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج