وجه اشتراک 90 و سمت خدا از دیدگاه رئیس
۳۶۸۹۰
۰۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۴
۶۷۰۴
مدير جديد شبکه سه سيما درباره‌ي رويکردش درباره‌ي برنامه‌ي پرمخاطب «90»، گفت: پاسخ اين سوال را مي‌توان روي آنتن و در اين چند برنامه‌اي که از «90» در مدت مديريت من روي آنتن رفت، ديد.
خبرگزاری ایسنا: مدير جديد شبکه سه سيما درباره‌ي رويکردش درباره‌ي برنامه‌ي پرمخاطب «90»، گفت: پاسخ اين سوال را مي‌توان روي آنتن و در اين چند برنامه‌اي که از «90» در مدت مديريت من روي آنتن رفت، ديد.

مجيد زين‌العابدين تاکيد کرد: اين که ما بخواهيم بگوييم از «نود» حمايت مي‌کنيم يا حمايت نمي‌کنيم بايد روي آنتن مشخص شود.او ادامه داد: «90» از برنامه‌هاي شاخص سازمان صداوسيماست و نگاه ما به «90» هم از چيزي که روي آنتن پخش مي‌شود کاملا مشخص است.

زين‌العابدين در عين حال گفت: من طرح چنين سوالي را اساسا منطقي نمي‌بينم، چرا که ما برنامه شاخص در شبکه سه زياد داريم؛ مثلا برنامه «سمت خدا»‌ هم از برنامه‌هاي شاخص و بِرند در حوزه معارف است.

حتي چندي پيش اين برنامه فراخواني داده بود که چند هزار نفر از اقشار مختلف به مسجد بلال آمده بودند.مدير شبکه سه اضافه کرد: ما از اين برنامه‌ها در شبکه سه زياد داريم؛ اگر فقط برنامه‌ي «90»‌ را داشتيم من در موردش صحبت مي‌کردم.

 اين که من بخواهم راجع به يک برنامه اظهارنظر کنم با مديريت کلان يک شبکه سازگار نيست و ممکن است موجب گلايه بقيه همکارانمان شود و احساس کنند نسبت به برنامه آن‌ها بي‌توجهي مي‌کنيم.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:38 - 1391/09/08
بنظرمن برنامه نودکه اوایل تولیدوپخش میشدخیلی خوب بود.برنامه سالهای اخیرخیلی جنجال ایجادمیکندوازآنجایی که مردم مادوست دارنددعواتماشاکنند این برنامه بیننده زیادی دارد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:26 - 1391/09/08
این رییس باید رییس جمهور بشه...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج