جنجال مسواک و تخم مرغ ولیعهد بریتانیا!
۳۶۹۸۸
۰۹ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۷
۵۱۸۹
ولیعهد بریتانیا برخی خبرها درباره خوردن 7 عدد تخم مرغ در وعده صبحانه و استخدام کارمند برای مسواک زدن را تکذیب کرد.
عصر ایران:  ولیعهد بریتانیا برخی خبرها درباره خوردن 7 عدد تخم مرغ در وعده صبحانه و استخدام کارمند برای مسواک زدن را تکذیب کرد.

 مركز اطلاعات كلرانس هاوس بريتانیا برای مقابله با روند روبه افزایش مطالب انتقاد آمیز علیه ولیعهد این کشور تعدادی از این مطالب را در قالب 26  سوال و جواب تهیه و در وب سایت شخصی ولیعهد منتشر خواهد کرد.چارلز متولد ۱۹۴۸ ولیعهد و  پسر ارشد  الیزابت دوم ملکه بریتانیاست.

این مطالب در زمینه های متعددی مطرح شده اند که شامل تعداد تخم مرغ های صبحانه وی تا تعداد کارمندان ولیعهد می شوند.

این مطالب علیه ولیعهد پس از آن گسترش یافتند که "جرمی باکسمان" نویسنده بریتانیایی در سال 2006 کتابی را با عنوان "تقریبا" منتشر کرد که در آن نوشته شده بود:"ولیعهد بریتانیا در موضوع خوردن تخم مرغ در وعده صبحانه جدی است. او همیشه به مسؤولان آشپزخانه تاکید دارد که در وعده صبحانه، هفت عدد تخم مرغ بخورد."

این نویسنده گفت که این روایت از زندگی شخصی ولیعهد را از یکی از دوستان او به دست آورده است.

همچنین شایعه دیگری درباره وظایف 161 کارمندی که برای ولیعهد کار می کنند مطرح شده است. به عنوان مثال گفته شده است برخی از این کارمندان، صبح ها مسؤولیت گذاشتن خمیر دندان بر روی مسواک ولیعهد را برعهده دارند.در بخشی از این پاسخ ها آمده است: بیشتر این کارمندان در مزرعه و مجموعه ساختمان های در مالکیت ولیعهد کار می کنند.

در پاسخ به سؤال دیگری نیز گفته شده است: عادلانه نیست که ولیعهد را متهم کنیم که او در سیاست دولت دخالت می کند.

دادستان کل بریتانیا در ماه گذشته انتشار کتابی با عنوان "خاطرات عنکبوت سیاه" را متوقف کرد. این کتاب شامل مجموعه ای از اظهارات صریح میان ولیعهد بریتانیا و تعدادی از وزیران این کشور درباره دست خط ولیعهد است.

تونی بلر نخست وزیر اسبق بریتانیا نیز قبل از این گفته بود که ولیعهد با دخالت در موضوع صید روباه ، بیماری برفک دهان و اصلاح مجلس لردها (سنا) از حدود قانونی خود عبور کرده است.

در پاسخ به این موضوع هم این پاسخ آمده است: شاهزاده چارلز به عنوان دوک کورنوال (لقب سلطنتی اعطا شده به وی از طرف ملکه بریتانیا)، طبیعی است که پارلمان از او بخواهد موافقت خود را درباره این قوانین اعلام کند چرا که این قوانین بر منافع دوک کورنوال تاثیر می گذارد. شاهزاده چارلز نیز همیشه با این درخواست های پارلمان، موافقت کرده است. این موضوع عادی است.

این سایت افزود: شاهزاده چارلز پرداخت مالیات از درآمدهای خاص خود را فراموش نکرده است . وی 50 از درآمد خود را به عنوان دوک کورنوال را به عنوان مالیات می پردازد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:17 - 1391/09/09
با این سنی که ملکه داره و هنوز پابرجاست این بدبخت باید آرزوی پادشاه شدن رو به گور ببره!! پیر شدو هیچ کس بهش نگفت باباشاه!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج