نظر احمدی نژاد درباره هدایت با نماز و روزه
۳۷۰۰۱
۰۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۱
۴۵۵۹
کربلا و عاشورا يک دوره کامل مکتب توحيد و عدالت و عشق است و راهنماي سعادت براي همه ملت‌ها و انسان‌ها در طول تاريخ است و حقيقت زيبايي و ارزش‌ها در عاشورا به تصوير کشيده شده است.
خبرگزاری ایسنا: رييس‌جمهور با بيان اينکه «فرهنگ بسيج برآمده از عاشورا و حادثه کربلا است»، گفت: کربلا و عاشورا يک دوره کامل مکتب توحيد و عدالت و عشق است و راهنماي سعادت براي همه ملت‌ها و انسان‌ها در طول تاريخ است و حقيقت زيبايي و ارزش‌ها در عاشورا به تصوير کشيده شده است.

 محمود احمدي‌نژاد در جمع بسيجيان نهاد رياست جمهوري گفت: تنها راه کمال حرکت در مسير انسان کامل و امام است و اگر انساني در اين مسير نباشد، نشاني از انسانيت در وجود او نخواهد بود.

وي گفت: کساني که راه گم کرده‌اند، با نماز و روزه صرف راه را پيدا نخواهند کرد بلکه حرکت در مسير امام است که آنها را نجات مي‌دهد و بايد بدانيم که مرز بين امام حسيني بودن و دشمن او شدن بسيار باريک است. رييس‌جمهور گفت: انقلاب، نظام و اصل ولايت فقيه به خاطر اين برپا شده که ما حسيني شويم و به دنبال پيروي از او باشيم و در اين مسير قرار گيريم.

بايد بدانيم که حادثه عاشورا در همه زمان‌ها جاري است و امروز هم وجود دارد و کساني هستند که صدها سال قبل و بعد از عاشورا به دنيا آمده‌اند اما يار امام بوده‌اند ولي دشمن او شده‌اند. مي‌خواهم در زماني ويژگي انسان طراز حکومت علوي و مهدوي را تبيين کنم و امروز به اختصار يکي از ويژگي‌ها را برايتان مي‌گويم که همانا قلب خود انسان است.

 اگر مي‌خواهيم بدانيم که در مسير درست هستيم يا نه، مي‌توانيم به قلب خود مراجعه کنيم و مي‌توانيم تشخيص دهيم که آيا در مسير درست هستيم يا اينکه به گمراهي مي‌رويم و البته بايد شناخت و آگاهي داشته باشيم.


احمدي‌نژاد با تاکيد بر اينکه «بايد امام زمان خود را بشناسيم وگرنه ممکن است روزي نادانسته در مقابل او قرار گيريم»، خاطرنشان کرد: خدا را شاکريم که امروز با پايه‌گذاري الهي امام راحل و تاييد مقام معظم رهبري درخت تناور انقلاب به سمبل عشق، ايمان،‌ اخلاق و آگاهي تبديل شده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:30 - 1391/09/10
چند تا امکان وجود داره....
1من نظر نذاشتم
2نظر گذاشتم اما ارسال نکردم
3وسط ارسال نظرم اینترنتمون قطع شده
4نه ولش کن...مگه میشه....سانسور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟استغفرالله...مگه چی کفتم؟؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج