تفکیک جنسیتی مجریان حتی از پشت تلفن
۳۷۰۰۹
۰۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۹
۶۷۳۱
بعد از قانون اخير تلويزيون مبني بر آنكه مجريان مرد و زن در برنامه هاي تركيبي نبايد با مهمان جنس مخالف رو به رو شوند و به صحبت بپردازند، به تازگي يك دستورالعمل جديد نيز در همين باره صادر شده است.
کافه سینما: بعد از قانون اخير تلويزيون مبني بر آنكه مجريان مرد و زن در برنامه هاي تركيبي نبايد با مهمان جنس مخالف رو به رو شوند و به صحبت بپردازند، به تازگي يك دستورالعمل جديد نيز در همين باره صادر شده است.

دستوري كه تا حدودي غير منطقي به نظر مي‌رسد و احتمالاً اجراي آن با معذوريت‌هايي از سوي برنامه سازان مواجه خواهد شد. هر چند قانون قبلي نيز بيشتر در پنج شبكه اصلي رعايت مي‌شود و شبكه هاي استاني و حتي شبكه هاي تازه تأسيس سيما نيز چندان الزامي براي در نظر گرفتن آن ندارند.
اما در دستورالعمل جديد از سازندگان مسابقات تلفني خواسته شده تا مجريان مرد، پاسخگوي شركت كنندگان مونث نباشد و بالعكس.‌اگر اجراي اين قانون با جديت پيگيري شود، مسابقاتي چون «اتاق فرمان» شبكه سه يا «دو راهي» شبكه دو كه به ترتيب از مجري مرد و زن بهره مي‌برند.

 از يك مجري ديگر نيز دعوت به همكاري كنند، اما بد نيست بدانيد قانون قبلي كه همچنان در حال اجراست، اخيراً موجب شده تا شركت يك مهمان خانم در يكي از برنامه‌هاي زنده شبكه سه كه يك آقا اجراي آن را بر عهده دارد.

با وجود حاضر بودن وي در استوديو منتفي شود. وي كه از جمله بازيگران شناخته شده سينما و تلويزيون و همسر وي نيز گريمور و بازيگر است، در پشت صحنه برنامه حاضر بوده اما به وي اطلاع مي‌دهند كه امكان حضور او در مقابل دوربين وجود ندارد و از او عذرخواهي كرده‌اند.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:11 - 1391/09/09
ادم میمونه چی بگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:17 - 1391/09/09
مغز ادم سوت می کشه واقعا
UNITED STATES
15:55 - 1391/09/09
هیچی دیگه فردا پس فردا هم میان پیاده رو ها رو دوقسمت مکنن. با دیوار .یه طرف خانما یه طرف آقایون.در ضمن دیولرا هم باید عایق صوتی داشته باشن مبادا با هم.حرف بزنن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:58 - 1391/09/09
حالا مگه چی میگن به همدیگه؟؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:13 - 1391/09/10
هیچی دیگه
ههههههههه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:48 - 1391/09/11
حالا قانون اولي بد نيست ولي خداييش دوميه خيلي ضايعه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:08 - 1391/09/12
خانم فائزه کجای قانون اولی بد نیست !!!!!!! دیگه چیزی نمیگم چون قبلا گفتم مجله جان حرفامو سانسور کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج