زن جوان زنده زنده در پرايد سوخت!
۳۷۱۱۰
۱۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۸
۹۵۶۱
در پي كشف جسد سوخته يك زن در خودروي رها شده‌اي در جاده منتهي به فردوسيه شهريار در غرب استان تهران، شوهر وي به اتهام قتل دستگير شد.
جام جم آنلاین: در پي كشف جسد سوخته يك زن در خودروي رها شده‌اي در جاده منتهي به فردوسيه شهريار در غرب استان تهران، شوهر وي به اتهام قتل دستگير شد.

اين متهم در بازجويي پليسي ادعا كرد، روز حادثه هنگام تعليم رانندگي به همسرش بوده كه خودرو دچار نقص فني شده و آتش گرفته و وي قصد داشته با گالن آب، آتش خودرو را خاموش كند، اما به اشتباه گالن بنزين را برداشته و با ريختن روي خودرو، باعث مرگ همسرش شده است.

روزهاي پاياني آبان امسال مردي هنگام بازگشت به خانه‌اش در فردوسيه شهريار در غرب استان تهران متوجه خودروي پرايدي شد كه در حاشيه جاده آتش گرفته است.

مرد رهگذر براي نجات راننده آن به خودرو نزديك شد و مشاهده كرد زن جواني در ميان شعله‌هاي آتش بشدت سوخته است و بسختي نفس مي‌كشد.

جسد سوخته زن جوان در خودرو

مرد رهگذر بلافاصله با سامانه 125 آتش‌نشاني و مركز فوريت‌هاي پليسي 110 نيز تماس گرفت و حادثه را گزارش داد.

دقايقي بعد آتش‌نشان‌ها و ماموران انتظامي با حضور در محل حادثه به اطفاي حريق پرداختند، اما موفق به نجات زن جوان نشدند و او بر اثر سوختگي شديد فوت كرد.

در پي اين حادثه و گزارش موضوع به بازپرس كشيك ويژه قتل دادسراي عمومي و انقلاب شهريار در غرب استان تهران، جسد زن جوان براي مشخص شدن هويت وي به پزشكي قانوني منتقل شد.

در اين مرحله كارآگاهان جنايي پليس آگاهي شهريار با توجه به خودروي پرايد كه به‌طور كامل سوخته و فقط بخشي از پلاك آن قابل مشاهده بود، به بررسي پلاك خودرو و استعلام از سامانه پليس راهنمايي و رانندگي پرداختند و متوجه شدند مالك خودرو مردي است كه در يكي از محله‌هاي شهريار زندگي مي‌كند.

كارآگاهان جنايي با به‌دست آمدن اين اطلاعات متوجه شدند، زن جوان راننده خودرو نبوده و احتمال اين‌كه قرباني يك جنايت شده باشد، وجود دارد.

در ادامه، مالك اصلي خودرو به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقيب قرار گرفت تا اين كه ماموران متوجه شدند او و همسرش چندي پيش خانه‌شان را ترك كرده و به مكان ديگري رفته‌اند و كسي از آنها خبري ندارد.

غيبت مرموز زن متهم

تحقيقات براي يافتن اين زوج ادامه داشت تا اين‌ كه چند روز پيش كارآگاهان جنايي، خانه آنها را در يكي از محله‌هاي جنوبي شهريار پيدا كردند و با ورود به خانه فقط مردي را كه مظنون پرونده بود، شناسايي كردند و از همسر وي خبري نبود.

اين مرد براي تحقيقات به پليس آگاهي منتقل شد و ادعا كرد همسرش چند روزي است با خودرو از خانه خارج شده و بازنگشته و جستجويش براي پيدا كردن وي بي‌نتيجه مانده است.

زن سوخته همان فرد گمشده بود

در پي اين اظهارات، ماموران، تصاوير زن كشته شده را به وي نشان دادند و همان موقع مرد جوان تائيد كرد كه جسد متعلق به همسرش است. در اين مرحله با مشخص شدن هويت جسد سوخته، شوهر وي دوباره بازجويي شد و اين بار اعتراف كرد كه ناخواسته مرگ همسرش را رقم زده است.

رانندگي دردسرساز

متهم با اشاره به نحوه وقوع حادثه به پليس گفت: روز حادثه همسرم را براي تعليم رانندگي به حومه شهر برده بودم. هنگام تمرين خودرو خراب شد و كنار جاده توقف كرديم.

به بررسي خودرو پرداختم و با توجه به نقص فني آن به همسرم گفتم هر وقت درخواست كردم خودرو را روشن كند. هنگام تعمير سيم‌ها بودم كه ناگهان سيم‌ها جرقه زدند و خودرو آتش گرفت. خواستم از صندوق عقب بطري آب را بردارم تا سيم‌ها را خاموش كنم.

وي اضافه كرد: به اشتباه بطري بنزين را برداشتم و روي آتش ريختم كه ناگهان شعله‌ور شد و خودرو آتش گرفت. همسرم در خودرو جا مانده بود و هرچه تقلا مي‌كرد، نمي‌توانست خارج شود. سعي كردم او را نجات دهم كه موفق نشدم. همان‌موقع از ترس با جا گذاشتن همسرم در خودروي در حال سوختن فرار كردم و ديگر به محل بازنگشتم. هنگام دستگيري متوجه مرگ همسرم شدم.

در پي اظهارات متناقض متهم، براي وي از سوي بازپرس شعبه سوم دادسراي عمومي و انقلاب شهريار قرار بازداشت موقت صادر شد.

تحقيقات پليس آگاهي از متهم براي مشخص شدن رازگشايي از اين حادثه آغاز شده است. همچنين كارشناسان آتش‌نشاني بررسي و تحقيق در اين زمينه را آغاز كرده‌اند تا مشخص شود آيا خودروي متهم روز حادثه دچار نقص فني شده است يا خير؟
برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:13 - 1391/09/12
از سایپا خواهشمندیم یه کم بیشتر برای این ماشین های پراید وقت بذارن تا دچار همچین مشکلاتی نشه! چون مثل اینکه پراید و رانندش دچار اتش زوی شدند! به ماشین پراید بیشتر رسیدگی کنید؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:38 - 1391/09/13
یعنی آدم انقد ابله که فرق آب با بنزین نفهمه میخواسته بکشتش چه خالی تابلوی بسته.بیچاره زنش.آدم تو یه لحظه بمیره ولی تو اتش نسوزه که بمیره خیلی درد ناکه یه لحظه فکرشو بکنید!!!!
پاسخ ها
متانت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
موافقم، زنده زنده سوختن تو آتیش فکرشم آدمو خیلی ناراحت می کنه دیگه چه برسه اتفاق بیفته.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:53 - 1391/09/13
وا ، شما چرا باور مي كنيد؟؟؟؟ مرتيكه عوضي اگر قصد كشتن او زن بدبخت رو نداشت كه فرار نمي كرد و نجاتش مي داد. يا حداقل به آتشنشاني زنگ ميزد.
خدايا كي صبرت تموم مي شه؟؟؟؟؟؟ همه سنگدل شدن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:03 - 1391/09/13
آخه نفهم تو که میگی آتیش به دلیل نقص فنی بوده اول به زنت میگفتی بیا بیرون بعد به کمک هم ماشینو خاموش میکردین بعدشم چرا در رفتی وایمیسادی کنار جاده کمک میخواستی مطمئنم اگه زنت به جای تو بود اول شوهرش رو نجات میداد بعد خاموش میکرد آتیشو آخ که بعضی از شما مردا چقد خودخواه و نفهمید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:17 - 1391/09/13
والا منم باورم نمیشه نقشی تو کشتن زنش نداشته باشه!مطمئنن میخواسته از دست زن بدبخت خلاص شه این نقشه رو کشیده!خودشو زده به نفهمی یا فکر کرده دیگران نفهمن!؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:48 - 1391/09/15
حتي تصور زنده زنده توي آتيش سوختن تن آدمو ميلرزونه چه برسه به اينكه واقعا اين اتفاق بيفته. دوستان يعني واقعا شما باور ميكنيد كه عمدي نبوده؟ با نظر eli موافقم اگه قصد كشتنش رو نداشت كه در نميرفت و به آتشنشاني زنگ ميزد نه اينكه فرار كنه و محل زندگيش هم سريع عوض كنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا كه نامردي و شقاوت هم حدي داره...............
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:32 - 1391/09/23
margo zendegi daste khodaye perayd faghat vasilas
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج