غرامت میلیونی رویترز به دختران ایرانی
۳۷۱۳۰
۱۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۴
۱۳۶۸۲
در پی بسته شدن دفتر رویترز به خاطر گزارش جهت دار «دختران نینجاکار ایرانی» این بنگاه رسانه ای حاضر شده است برای آغاز مجدد فعالیت خود چندین میلیون پوند غرامت پرداخت کند.
مشرق نیوز: در پی بسته شدن دفتر رویترز به خاطر گزارش جهت دار «دختران نینجاکار ایرانی» این بنگاه رسانه ای حاضر شده است برای آغاز مجدد فعالیت خود چندین میلیون پوند غرامت پرداخت کند.

همه چیز از گزارش اسفندماه 90 رویترز شروع شد. در این گزارش که با نام «ایران دختران نینجاکار را به عنوان قاتلین بالقوه آموزش می دهد» در رسانه‌های جهان منتشر شد، طوری القا گردید که گویا این دختران، کماندوهای نظامی هستند و کاری جز آدمکشی ندارند.موج انتقادات سریع رویترز را به عکس العمل و اصلاح گزارش واداشت و حتی هم اکنون این گزارش در وب سایت رویترز در دسترس نمی باشد.

با شکایت بانوان نینجاکار کرجی، پرونده رویترز وارد دور جدیدی شد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران درباره این تصاویر ویدئویی، با دفتر رویترز در تهران تماس برقرار کرد و در نتیجه از 11 نفر از کارکنان دفتر رویترز در تهران درخواست شد کارت‌های مطبوعاتی خودشان را تحویل دهند. به عبارت دیگر دفتر رویترز در تهران تعطیل شد. همچنین مدیر دفتر رویترز هم اکنون به قید وثیقه آزاد شده است.

همه این مسائل و محروم ماندن این خبرگزاری از بازار خبری ایران باعث شده است که مسئولان ارشد رویترز تصمیم بگیرند به دنبال جلب رضایت بانوان نینجاکار باشند.

در همین زمینه پوندهای انگلیسی قرار است از این مشکل گره گشایی کند. به گزارش دیدبان، برخی منابع آگاه مدعی شده اند که 3 میلیون پوند از طرف رویترز برای پس گرفتن شکایت شاکیان و فعالیت دوباره دفتر رویترز در تهران تدارک دیده شده است.
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1391/09/11
به كي غرامت ميدن به دخترا يا به دولت؟
پاسخ ها
فرشید
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
سوال خوبی بود
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1391/09/11
کاش از منم گزارش اشتباه پخش میکردن، بعد منم احساساتی میشدم و میرفتم علیهشون شکایت میکردم تا بلکه 2-3 میلیونی هم گیر ما میومد!!!
پاسخ ها
احسان
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۴
دلت خوشه ها،فک میکنی به افراد عادی چیزی میماسه؟!
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1391/09/12
کرامت و شرافت هرکسی خیلی بیشتر از این پولها می ارزه!!!
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1391/09/13
خوش به حال هینا که باعث سد که به خزانه دولت یه سر سامونی بدن نهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1391/09/17
آخه یه دختر با تمام لطافتش چه به این نوع تمرینا. خیلی پری برو دفاع شخصی یاد بگیر دیگه این پر رو بازیای مسخره چیه. منم یه دختر سنت شکنم ولی روحیه دختر و این جلف بازیا. خب رویترز راست گفته بدبخت دختری که ورزش خشت کنه خب آدمکش خوبیم میشه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج