سینمای ایران در انتظار یک اتفاق عجیب دیگر
۳۷۱۳۳
۱۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۶
۶۸۹۳
مهدی عظیمی میرآبادی سرپرست شورای نظارت و ارزشیابی عنوان کرد: برای برطرف شدن سوء تفاهم های پیش آمده در خصوص فیلم" من مادر هستم" قرار است بدون پائین کشیدن فیلم از اکران اصلاحاتی بر روی فیلم اعمال شود.
خبرگزاری مهر: مهدی عظیمی میرآبادی سرپرست شورای نظارت و ارزشیابی عنوان کرد: برای برطرف شدن سوء تفاهم های پیش آمده در خصوص فیلم" من مادر هستم" قرار است بدون پائین کشیدن فیلم از اکران اصلاحاتی بر روی فیلم اعمال شود.

 مهدی عظیمی میرآبادی سرپرست اداره نظارت و ارزشیابی درباره تغییر سکانس های پایانی فیلم سینمایی"من مادر هستم" گفت: قرار است پایان بندی این فیلم سینمایی تغییر کند. البته فیلم از اکران پائین کشیده نخواهد شد و به مرور اصلاحاتی را که قرار است صورت گیرد بر روی همه نسخه های فیلم اعمال می شود!

وی درباره چگونگی اصطلاحات فیلم گفت: اصلاحاتی که قرار است انجام گیرد به صورت جزئی به تهیه کننده اعلام می شود و تهیه کننده موظف است ایراداتی را که در پایان بندی فیلم وجود دارد بر طرف کند. این تصمیم برای برطرف شدن سوءتفاهم هایی که درباره فیلم به وجود آمده گرفته شده است.

وی درباره اینکه آیا این تصمیم ارتباطی به صحبتهای حجت الاسلام رسایی دربرنامه شب گذشته هفت دارد یا خیر گفت: تصمیم بر تغییر پایان بندی فیلم در شورای عالی اکران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته شده که وزیر ارشاد یکی از اعضای این شورا است. بنابراین این نظر که تغییرات اعمال شده به صحبت‌های حجت الاسلام رسایی در برنامه هفت ارتباط پیدا می کند دیگر محلی از اعراب ندارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:25 - 1391/09/11
اصلا اسمش رو هم بذارن "من پدر هستم " ! کار از محکم کاری عیب نمیکنه !!!................
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:32 - 1391/09/11
خوبه به جای اصلاحات بگید سانسور .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:48 - 1391/09/11
حالا يكي بگه جزيان فيلم چيه و اونجاي اشكالدارش كجاي فيلمه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:11 - 1391/09/11
این کارا فقط تو ایران میتونه اتفاق بیفته!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:07 - 1391/09/12
واقعا مسئولان ما دیگه شورش رو درآوردند. پس کارگردان های ما دربارهخ ی چه موضوعی فیلم بسازنند. برند خونه بخوابند بهتره. هر چی می سازنند ایراد می گیرند. جرا ما از واقعیت ها فرار می کنیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج