کسب محبوبیت به روش سیاستمداران+عکس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۷۲۲۷
۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۲
۹۳۵۵
سیاستمداران غربی که اخیرا به ویژه در سایه مشکلات فراوان اقتصادی با کاهش محبوبیت شدید مردمی مواجه شده اند از راههای مختلفی از جمله تلاش برای مردمی نشان دادن خود سعی دارند تا این روند را کند کنند .
خبرگزاری مهر: سیاستمداران غربی که اخیرا به ویژه در سایه مشکلات فراوان اقتصادی با کاهش محبوبیت شدید مردمی مواجه شده اند از راههای مختلفی از جمله تلاش برای مردمی نشان دادن خود سعی دارند تا این روند را کند کنند .

 روزنامه "زوددویچه سایتونگ" در یک گزارش تصویری از نیاز مبرم سیاستمداران منفور غربی برای اینکه خود را هماننند مردم عادی نشان دهند و از این راه کسب محبوبیت کنند، خبر داده و البته تصریح کرد تلاش سیاستمداران در این راستا اکثرا نتایج مضحک و مسخره ای به دنبال داشته است.

 
این تصویر جو بایدن معاون رئیس جمهوری آمریکا را نشان می دهد که در حال هل دادن کالسکه خرید در یک سوپر مارکت است. وی این سخنان را تکرار می کند که وای خدایا چقدر همه چیز گران است! بایدن قرار است مالیاتها را برای طبقه متوسط جامعه پایین بیاورد. وی برای اینکه نشان دهد می داند چه کار می کند، کالسکه خرید خود پر از کالاهای مختلف کرده است.

به نوشته زوددویچه اطرافیان جو بایدن با شک و تردید به وی می نگرند. به همین دلیل وی باید کمی بیشتر برای ایفای نقش مردمی بودن خود تمرین کند.
 
این تصویر نیز صاحب یک مغازه پیتزا فروشی در فلوریدا را نشان می دهد که اوباما مشتاقانه و با علاقه زیاد وی را به آغوش می کشد. صاحب مغازه نیز از شادی زیاد و دستپاچگی بازوهای خود را دور کمر اوباما حلقه کرده و وی را به هوا بلند می کند.
 


میشله اوباما همسر رئیس جمهوری آمریکا نیز در نمایش نزدیکی به ملت گوی سبقت را از همسرش ربوده و اینجا و همگام با ملتش مشغول برداشت محصول چغندر است. وی همچنین خود را بسیار علاقه مند به ورزش و نکات سلامتی نشان می دهد.
 


باید گفت اوباما در زمینه ایفای نقش نزدیکی به مردم کاملا مشابه سلف خود جرج بوش است. رئیس جمهوری سابق آمریکا نیز در این عکس  تلاش می کند خود را یک بازیکن بسکتبال نشان دهد البته با کت و شلوار و کراوات! و این ژست عجیب! به هر حال سیاستمداران آمریکایی را می توان پادشاهِ بازیگران نمایشنامه های نزدیکی به ملت دانست.
 


صدر اعظم آلمان نیز علاقه زیادی دارد تا با اجرای این گونه نمایشنامه ها در دل مردمش جایی برای خود باز کند. بنابراین در مسابقات جام ملتهای فوتبال اروپا در جمع تماشاچیان نشسته و با شوق و ذوق فراوانی تیم خود را تشویق می کند.
 


این هم تصویر "سیگمار گبریل" رئیس حزب سوسیال دموکرات آلمان را نشان می دهد که سعی کرده گوشه ای از زندگی خصوصی خود را برای مردمش به تصویر بکشد و خود را نزدیک به آنها نشان دهد. وی در این عکس با لباس شخصی و در حالی که فنجان قهوه رنگارنگی در دست دارد در منزلش نشان داده می شود.
 


در این تصویر نیز "یوآخیم هرمان" وزیر کشور ایالت بایرن آلمان نشان داده شده است که با یک ماشین خاک برداری یک نمایش سمبولیک را به راه انداخته و می خواهد اولین بیل برای ساخت یک خیابان را بزند. البته این ماشین 40 تنی به علت عدم مهارت راننده کج شده و آقای وزیر در آن محبوس و زندانی می شود. خوشبختانه آقای وزیر تنها دو خراش کوچک برداشت و سالم از این نمایش نزدیکی به مردم درآمد.
 


فرانسوا اولاند، رئیس جمهوری جدید فرانسه نیز در این تصویر نمایش نزدیکی به ملتش را تمرین می کند. وی در این عکس کاملا ناشیانه در یک انبار یونجه قدم می زند.   یک جفت چکمه لاستیکی، کت و شلوار و یک فنجان قهوه شیک و ظریف در یک انبار یونجه هیچ تناسبی با هم ندارند.البته اولاند تازه اول راه است و کمی بیشتر باید برای بازی در این نمایشنامه ها تمرین کند.
 

این هم تصویر کیم جونگ اون رهبر جوان کره شمالی است که در یک پارک بازی مشغول بازی و تفریح است.
 
در پایان باید به این نکته اشاره کرد که آیا واقعا سیاستمداران غربی با این گونه نمایشنامه های مضحک می توانند جایی در دل ملتهای خود که به واسطه سیاستهای نادرست آنها امید به زندگی خود را از دست داده اند پیدا کنند و یا باید روند عاقلانه تری را برای جلب رضایت ملتهایشان در پیش گیرند.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
CANADA
18:18 - 1391/09/12
ګلی به ګوشه ی جمالشون که اعتراف میکنند همه چیز ګران است اینجا که از بیخ منکر همه چیز میشوند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:25 - 1391/09/13
جناب برترینها
بنده شرمنده هستم ها
اما جسارتن کره شمالی شدیدن غربی نیست. پس وقتی دارین با جو گرفتگی تکست میزنین دقت کنید
تند روی نکن برترین های مثلن محترم...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر