چند قدم تا شیك‌ پوشی ...
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
سمپاشی امحا_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۷۲۹۵۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳
۱۸۴۰۲
اخبار تازه‌ها و مرسوم‌ فصل كنار یكدیگر قرار گرفته‌اند تا شما را از تازه‌ترین‌ها باخبر كنند. تازه‌ها و انتخاب های این ماه را از دست ندهید.
مجله زندگی ایده آل: اخبار تازه‌ها و مرسوم‌ فصل كنار یكدیگر قرار گرفته‌اند تا شما را از تازه‌ترین‌ها باخبر كنند. تازه‌ها و انتخاب های این ماه را از دست ندهید.

1. چرم‌های همیشه ماندگار
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

طرح نوستالژیك این كیف توجه هر خانمی را به خودش جلب می‌كند. رنگ طبیعی چرم آن و البته كیفیت مثال‌زدنی‌اش هم جای خودش را دارد. این كیف با طرح، رنگ و جنسی كه دارد از آن مدهای همیشه ماندگار است كه هر خانمی در هر شرایط سنی و موقعیتی می‌تواند از آن استفاده كند. پس در انتخاب این مدل اصلا تردید نكنید.

2. كالج، رفيق هر روزتان
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

راحت، خوشرنگ و مناسب تابستان. از مجموعه كالج‌هاي برند جيوكس با طرحي آشنا و البته راحتي فوق‌العاده كه آقايان مي‌توانند با توجه به رنگ‌آميزي‌اش و تنوع موجود با انواع شلوارهاي جين و كتان آنها را ست كنند.
 
 3. آقایان!  متفاوت شوید
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

كمی هم از كمربندهای ساده و تك‌رنگ فاصله بگیرید. به خصوص وقتی سراغ استایل‌های اسپرت می‌روید،  این سبك كمربندها را هم امتحان كنید. مخصوصا با شلوار جین. خیلی راحت و ساده می‌توانید از بقیه متمایز شوید.

4. آقایان راحت پوش
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

برای آقایان خوش‌پوش و البته راحت‌پوش چه گزینه‌ای بهتر از این كفش‌های نرم و راحت كه در هر سنی برای مصرف روزانه قابل استفاده است. چه پشت فرمان بنشینید، چه اهل پیاده‌روی باشید، چه سوار تاكسی، مترو و اتوبوس شوید، فرقی نمی‌كند. مهم این است كه قلب دوم‌تان در آرامش باشد. این كفش‌ها مد دو سال گذشته هستند كه همچنان امسال هم در جمع محبوب‌ترین‌ها باقی مانده‌اند.
 
5. خرگوش‌پسندها!
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

یكی از جدیدترین كوله‌پشتی‌های مخصوص دختر‌خانم‌های نوجوان همین كیف‌های خرگوشی است كه محصول 2016 است و جزو پرفروش‌های اینترنتی. طرح متنوع این كیف كه دسته‌های آن را مانند گوش‌های خرگوش درآورده است، این كوله‌پشتی را متفاوت كرده است.

6. سبزترین
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

اگر رنگ و روی ظاهرتان برای شما زیادی مهم است حتما این كیف سبز را بین گزینه‌ها قرار بدهید. استایل سبز و سورمه‌ای یا سبز و سفید یا سبز و زرد می‌تواند شما را خاص كند. ضمن اینكه طرح و اندازه این كیف برای خانم‌هایی كه سر كار می‌روند یا مادرهایی كه وسایل بچه‌ها را با خود حمل می‌كنند كاملا مناسب است.

7. لوكس پسندها
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

آقایانی كه به طرح‌های كلاسیك و در عین حال لوكس علاقه‌مند هستند با جدیدترین كار گوچی آشنا شوند. این ساعت به ظاهرتان قدرت و تاثیرگذاری ویژه‌ای می‌دهد اما این را هم بدانید اگر قرار است چنین ساعتی استفاده كنید حتما باید ظاهرتان رسمی باشد؛ حسابی هم رسمی.
 
8. صورتی پوش
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

برای دخترخانم‌های نوجوانی كه اتفاقا عاشق رنگ صورتی هستند و حسابی هم اهل فعالیت و پیاده روی این اسنیكرهای مایكل‌كورس قطعا جذاب و جالب توجه خواهد بود. براق بودن یا به اصطلاح متالیك بودن این اسنیكرها آنها را بیشتر جذاب كرده است.
 
9. فصل جدید، بوی جدید
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

گاهی هم عطر و بوی‌تان را عوض كنید. كار سختی نیست. اگر برندباز هستید بدانید كه الیزابت آردن از جدیدترین عطرش با عنوان RED DOOR رونمایی كرده است.
 
10. جدیدترین مد فصل
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

صندل‌های لژدار به عنوان جدیدترین مد فصل، بازار را به انحصار خود در آورده‌اند. گرمای هوا هم اتفاقا استقبال از آنها را دو‌چندان كرده است. یكی از همین نمونه‌ها را در تصویر می‌بینید. با لژهای حصیری و رنگ‌آمیزی خاص كه آنها را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهد.
 
11. كلاسیك به معنای واقعی كلمه
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

برای اینكه استایل‌تان را كاملا رسمی و كلاسیك كنید، به جز كفش پاشنه‌بلند و روسری ابریشمی قطعا به یك كیف خاص هم احتیاج دارید. حالا این كیف شانل را تماشا كنید. رنگ و طرح و مدل آن از دور كلاسیك‌بودن را فریاد می‌زند.
 
12. كفش دونفره!
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

با جدیدترین محصولات فصل برند زارا آشنا شوید؛ چه برای خانم‌ها و چه آقایان. آخرین طرح‌ها را برای كسانی كه از مشتریان این برند هستند دریابید. مناسب فصل و راحت. در رنگ‌آمیزی و طراحی خاص و جالب‌توجه.

13. شیك و شاد
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

گاهی هم بروید سراغ این رنگ‌ها. این كیف چرمی با توجه به مدل و رنگی كه دارد می‌تواند برای استفاده روزمره بهترین گزینه باشد. نه خیلی بزرگ است و نه خیلی كوچك؛ نرم و راحت و البته متناسب با فصل.

14. كیف كوچولو
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

یكی از ضروری‌ترین وسایلی كه یك خانم حتما باید همراه خود داشته باشد چنین كیفی است. یك كیف كوچك كه شاید بیشتر از اینكه برای نگهداری پول به كارتان بیاید برای نگهداری از انواع كارت‌های بانكی و. . .  به دردتان بخورد. این كیف از برند coach است كه دو رنگ آبی و صورتی آن را در تصویر می‌بینید. اتفاقا این رنگ‌ها به عنوان رنگ‌های منتخب سال 2016 برگزیده شده اند.

15. از جنس تفاوت
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

اگر دنبال ساعت مچی متفاوت هستید كه در همه موقعیت‌ها بتوانید آن را استفاده كنید، این نمونه‌های ساده و شیك را دست‌كم نگیرید. هنگام كار، در كلاس درس مدرسه و دانشگاه، جمع‌های دوستانه و خودمانی و خلاصه هر جایی كه سادگی می‌تواند نشانه آراستگی باشد این سبك ساعت كاربرد دارد.

16. راحت بپوشید
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

خودتان قضاوت كنید. آیا راحتی از سر و شكل این كفش تامی نمی‌بارد؟ اگر زیادی اهل راه رفتن هستید از كنار چنین سبك‌هایی بی‌تفاوت عبور نكنید. این كفش با كیف‌های قرمزی كه در همین مطلب پیشنهاد شده‌اند كاملا ست می‌شود.

17. زمان‌سنج  با  وقار
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

برای اینکه یک اکسسوار همیشه به روز باشد نیازی نیست حتما در جدیدترین تاریخ تولید شود. آقایان اگر به دنبال اکسسواری ترکیبی از کلاسیک و اسپرت هستند این ساعت های امگا را از نظر بگذرانند. شما میتوانید چنیث ساعتی را با هر استایلی ست کنید. شیک و قابل توجه و البته مناسب برای همه موقعیت ها.
 
18. طبی های خوش فرم
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

از قرار معلوم برای سال 2016 فریم‌های عینك‌ طبی با این فرم دوباره بازگشته‌اند و در همین راستا هم كمپانی‌های تولید كننده دست به كار شده‌اند و انواع این مدل عینک ها را به بازار فرستاده‌اند.

19. هم‌رنگ فصل
 
 چند قدم تا شیك‌پوشی ...

شما نمی‌توانید از رنگ‌های قبراق و بانشاط فصل گرما بگذرید. بلكه می‌توانید این رنگ‌ها را در آرایش‌تان هم دخیل كنید. در همین راستا می‌توانید بروید سراغ پكیج‌های آرایشی ارائه شده برای سال 2016 كه یك نمونه‌اش همین محصولات تام‌فورد است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
استیل رگال_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
فرش تارنگ_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر