بازی پرسپولیس-تراکتور لغو می شود؟
۳۷۳۰۵
۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۵
۲۷۵۱
آلبرت گریگوریان عضو کمیته برگزاری مسابقات لیگ می گوید تا این لحظه هیچ دستوری مبنی بر لغو بازی پرسپولیس و تراکتورسازی صادر نشده است.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: آلبرت گریگوریان عضو کمیته برگزاری مسابقات لیگ به تماشا می گوید تا این لحظه هیچ دستوری مبنی بر لغو بازی پرسپولیس و تراکتورسازی صادر نشده است. گریگوریان می گوید: «تنها در 2 صورت یک بازی لغو می شود. اول دستور شورای تامین و دوم دستور فدراسیون فوتبال. سازمان هواشناسی باید به شورای تامین نامه ای بزند و دلایلش را برای لغو بازی اعلام کند اما تا الان این اتفاق نیفتاده است.»

ظهر دیروز خبر رسید که احتمال لغو بازی پرسپولیس و تراکتورسازی وجود دارد. وحید نوروزی نماینده شهرداری تهران در کارگروه آلودگی هوا در گفت و گو با سایت ورزش 3 از ضرورت لغو دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی خبر داد.

دلیل هم مشخص بود: «آلودگی هوای تهران در روز بازی.» نوروزی گفته بود که به دلیل برگزاری بازی در ورزشگاه آزادی تهران و احتمال حضور پرتعداد تماشاگران در هوای ناسالم، این بازی باید لغو شود اما سرپرست تراکتورسازی این مسئله را تکذیب کرد و به سایت گل گفت: «من چیزی نشنیده ام و الان هم که در محل فدراسیون هستم چنین خبری اصلا مطرح نشد. جلسه هماهنگی تیم ها در محل فدراسیون فوتبال هم برگزار شد و حتی داور این دیدار سعید مظفری زاده نیز در جلسه هماهنگی به عنوان داور این بازی معرفی شد. بازی یقینا برگزار می شود و تیم ما دیروز با پرواز ساعت 16 از تبریز راهی تهران شد.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج