گفتند این فیلم مناسب شهر قم نیست!
۳۷۳۷۱
۱۴ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۵
۳۷۲۶
روز یکشنبه از ادامه اکران فیلم «بی خود و بی جهت» در سینماهای قم جلوگیری شد. آنطور که در بعضی از خبرها آمده گویا روز یکشنبه برخی از بسیجیان به سینمای نمایش دهنده فیلم «بی خود و بی جهت» رفتند و مانع از ادامه نمایش این فیلم شدند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: روز یکشنبه از ادامه اکران فیلم «بی خود و بی جهت» در سینماهای قم جلوگیری شد. آنطور که در بعضی از خبرها آمده گویا روز یکشنبه برخی به سینمای نمایش دهنده فیلم «بی خود و بی جهت» رفتند و مانع از ادامه نمایش این فیلم شدند.

سعید خانی مجری طرح و پخش کننده این فیلم با تایید خبر فوق به «تماشا» می گوید: «ارشاد استان قم صلاح دیده که جلوی نمایش فیلم ما را در این شهر بگیرد. این دستور ائمه جماعت این استان بوده که گویا از «بی خود و بی جهت» خوششان نیامده است. و مانع ادامه اکران شده اند. آنطور که به من خبر دادند دلیلشان این بوده که فیلم محتوا ندارد و مناسب شهر قم نیست!»

خانی همچنین درباره جلوگیری از اکران فیلمی که پروانه نمایش دارد می گوید: «این دیگر اتفاق عجیبی نیست. همانطور که می بینید همه در این مملکت می توانند اظهار نظر کنند و گویا قدرت انجام هر عملی را هم دارند. خدا را شکر صاحب نظر هم اینقدر زیاد شده که هم فیلم بالا می کشند هم پایین! به هر صورت ما می خواستیم با مسئولان قم دیالوگ برقرار کنیم و هنوز هم درصدد انجام این عمل هستیم.»

خانی با ذکر این نکته که ارشاد قم زیر نظر ارشاد تهران است و قطعا باید به پروانه نمایش سرگروهشان اعتماد کنند و احترام بگذارند، در پاسخ به این سوال که کدام نمود و المان در فیلم باعث شده که این تصور پیش بیاید که فیلم برای مخاطبان قمی مطبوع نیست، گفت: «باور کنید به من این توضیحات داده نشده اما قطعا کسی که بخواهد ایراد بگیرد از هر چیزی می تواند ایراد بگیرد. می تواند بگوید فیلم سیاه نماست. می تواند بگوید چرا خانمی که در فیلم است این شکلی است و هزار و یک ایراد دیگر. آنقدر قاضی در این سینما ریخته که هر کسی می تواند هم حکم بدهد و هم اجرا کند.»

خانی در توضیح تیزر نداشتن «بی خود و بی جهت» در تلویزیون به تماشا می گوید: «می گویند سال حمایت از تولید ملی و بخش خصوصی است ولی ما این حمایت را نمی بینیم. تلویزیون فیلم ما را نمی پسندد و آگهی به ما نمی دهد، بنابراین ما باید با هزینه شخصی آگهی بخریم. شما حساب کنید اگر من بخواهم در زمان مناسبی در شب 15 ثانیه تیزر این فیلم را تبلیغ کنم می شود 20 میلیون که این برای ما توجیه منطقی ندارد. من انتظار داشتم که آقای ضرغامی حمایت کنند که این اتفاق نیفتاد. البته آقای قالیباف لطف کردند چند تبلیغ محیطی رایگان به ما دادند.»
برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:16 - 1391/09/14
ای بابا همه چیز حل شده مونده فیلم ها رو هم اصلاح کنیم. آخه کجای دنیا مشکل مردم فیلمه؟
پاسخ ها
zahra seven
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۴
+++++++
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:19 - 1391/09/14
هیچ کدوم از فیلمای سینما ارزش دیدن نداره..........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:44 - 1391/09/15
طرز تهیه فیلم ایرانی
2 عدد بازیگر
1 دستگاه آپارتمان
1 کارگردان که همه چی بلد باشه از فیلم برداری و نویسندگی و... در نهایت قدرت این رو داشته باشه که یه موضوع بندازه وسط اون 2تا بازیگر بازی کنن...تمام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:31 - 1391/09/15
خوب حتما فیلمتون این قدر بی خود و بی جهت بوده که هم مانعش شدن و هم ازش حمایت نکردن دیگه..................
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج