ژوزه اخراج می شود؟
۳۷۴۵۵
۱۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۹
۳۰۹۲
کارت زرد دوم و 4 دلیل دیگر برای برکناری سرمربی پرتغالی
باخت پرسپولیس در بازی حساس تراکتورسازی کافی بود تا شایعه برکناری ژوزه این بار به صورت جدی تری مطرح شود. این بار برخلاف گذشته شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ژوزه به در خروجی خیلی نزدیک شده است.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: باخت پرسپولیس در بازی حساس تراکتورسازی کافی بود تا شایعه برکناری ژوزه این بار به صورت جدی تری مطرح شود. این بار برخلاف گذشته شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ژوزه به در خروجی خیلی نزدیک شده است.

1- رویانیان توجه ویژه ای به این بازی داشت. حضور یک سردار دیگر در رأس باشگاه حریف و حساسیت هایی که بازی با تراکتور داشت باعث شد تا رویانیان با وجود حضور در ایتالیا این بازی را کاملا پیگیری کند. بعد از باخت خیلی زود مصاحبه او از ایتالیا رسید که کارت زرد دوم را به کادر فنی اش نشان می دهد. کارت زرد دوم مطمئنا معنایی به جز اخراج ژوزه و خداحافظی او از پرسپولیس ندارد.

2- لغو اردوی دبی. طبق برنامه قبلی پرسپولیسی ها قرار بود با استفاده از تعطیلات نیم فصل، جمعه برای برپایی اردو به دبی بروند. بعد از باخت به تراکتورسازی این اردو لغو شد. اینطور که از باشگاه شنیده می شود دلیل لغو اردو این است که رویانیان می خواهد تیم را با کادر فنی جدید به دبی بفرستد تا مربی بتواند از بازیکنانش شناخت بیشتری پیدا کند.

ژوزه اخراج می شود؟

3- رویانیان در یکی از مصاحبه هایش قبل از سفر به ایتالیا در مورد وضعیت کادر فنی گفت که ژوزه تا پایان فصل یا پایان نیم فصل از پرسپولیس جدا می شود. ژوزه خودش هم در مصاحبه اش گفته بود که قراردادش با پرسپولیس دو ساله است اما سال دومش مشروط است و مشخص نیست که چه اتفاقی می افتد.

4- جو تیم بعد از باخت به تراکتورسازی کاملا به هم ریخته است. همه بازیکنان علیه کادر فنی و همدیگر و مسئولان مصاحبه می کنند و مهرداد پولادی سردمدار آنهاست. این موضع گیری بی پرده بازیکنان نشان می دهد که خیالشان از تعویض کادر فنی راحت است و به همین دلیل بدون سانسور مصاحبه می کنند.

5- یکی از مشکلات پرسپولیسی ها برای قطع همکاری با ژوزه پرداخت مبلغ قرارداد او بود. شنیده می شود که رویانیان از منابعی دلار مورد نیازش را تهیه کرده است. به همین دلیل او مشکلی برای پرداخت مبلغ قرارداد ژوزه ندارد و خیلی راحت می تواند با این مربی قطع همکاری کند.

اما مهمترین سوالی که بعد از برکناری ژوزه مطرح می شود این است که جانشین او چه کسی است؟ شنیده می شود یحیی گل محمدی قرار است به عنوان سرمربی موقت پرسپولیسی ها انتخاب شود تا سر فرصت سرمربی پرسپولیس انتخاب شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج