ويلای 31 ميلياردی در تهران
۳۷۴۷۲
۱۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۱
۲۱۵۵۵
زندگي در ارتفاع همواره براي انسان‌ها جالب بوده است به همين دليل بشر در طول تاريخ در صدد پيدا‌كردن راهي براي رسيدن به ارتفاع‌هاي بالا برآمده است.
جام جم آنلاین: زندگي در ارتفاع همواره براي انسان‌ها جالب بوده است به همين دليل بشر در طول تاريخ در صدد پيدا‌كردن راهي براي رسيدن به ارتفاع‌هاي بالا برآمده است.

يكي از اين راه‌ها برج نشيني است به طوري كه درسال‌هاي اخير سرمايه‌گذاران بخش مسكن اقدام به ساخت برج‌هاي بلند مرتبه‌اي كردند كه در نوك آنها پنت‌هاوس‌هايي زيبا و مجلل طراحي شده است كه اقامت در آنها وصف‌ناپذير است.


برج‌هايي كه بهترين امكانات را در اختيار ساكنانش قرار مي‌دهد امكاناتي كه با بهترين و مجلل‌ترين هتل‌ها برابري مي‌كند و شايد بالاتر هم باشد به هرحال اين برج‌هاي شيك فقط براي كساني طراحي شده است كه كمترين دغدغه مالي ندارند و از سرمايه‌هاي كلان و غير‌قابل توصيف برخوردارند.
 


روما رزيدنس

اين مجتمع در زميني با مساحتي بالغ بر 7000 مترمربع در خيابان كامرانيه شمالي قرار دارد.

اين مجتمع با 47000 مترمربع زيربنا شامل 32000 مترمربع مساحت مفيد واحدهاي مسكوني، 1000 مترمربع واحدهاي تجاري و 14000 مترمربع فضاهاي تفريحي و مشاعات است.

روما رزيدنس شامل 65 واحد مسكوني در 15طبقه است كه محيط تمامي طبقات مسكوني به صورت چليپا طراحي شده تا تمام واحدها از نور مناسب برخوردار شوند.

همچنين شيب طبيعي زمين پروژه روما كمك شاياني به چشم‌انداز واحدها كرده است. به اين صورت كه حتي طبقه اول ساختمان نيز از چشم‌انداز بي‌نظير برخوردار است.

برج روما رزيدنس داراي سه طبقه زيرزمين و يك طبقه همكف با محيطي مستطيل شكل است كه دربرگيرنده تمامي پاركينگ‌ها، فضاهاي تاسيساتي، لابي، مكان‌هاي تفريحي، سالن اجتماعات، بلوك‌هاي تجاري و ساير مشاعات و داراي سينماي سه‌بعدي است.

پنت‌هاوس 1400متري به صورت دوبلكس در طبقات 14 و 15 قرار گرفته كه در طبقه چهاردهم Master Bedroom، يك سوئيت مستقل با در مجزا، آشپزخانه، سالن غذاخوري، TV Room و فضاي سبز قرار گرفته است. چهار اتاق خواب ديگر همراه ساير فضاي پذيرايي، در طبقه 15 جانمايي شده است.

همچنين در پنت‌هاوس‌هاي 926متري، پنج اتاق‌خواب، سالن غذاخوري و دو سالن پذيرايي پيش‌بيني شده است.

براي رفاه حال ساكنان پنت‌هاوس‌ها، آسانسورهاي اختصاصي در نظر گرفته شده است.
مي‌گويند سازه اين ساختمان در برابر زلزله تا 8.6 ريشتر مقاوم است اين ساختمان به سيستم شست‌وشوي نما و پنجره مجهز است. قيمت فروش و اجاره اين برج نيز همانند برج چناران پارك است.
 


مجتمع چناران

 مجتمع چناران پارك يكي از مجلل‌ترين برج‌هاي تهران است كه به ادعاي سازندگانش كه در سايت مجتمع نوشته‌اند: ما مجتمعي لوكس و تمام‌عيار بنا كرديم.

اين مجتمع بهترين امكانات از قبيل سيستم امنيتي پيشرفته، لابي بسيار مجلل، خدمات سرو غذا، سالن‌هاي ورزشي با بهترين امكانات، فضاي مشجر و بهترين چشم‌انداز را دارد.

در مجتمع چناران پارك رزيدنس چيزي غيرقابل تصور را طراحي و مهندسي كرده‌ايم كه بالا‌ترين انتظارات ساكنان را برآورده سازد.
 
مجتمع در زميني به وسعت حدود 8000 متر‌مربع در الهيه با تنوع متراژ آپارتمان‌ها از 260 الي 550 مترمربع احداث شده است كه فضايي بيش از 5000 مترمربع محوطه و فضاي سبز در اطراف برج شامل محيط‌هاي جذاب، آب‌نما و آبشار‌هاي زيبا و نيز جاده تندرستي و پيست دوچرخه‌سواري است.

در اين سايت آمده است: يك ساختمان مدرن با استفاده از آخرين تكنولوژي ساخت روز دنيا و نيز آرامش فضاي سبز محوطه، شما را به يك فضاي گرم و كلاسيك داخلي دعوت مي‌كند. جايي كه از ورودي و لابي واژه لوكس احساس مي‌شود و شما لوكس‌ترين و زيباترين معماري همگون را همراه با بهترين كيفيت مصالح در آپارتمان‌ها مشاهده مي‌كنيد.

دانيال تيموري كه در امر خريد و فروش اين‌گونه آپارتمان‌ها فعاليت مي‌كند در مورد قيمت اين برج مي‌گويد: حداقل قيمتي كه براي واحد‌هاي اين برج مي‌توان گفت رقم متري 15 ميليون تومان است كه به بالاي متري 30 ميليون تومان هم مي‌رسد كه رقم آخر در مورد پنت‌هاوس‌هايي است كه درنوك برج و طبقات بالايي قرار دارند.

وي در مورد امكانات برج مي‌افزايد: لابي بزرگ و مجلل، مشاعات بي‌نظير، استفاده از بهترين مصالح ساختماني نظير شير‌آلاتي كه روي آن آب‌طلا كار شده است همراه امكاناتي چون كيترينگ، كارواش ماشين، خشكشويي، رستوران و سالن ورزشي از امكانات اين برج است.
 
وي همچنين به سيستم ورود و خروج از اين ساختمان اشاره مي‌كند و مي‌گويد: اين ساختمان از گارد ويژه‌اي برخوردار است كه ورود و خروج از آن براحتي امكان‌پذير نيست. درهاي ورودي به شكلي كه امروزه همه درها داراي ريموت هستند نيست، بلكه درها با شماره پلاك هر ماشين به صورت ديجيتال باز مي‌شود و ديگر احتياج به ريموت نيست.
 
تيموري در مورد اجاره واحد‌هاي اين برج اضافه مي‌كند: يك واحد 350 متري حدود 700 الي 800 ميليون تومان رهن كامل اجاره داده مي‌شود، البته برخي واحدها تا يك ميليارد تومان هم اجاره رفته است.

وي در پاسخ به اين پرسش كه آيا اين واحدها هميشه مشتري خود را دارند مي‌گويد: هميشه مشتري خريدار خانه‌هاي لوكس وجود دارد اين در حالي است چنين واحدهايي براي اجاره كم است ووقتي موردي پيدا مي‌شود بلافاصله اجاره مي‌رود.
 


ويلاي 31 ميلياردي

 تابستان امسال يك خانه ويلايي در جردن در شمال تهران ركورد گران‌ترين ملك مسكوني تهران را در اختيار خود قرار داد.اين خانه‌ ويلايي، مساحتي بيش از هزار مترمربع زيربنا دارد.
به گزارش سامانه مجازي معاملات مسكن، مالك آن به دليل موقعيت ملك، قيمت پيشنهادي فروش را ۱۲ برابر ميانگين قيمت مسكن در تهران تعيين كرده است.

قيمت پيشنهادي براي فروش اين خانه ويلايي مترمربعي ۲۵ ميليون تومان تعيين شده كه قيمت كل آن ۳۱ ميليارد و ۲۷۵ ميليون تومان برآورد مي‌شود.

مالك اين خانه اعلام كرده است: ملك داراي دو اتاق خواب و يك خط تلفن است و در عين حال عمر بناي ساختمان بيست و پنج ساله است. زمين اين ملك 1251 مترمربع مساحت دارد و طول بر آن نيز ۴۰ متر است.

ظاهرا مالك اين بنا، قيمت فروش را بر حسب ارزش زمين اعلام كرده به اين معني كه عملا بناي ساختمان آن قابل سرمايه‌گذاري نيست.

جستجو در اين بخش از واحدهاي فروشي نشان مي‌دهد كه فايل‌ها اغلب به واحدهاي قديمي، اما بازسازي شده در نقاط شمالي شهر اختصاص پيدا كرده‌اند كه به دليل سن بالا قيمت پيشنهادي براي آنها از سوي مالك تنها با در نظر گرفتن قيمت زمين ارائه شده است.به عنوان مثال ويلايي 630 متري در فرمانيه با عمري بيش از 25 سال، مترمربعي 15 ميليون تومان قيمت‌گذاري شده است، اما مالك در توضيحات ملك خود مزايايي را براي آن برشمرده است كه گذر 17 متري، دوبلكس بودن و انجام عمليات بازسازي ويلا از جمله آنها است.

علاوه بر اين مالك اين ويلا در توضيحات ارائه شده براي ملك خود آورده كه اين ويلا گرچه قابل سكونت است، اما در قيمت‌گذاري آن تنها قيمت زمين ويلا لحاظ شده است.


ويلاي ديگري در خيابان ملاصدرا كه بيش از 700 مترمربع مساحت دارد متري 13‌ميليون تومان براي فروش پيشنهاد شده است.
 
اين واحد نيز بيش از 25 سال عمر دارد و قيمت زمين آن به تنهايي لحاظ شده است. در فروش خانه‌هاي ويلايي معمولا قيمت كل عبارت است از مجموع قيمت زمين و قيمت بنا. اما در ويلاهاي قديمي برخي مالكان از قيمت‌گذاري بنا صرف نظر و فقط قيمت زمين را لحاظ مي‌كنند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 31
در انتظار بررسی:1
UNITED STATES
00:45 - 1391/09/16
ايكاش از اين خانه ها بيشتر ساخته شود تا زلزله زگان آذربايجاني در آنها اسكان داده شوند
پاسخ ها
woo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۸
Likeeeeeeeeeeeee
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:07 - 1391/09/16
مردم پول ندارن یه زیر زمین اجاره کنن... باز میگن اختلاف طبقاتی.....
UNITED STATES
13:54 - 1391/09/17
من که آخر معنی اختلاف طبقاتی رو نفهمیدم منظور اختلاف طبقه اول با طبقه آخر همین برجهاست یا جریان یه چیز دیگه است .
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۸
:))))))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:52 - 1391/09/17
چرا میگید ویلا بگید قصر.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:29 - 1391/09/17
اه....خوشم نمیاد از این خونه هایی که 2روز باید بگردی تا در خروجشو پیدا کنی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:43 - 1391/09/18
تو جامعه امروز یه بچه باید به خاطر نبود بخاری ایمن بسوزه یکی هم تواین قصر اتاق تلویزیونش سالن سینماباشه!یکی تو بهترین رفاه تو امریکا یکی توجنگ وفقر توی افغانستان!یکی هروعده یه میز پرازغذاداشته باشه یکی توافریقا یه تیکه نون خشکم نداشته باشه.................... ای خدا:-(
پاسخ ها
محسن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۸
به خدا اشکمو دراوردی...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:06 - 1391/09/18
شبیه منزل خدمونه فقط ماله ما ار نوع 90 متریشه :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:23 - 1391/09/18
اینا تو ایرانه؟اگه مردید بگید مال کیه!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:51 - 1391/09/18
چه اختلاف طبقاتی. اینا پول دارن ولی خیلی چیزا ندارن . من تواین خونه ها کار کردم تاسیسات.باچشمای خودم دیدم.ک خوشبختی وجود نداره هر جه قدر هم قصرباشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:00 - 1391/09/18
یه عده ای نون شب ندارن بخورن اونوقت اینا
لابد این پول با تلاش خودشون به دست اومده!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:57 - 1391/09/18
خشكسالي در زمين بي داد و غوغا مي كند
رستم و گودرز كو اسفندياران را چه شد؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:07 - 1391/09/18
خشكسالي در زمين بي داد و غوغا مي كند
رستم و گودرز كو اسفندياران را چه شد؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:57 - 1391/09/18
به خدا مردم گرسنه اند ...!؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:03 - 1391/09/18
پویا جون اگه خیلی چیزا ندارن مقصر خودشونن... چرا نیان یه جای این برجها به جای خرید لباس شونصد میلیونی به این مردم کمک کنن...(البته همه اینجوری نیستن) کسانی که با پول یه دست لباس اینها عروسی میگیرن.. جهیزیه میگیرن بیان خوشی که تو زندگی خودشون نیست رو تو لبخند یه تازه عروس پیدا کنن بیان دعای خیر یه پیرمرد رو پشتشون داشته باشن که نمیتونه هزینه عروسی بچش رو بده...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:29 - 1391/09/18
بهتره که چیزایی از این دست که در باور خیلی از ماها نمی گنجه اصلا" نشون داده نشه به فکر زیر خط فقریها باشید و نمک بر زخمشان نپاشید!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:00 - 1391/09/18
این که چیزی نیس ماهم دوتاشو نو داریم آقا مجتبی بیایکی شونو ببر خشکسالی درزمین.......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:06 - 1391/09/18
این ک خودش اینقدره ببین دستشوئیش دیگه چه خبره
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۸
تا طرف برسه خودشو خیس کرده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:05 - 1391/09/18
قیمتش چنده الان میفروشنش خیلی خوب بود خوشم اومد میخوام بخرمش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:08 - 1391/09/18
خدا نصیب که نمیکنه حد اقل شانس بدهههههه خوش به حاش خیلی جیگرهرهرهره خونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:10 - 1391/09/19
با الناز موافقم, نشون دادن این جور خونه ها یا ماشین هایی که خبرش رو کار می کنید, جز اینکه حسرتی بر دل ما قشر عادی جامعه بذاره دردی رو دوا نمی کنه, و نتایجش فقط بالا رفتن سطح توقع جووناس که اینجور چیزا براشون جذابه, اونی که داره و استفاده میکنه, خوش به حالش, اونی هم که نداره کاری از دستش بر نمیاد, بذارید ما قشر متوسط تو همین سادگی و کوچیکی دنیایی که واسه خودمون ساختیم خوش باشیم.
UNITED STATES
01:14 - 1391/09/19
سلام دوستان
یک زمین مسکونی40*70 متر با سرویس بهداشتی بیرونی کامل 12متر مربع و یک ساختمان شامل سه اتاق خواب بزرگ و پذیرایی 30متری اشپز خانه 18متری هال 30 متری سرویس بهداشتی داخل ساختمان کامل 12متری دو راهرو دارای گل خانه کل بدنه داخل ساختمان به ارتفاع 120سانت کاشی کاری گچ بری کامل ، سقف تیرچه بلوک نما سیمان آستر درب و پنجره پروفیل (اهنی)راه پله سنگی و یک اتاق 5*6بالا کل زیر بنا 218 متر مربع با سند مالکیت سیم سربی دارای پایان کار شهرداری در سال 90جمعا 50ملیون تومان فاصله با بلوار اصلی ورودی شهر 100متر دو نبش کوچه 8متری فاصله تا مرکز شهر بازار 4/5کیلومتراماده برای فروش هرکی خریداره بسم الله این هم نتیجه 23 سال شغل کارمندی و کشاورزی می باشد
اخه این هم شد زندگی ؟؟؟؟ اگر هم فروخته شد خودم چکار کنم ؟؟؟؟؟!!!!!!
کسی خریدار نیست انها که این قیمت ها را روی زمین می گذارند زمین نیست یک محوطه طلاست
حتی کسی برای اجاره ماهی 200هزارتومان هم پیدا نمی شه فقط فرقش اینه که ما شهرستانی هستیم و بس و مصالح نسبتا گرانتر از شهر های بزرگ تهیه می نماییم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:26 - 1391/09/19
هتی جون.حرفات درسته.ولی چه میشه کرد .فعلا ک خوشی زود گذر مال ایناس.
هرکی تلاش کنه همونقدر میخوره. درضمن منظورم از نداشتن .1 فرزند ناپاک .2 خوشبختیه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:28 - 1391/09/20
پویا جون منظورت واضح نبود واقعا کاری نمیشه کرد باید یجوری غم هاشون رو فراموش کنن دیگه... خوش به حال ما که داریم ساده زندگی میکنیم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:21 - 1391/09/25
نمکی با چرخش کناره یه بنزه هیکل و چرخش با هم کرایه بنزه من و تو اون بودیم از یه قطره حالا ببین فاصله ما چقدره خلاصش میکنم خدایا پاشو چند ثانیه باهات حرف دارم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:24 - 1391/10/11
cheshme,ma,adamhaye,haris,va,tammae,dahan,bin,ro,faqat,va,faqat,khak,por,mikone,va,bas,maha,2chare,rozmaregi,shodim,ke,dar,amadane,az,in,vaziyat,qeire,momkene,vay,bar,ma.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:54 - 1392/06/15
بی خودی حرف نزنید ما این خونرو تازه خریدیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:33 - 1392/09/19
ما هم زندگی می کنیم .اونا هم زندگی می کنن.عدالت یعنی چی؟میشه یکی به من بگه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج