فتح الله زاده: لعنت به ما که در این فوتبالیم
۳۷۵۴۷
۱۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۲
۳۵۲۴
عابدینی برای گرفتن 3 امتیاز خودزنی کرد
لی فتح الله زاده از قهرمان نشدن استقلال در نیم فصل، ناراحت نیست چون معتقد است استقلال در دو سال گذشته دچار نحسی شده و هر بار با قهرمانی نیم فصل، در پایان قهرمانی را از دست داده است.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: علی فتح الله زاده از قهرمان نشدن استقلال در نیم فصل، ناراحت نیست چون معتقد است استقلال در دو سال گذشته دچار نحسی شده و هر بار با قهرمانی نیم فصل، در پایان قهرمانی را از دست داده است.

فتح الله زاده در این باره به فارس می گوید: «همانطور که دیدید در اواسط فصل دستمان خالی شد. مصدومیت جان واریو که خیلی بازیکن تاثیرگذاری است به ضررمان تمام شد. مجتبی جباری هم که هنوز برای ما بازی نکرده و توزی هم رفت. اینها اتفاقات پیش بینی نشده ای است و نمی توان از مربی توقع داشت که در چنین شرایطی در همه بازی ها امتیاز بگیرد.»

او در ادامه درباره صحبت های درخشان درباره زیر سوال رفتن شخصیت استقلال توسط فتح الله زاده و فدراسیون می گوید: «من فکر می کنم درخشان دچار اشتباه لبی شده که این حرف را زده است چون این هواداران روی سکوها بودند که با شعارهای خود شخصیت اجتماعی داماش را زیر سوال بردند. یک پیروزی این همه فحاشی ندارد و متاسفم که این همه جار و جنجال به راه انداختند. از عابدینی که خودش زجر کشیده فوتبال است تعجب می کنم که چطور برای رسیدن به سه امتیاز هم خودزنی کرد و هم دوستان چندین ساله خود را زد. واقعا دست مریزاد. وقتی فیلم های فحاشی هواداران داماش را می بینم می گویم لعنت به ما که در این فوتبالیم.»

فتح الله زاده همچنین درباره جذب نفرات جدید و آخرین وضعیت میداودی هم می گوید: «برای جذب بازیکن نفرات زیادی را به من گفته است که ما باید از بین آنها بهترین و مهمترین شان را انتخاب کنیم. درباره میداودی هم باید بگویم تا این لحظه که با شما صحبت می کنم حرفی از جدایی میداودی نشده است. خودم احساس می کنم میلاد توانایی بیشتری دارد که هنوز نتوانسته آن را نشان دهد. او حتی نصف سال های قبل خود هم نیست. باید با او صحبت کنیم.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج