تولیدات «تئاتر و تجربه» در ایرانشهر
۳۷۵۸۶۵
۰۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴
۱۴۵۳
تولیدات «تئاتر و تجربه» در تماشاخانه انتظامی به صحنه می‌روند.
روزنامه بانی فیلم: تولیدات «تئاتر و تجربه» در تماشاخانه انتظامی به صحنه می‌روند.

تولیدات «تئاتر و تجربه» در ایرانشهر

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، ویژه‌برنامه ورکشاپ های آموزشی «تئاتر و تجربه» با مشارکت و حضور گروه‌های تئاتر بازی، مکتب تهران، لیو، امید ایران، دن کیشوت، کوانتوم، پاپتی ها، مکث، بدن دیوانه و بین از هفته نخست شهریورماه کار خود را در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز می‌کند.

به همین منظور و با توجه به تعاملات صورت گرفته در شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر و تماشاخانه انتظامی وهم چنین تمایل گروه‌های برگزارکننده ورکشاپ ها در نیمه نخست سال ۹۶ خروجی و تولیدات هر ورکشاپ طی رپرتوار "تئاتر و تجربه” در بازه زمانی مشخص و با نظر اساتید مربوطه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران اجرا شوند.

لازم به ذکر است نخستین کارگاه با عنوان «تئاتر شعر با رویکرد ایده‌های اجرایی گروه مکث در حوزه بازیگر، کارگردانی و طراحی» توسط رضا ثروتی از ۷ شهریورماه طی ۱۰ جلسه سه‌ساعته (۱۰ الی ۱۳) برپا می‌شود.

همچنین گروه تئاتر «بازی» به سرپرستی آتیلا پسیانی کارگاه آموزشی «سکون به‌مثابه حرکت؛ سکوت به‌مثابه فریاد» را از ۲۷ الی ۳۱ شهریورماه آغاز خواهد کرد.

مکان برگزاری ورکشاپ ها سالن استاد سمندریان است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر هرروز از ۱۶ الی ۱۹ به روابط عمومی ایرانشهر مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۸۸۳۱۱۶۰۰ تماس حاصل نمایند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج