رونق مدل شيشه‌ ای در آرايشگاه‌ های زنانه!
۳۷۶۱۰
۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۳
۷۲۹۵
هر روز يكي از نابهنجاري‌ها و تخلفات موجود در آرايشگاه‌هاي زنانه رونمايي مي‌شود! از انجام برخي امور تخصصي و پزشكي مثل تجويز نسخه‌هاي سرخود براي چاقي و لاغري گرفته تا نسخه‌هاي صادر شده براي پوست و خدمات ليزر و تتو!
روزنامه جوان: هر روز يكي از نابهنجاري‌ها و تخلفات موجود در آرايشگاه‌هاي زنانه رونمايي مي‌شود! از انجام برخي امور تخصصي و پزشكي مثل تجويز نسخه‌هاي سرخود براي چاقي و لاغري گرفته تا نسخه‌هاي صادر شده براي پوست و خدمات ليزر و تتو!

ترويج فالگيري، رمالي و خرافات هم يكي ديگر از اتفاقات خطرناكي است كه در آرايشگاه‌هاي زنانه رخ مي‌دهد.


اخيراً هم يكي ديگر از اين نابهنجاري‌ها و آسيب‌ها رونمايي شد و آن، ترويج مصرف ماده مخدر شيشه در آرايشگاه‌هاي زنانه است! جالب و تأسف بار اين است كه برخي آرايشگاه‌هاي زنانه، مصرف ماده تخديري شيشه را براي لاغري و رفع چين و چروك پوست تجويز و ترويج مي‌كنند!

هرچند در اكثر شهرهاي كشور، حداقل چند مورد از اين آرايشگاه‌ها كه مبلغان مصرف شيشه هستند، فعاليت مي‌كنند اما تعدد اين آرايشگاه‌ها در شهرهايي همچون تهران، كرمانشاه، شيراز، كرج و برخي شهرهاي شمالي كشور بيشتر است.

 صاحبان اين آرايشگاه‌ها به زناني كه به دنبال لاغري، باربي شدن يا رفع چين و چروك صورتشان و در پي زيباتر شدن هستند، توصيه مي‌كنند كه بهترين و مؤثرترين راهكار، مصرف شيشه است! آنها در پاسخ به اين پرسش كه «مگر شيشه اعتيادآور نيست» هم با قاطعيت تأكيد مي‌كنند كه اعتيادآور نيست!

 برخي زنان و دختران ساده دل و اهل ريسك هم با طناب پوسيده صاحبان اين آرايشگاه‌ها ته چاه ويل مصرف شيشه مي‌روند و زندگي، سلامت، خانواده و خودشان را نابود مي‌كنند.


مسعود محمدي، دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان كرمانشاه يكي از مهمترين دلايل مبتلا شدن برخي زنان و دختران جوان به ايدز را مصرف شيشه در اثر القائات آرايشگاه‌هاي زنانه مي‌داند.

 او در همايش دانشجويي پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي تصريح كرد: « متأسفانه با سوژه‌يابي‌هاي صورت گرفته مشخص شده كه مصرف شيشه در بسياري از زنان بر مبناي همين باورهاي غلط انجام شده است.

 البته وجود باورهاي غلط در خصوص مصرف شيشه تنها مختص بانوان نيست و موردي پيش آمده كه حتي در ساك ورزشكار تيم ملي هم شيشه پيدا كرده‌ايم و اين ورزشكار با اطمينان خاطر عنوان كرده كه شيشه را تنها به خاطر كاهش اضافه وزن خود مصرف كرده است.» اين در حالي است كه برخي از زنان آرايشگر، علاوه بر تجويز، رسماً فروشنده ماده مخدر شيشه هستند!

مروجان مصرف شيشه در آرايشگاه‌هاي بانوان در حقيقت در راستاي فعاليت‌هاي تبليغاتي شبكه‌هاي ماهواره‌اي براي ترويج «باربيسم» و باربي شدن فعاليت مي‌كنند.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1391/09/18
واقعا ميزان مصرف سيگار و مواد اعتياد آور بين دخترهاي جوونمون داره سير صعودي رو طي مي کنه که خيلي دردناکه.
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1391/09/18
فکر میکنن اینجوری با کلاس ترن!.......
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1391/09/18
«باربيسم»?
این دیگه چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۸
یعنی گرایش به لاغری مفرط...
البته کلمه من در آوردی هستش...
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1391/09/20
این همه علم پیشرفت کرده این اشکال از بی سوادیه این افراده. واقعا متاسفم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج