هدیه 500 یورویی دولت ایتالیا به 18 ساله‌ها
۳۷۶۴۵۷
۰۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۰
۴۷۲۷
دولت ایتالیا از پانزدهم سپتامبر یک هدیه تولد سخاوتمندانه به شهروندان 18 ساله اش می دهد: یک جایزه فرهنگی 500 یورویی (حدود 563 دلار).
برترین ها: دولت ایتالیا از پانزدهم سپتامبر یک هدیه تولد سخاوتمندانه به شهروندان 18 ساله اش می دهد: یک جایزه فرهنگی 500 یورویی (حدود 563 دلار). در این برنامه نوجوانان ایتالیایی به صورت آنلاین ثبت نام می کنند تا این بن را از طریق اپلیکیشن دریافت کنند. سپس می توانند از آن برای خرید محصولات فرهنگی مثل کتاب و بلیت کنسرت، سینما، تئاتر، موزه و پارک های ملی استفاده کنند. این بن تا زمانی که آن ها 19 ساله شوند اعتبار دارد.
 
این پروژه فرهنگی حدود 90 میلیون یورو (معادل بیش از 362 میلیون دلار) هزینه می برد و 575000 شهروند از آن منتفع می شوند اما دولت معتقد است این هزینه ارزشش را دارد. معاون پارلمانی «توماسو نانیچینی» توضیح می دهد: «این برنامه ابتکاری پیام روشنی برای جوانان دارد و به آن ها یادآوری می کند به جامعه ای تعلق دارند که از رسیدن آن ها به این سن استقبال می کند. هم چنین به آن ها اهمیت مصرف فرهنگی را یادآوری می کند، هم به عنوان غنی سازی خودشان به عنوان یک فرد و هم برای تقویت بافت جامعه.»
 
نخست وزیر «ماتئو رنتسی» که یکی از افراد اصلی بود که این برنامه را در ماه نوامبر در پی حملات تروریستی پاریس اعلان کرد، باتوجه به اهمیت مبارزه با تروریسم و تاکید بر ارزش های فرهنگی اروپا گفت: «ما قرن ها تاریخ داریم که این حقیقت را اظهار می کند که فرهنگ جهل را شکست می دهد و زیبایی بادوام تر از بربریت است.» ایتالیا قطعا یکی از مکان هایی است که فراوانی قابل توجهی از هنر و آرشیوهایی دارد که می توانند کشف شوند. به نظر می رسد 500 یورو مبلغ کافی برای بیشتر لذت بردن از بهترین و برجسته ترین مکان های این کشور باشد.
 
 هدیه 500 یورویی دولت ایتالیا به 18 ساله ها
 
هدیه 500 یورویی دولت ایتالیا به 18 ساله ها 
 
هدیه 500 یورویی دولت ایتالیا به 18 ساله ها 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج